Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Eşim amerikan vatandaşı turkiyede yaşıyor bizim gidebilmemiz için sponsor bulmamız gerekiyor green card çekilişine katılsam bi sorun olur mu

• ⭐⭐⭐

Hayır neden olsun? 🙂 @Mert-Sarac

• Hayalleri green card olanlara, umudu tükenmekte olanlara selam olsun. Son birkaç haftadır tüm gemileri yakıp kararımı verdim Amerika’ya gidiyorum. En son bu fikri abim 2019’da bana pasaport aldırıp
    aklıma sokmuştu. Ne yazık ki o yıldan sonra çekilişe katılmayı düşünmedim ve çok pişmanım. 3 yıl aradan sonra yine Loto’ya katılacağım. Bu yıl şansımızın gerek katılım çok olacağından gerekse pasaport zorunluluğu mevzusundan dolayı çok azaldığı için üzgün olsam da umut ayakta tutuyor. Californiada yatıp floridada uyanıyorum. Bu seneki çekilişi iple çekiyorım. Gariptir ki içimde anlamsız bi mutluluk umut karışık his var köşede duruyor.

• @hasnotben merhaba, daha henüz DV2024 bildirgesi yayınlanmadı. Pasaport durumuyla ilgili herhangi net bir bilgi bulunmamakta. Ay ortasından sonra hep birlikte durumu öğreneceğiz. Sen umutlarını diri 🙂

• @anlsenturk 2019’da şükürler olsun ki pasaport çıkartmıştım 10 yıllık. Bekliyoruz. Şimdi ihtiyacımız olan tek şey sabır. Bir de bu forumda dolaşmak 🙂

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar uscis sitesine girebilen varmı? Bi erişim engeli mi var? Ne zaman girmeye çalışsam denied hatası alıyorum

• Selam arkadaşlar ..

Ne yapalım, ümitlenelim mi yine? 🙂

• @waterman az önce hesaba giriş yaptım. https://my.uscis.gov/

• Merhaba bu yil lottery basvuru tarihleri nedir?

• @AHMET90 merhaba resmî başvuru tarihleri yayınlanmadı. Sabırla 15-20 Eylül civarı tarihi beklemelisin

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord varsayalım kazandın geçerli pasaportun yok. bir an önce ds260 doldurman lazım sen pasaport başvurusu yapıp çıkartana kadar her şey çok geç olursa bir de böyle düşün. (dv2023 başvurularında pasaport çıkarma işlemleri uzun sürdü mesela. )

Teşekkürler yenilemek en doğrusu olacak sanırım 🙂 10+ yapalım..

• ⭐⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İyi günler dilerim. Benim pasaportum Ağustos 2023’te doluyor. Dv2024 için başvuru yapabilir miyim? Yoksa yenilemem mi gerekir? Teşekkürler. Pasaport şartı umarım kalkmamıştır bu arada.

Başvuru esnasında geçerliliği olan bir pasaportun olması gerekiyor, eğer aralıkta süresi doluyor olsa arkadaşın söylediği doğru ancak başvuralardan önce süresi dolacağı için maleesef yeni pasaport a ihtiyaç duyacaksın. Bu bahsettiğim pasaport şartı aranması durumunda geçerli olacak. başvuru klavuzu yayınlanmadan da kimse net bir şekilde böyle bir şart aranacak yada aranmayacak diyemez.

• Banned

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İyi günler dilerim. Benim pasaportum Ağustos 2023’te doluyor. Dv2024 için başvuru yapabilir miyim? Yoksa yenilemem mi gerekir? Teşekkürler. Pasaport şartı umarım kalkmamıştır bu arada.

Başvuru esnasında geçerliliği olan bir pasaportun olması gerekiyor, eğer aralıkta süresi doluyor olsa arkadaşın söylediği doğru ancak başvuralardan önce süresi dolacağı için maleesef yeni pasaport a ihtiyaç duyacaksın. Bu bahsettiğim pasaport şartı aranması durumunda geçerli olacak. başvuru klavuzu yayınlanmadan da kimse net bir şekilde böyle bir şart aranacak yada aranmayacak diyemez.

Yorum sahibi kel olduğu için yorum geçersizdir.
    Eksiledim geçtim.
    😂

• @batuhancirak Nerden duydunuz kalkmayacagini? Yerel mahkeme kaldirdi zaten ama henuz belli degil?

• Arkadaşlar selamlar iyi akşamlar ,bugün martta süresi bitecek olan pasaportumu 10 yıllık olanı için yenilemeye gittim.Görevli pasaportum gelme süresinin 2 ayı bulabileceğini aşırı yoğunluk olduğunu iletti.Eğer pasaport şartı olacak ise başvuracak arkadaşların en kısa sürede pasaport işlemlerini halletmeleri gerekecek bilginiz olsun

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ağustos 2023’te doluyor dedim kardeşim. 2022 ekim kasım da başvuru yani başvuru sürecinde geçerli olacak pasaportum. Nereden çıkardın Aralık’ı anlamadım. Benim de kafam karışık o yüzden soruyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ağustos 2023’te doluyor dedim kardeşim. 2022 ekim kasım da başvuru yani başvuru sürecinde geçerli olacak pasaportum. Nereden çıkardın Aralık’ı anlamadım. Benim de kafam karışık o yüzden soruyorum 🙂

He ben 2022 okuduysam demek 😂 aralık örnek içindi 😅

• Hangi il ve ilce icin var o yogunluk

• @Abdullah-Çınar sanmıyorum bir pasaport için o kadar bekleyeceğini. Çok abartmış o görevli, o kadar sürmez asla.

• Umarım son dk gol olur ve pasaport şartı gelir, hatta umarım hiç kalkmaz. Zaten pasaport basılıp gelmesi bayaa bir uzun sürüyor. Şu inatla pasaport çıkarmayıp kazanırsak çıkartırızcılar ve öylesine başvuranlar elenir 🙂
    2k liradan kaçanlar gc kazanınca karşılarına çıkan 100k yakın masrafı hiç hesaplamıyor gc pembe bir kazanç sanıyorlar galiba 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |