Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Kafayı yiyorum burada bildiğin gibi değilim. Sabahtan beri ağlamamak için neler yaptığımı bir Allah bir ben biliyorum Allahım yardım et inşallah iyilerdir

• @paşa Allah Yar ve Yardımcıları olsun Allah Sabır ve Kolaylık versin İnşallah

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kafayı yiyorum burada bildiğin gibi değilim. Sabahtan beri ağlamamak için neler yaptığımı bir Allah bir ben biliyorum Allahım yardım et inşallah iyilerdir

Akşam oldu, hava karardi. Allahım yardımcıları olsun umarım bı an önce bı haber alırız 🙏 inan ki aynı durumdayiz çocuklar görmesin anlamasın diye sabahtan beri kaç takla attım.

• @Emrah-Borazan biraz sakin olmakta fayda vardır. Hala deprem bölgesi evet ihtimaller yüksek ama insanlar o anda hepsi ailesini düşünüyor. Zaten iletişimde hala sıkıntılar var belli ki biraz daha beklemek lazım

• ⭐⭐

Sabırla bekliyoruz

• Allah yardımcıları olsun görüntüler çok kötü yıkım çok fazla

• ⭐⭐

bende burada deprem bölgelerinde ikamet eden arkadaşlarımızı merak ediyorum ama iyi düşünüyorum... bizler de o bölgelerde olsak aklımıza en son gelir buraya bakmak ve bir şeyler yazmak eminim o yüzden biraz içim rahat gibi...

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bende burada deprem bölgelerinde ikamet eden arkadaşlarımızı merak ediyorum ama iyi düşünüyorum... bizler de o bölgelerde olsak aklımıza en son gelir buraya bakmak ve bir şeyler yazmak eminim o yüzden biraz içim rahat gibi...

Umarım öyledir 🙏

• ⭐⭐

@debbieLA77 öyle düşünmek zorundayız

• Evimde, sıcak ortamda oturduğum için, yemek yiyip, su içtiğim için kendimi suçlu hissediyorum...

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Evimde, sıcak ortamda oturduğum için, yemek yiyip, su içtiğim için kendimi suçlu hissediyorum...

Aynı duyguları yaşıyorum ilçe spor salonunda yardımları organize ettik akın akın geldi öyle gurur duydum ki ama çöpe atılacak kıyafetleri getirenler de çok onlar üzdü gardrop temizliği yapmışlar resmen
    O tabloyu görünce dedim bunları da Amerika da yaşayamazsın bu birlik öyle duygulandırdı ki

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Evimde, sıcak ortamda oturduğum için, yemek yiyip, su içtiğim için kendimi suçlu hissediyorum...

Aynı duyguları yaşıyorum ilçe spor salonunda yardımları organize ettik akın akın geldi öyle gurur duydum ki ama çöpe atılacak kıyafetleri getirenler de çok onlar üzdü gardrop temizliği yapmışlar resmen
    O tabloyu görünce dedim bunları da Amerika da yaşayamazsın bu birlik öyle duygulandırdı ki

Ne güzel bı işe dahil olup el vermişsin 🙏 Malesef öyle şeyler hep oluyo gardrop temizliği yapınca yardım ettim diye düşünüyo bazı insanlarımiz. Ama onları saymazsak, bizim milletimiz dayanışmaysa dayanışma destekse destek ağlamaksa hep beraber... İnan bu akşam çocuklarımi acaba üstlerini acindilar mi diye kontrol edip örttüğümde, pijamalarinin sivanan kollarını bacaklarını düzelttigimde dahi hep utandım depremzede çocuklardan bebeklerden, enkaz altındaki o masum yavrulardan... Gözümden akan yaşlara mani olamıyorum bugün. Bu utanma, bu suçluluk, bu çaresizlik duygusundan kurtaramiyorum kendimi. Allah'tan dilerim bu geceyi tüm depremzedelerimiz, enkaz altindaki bütün canlar sağ salim atlatır. Bı an önce kurtarilirlar ve dilerim ki yarın daha iyi bı sabaha uyaniriz...

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ne güzel bı işe dahil olup el vermişsin 🙏 Malesef öyle şeyler hep oluyo gardrop temizliği yapınca yardım ettim diye düşünüyo bazı insanlarımiz. Ama onları saymazsak, bizim milletimiz dayanışmaysa dayanışma destekse destek ağlamaksa hep beraber... İnan bu akşam çocuklarımi acaba üstlerini acindilar mi diye kontrol edip örttüğümde, pijamalarinin sivanan kollarını bacaklarını düzelttigimde dahi hep utandım depremzede çocuklardan bebeklerden, enkaz altındaki o masum yavrulardan... Gözümden akan yaşlara mani olamıyorum bugün. Bu utanma, bu suçluluk, bu çaresizlik duygusundan kurtaramiyorum kendimi. Allah'tan dilerim bu geceyi tüm depremzedelerimiz, enkaz altindaki bütün canlar sağ salim atlatır. Bı an önce kurtarilirlar ve dilerim ki yarın daha iyi bı sabaha uyaniriz...

Ve o bölgelerdeki forum ailemizin üyeleri, dilerim hepiniz, aileleriniz ve tum sevdiklerinizle birlikte iyisinizdir...

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu yüreğinden öperim cnm öyle hissetme evet mahcupluk var rahatiz diye rahatsız hissediyoruz ama anneyiz de anlamıyorlar benim oğlanı bıraktım bende depreme gideceğim diye ağladı algılayamiyor ama inşallah hiç anlamazlar yaşamazlar bu durumu

• ⭐⭐⭐⭐

biz iyiyiz ailemde iyi ama sokaktalar.

• @Rhonster cok gecmis olsun allah bir daha yasatmasin

• ⭐⭐

@Rhonster Ekrem geçmiş olsun

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Erkek arkadaşımın tüm ailesi de adanada adanalılar zaten onlar uyandırdı bizi 😞 biz iyiyiz diye haber verdiker çok şükür

çok geçmiş olsun

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Adana’da yaşayan çoğu kullanıcıdan haber yok endişeliyiz bende akrabamı kaybettim Hatay’da maalesef Allah ölen herkese rahmet eylesin.
    Depremler öldürmez binalar öldürür!!

başın sağ olsun 😢 😢 hatay çok kötü durumda yardım akşam üzeri anca ulaştı tabi ne kadar ulaştı onu da bilemiyoruz. bizim de aile dostlarımızın ailelerinin çoğu göcük altında ulaşılamıyor, göçük altından çıkarılmış ama vefat edenlerde var 😢 😢

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Adana’da yaşayan kullanıcıların listesini çıkaralım İnstagram veya özel iletişim bilgileri olan varsa haberleşelim burdan gerçekten yüreğim ağzımda bu durumda sakın kimse kimseyi aramasın uygulamalar dışında

harika bir fikir @crazycells evet bu şekilde bir liste çıkarılmadıysa çıkarılması mümkün müdür🙏🏻 🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |