Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bence yeni bir WhatsApp grubu kuralım herkesi ekleyelim en azından iletişimimiz olsun. Meraktan ölüyorum burada. Sabah haberi aldığımdan beri gözlerim kurumadı. Allah yardımcımız olsun..

Nasıl yapicaz bı WhatsApp grubu var mıydı ki

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu yok o yüzden kuralım dedim. Ama sebebin böyle birşey olması insanı daha çok üzüyor

@Simge-Kutlu yok o yüzden kuralım dedim. Ama sebebin böyle birşey olması insanı daha çok üzüyor

😔😔😔

• Merhaba öncelikle tüm ülkemize geçmiş olsun umarım herkes ailesi ve sevdikleri güvenli ve sağlıklıdır. Adana'dan haber vereyim sabaha karşı dört civarında sallandık artçılar gelince aşağı indik aşağısı kıyamet gibiydi. Buradaki tanıdıklarımıza ulaşmaya çalıştık hatlar ya zarar görmüş ya da yoğunluktan ulaşamadık sms ile sorduk/cevap yazdık. Saat altıdan sonra üstümüzü değişip Osmaniye'ye iş yerine gitmek için yola çıktık.. Otoyol ceyhandan sonra polisler eski yola yönlendiriyor yolda çökme olduğuna dair bilgi verdiler. .Osmaniye'ye vardığımızda organize sanayide elektrik ve su kesikti hiç bir hat çekmiyor dışarıyla iletişimi kesilmiş. Sanayi müdürlüğü şu an trafoların patladığını müdahale edecek yeterli personelleri olmadığını söyledi. İş yerine gelen personeller sağ sağlim evlerine gönderildi tüm şartelleri indirdik, Adana'ya döndük. Maalesef trafik yoğunluğu had safhada ana artelleri boş bırakmamız gerekiyor bu hususta polisler anons yapıyor ambulanslara yol açılması için bu durum çok elzem. İnsanlar genel olarak kaygılı evi yıkılan veya zarar gören insanlara yardım etmek için herkes elinden geleni yapıyor. Tüm kış yağmayan yağmur esmeyen rüzgar dün geceden beri varlığını hissettiriyor. Panik yapmayı bırakıp bu krizi mümkün olan en soğukkanlı şekilde yönetmeliyiz. Resmi kurumların açıklamaları ve direktifleri doğrultusunda organize şekilde elimizden geldiğince ihtiyacı olan herkese el uzatmalıyız. Umuyorum hepimiz bu süreci sağ sağlim atlatabiliriz.

• Bir tanıdığın atığı mesaj ben AFAD görevlisi değilim

• ⭐⭐⭐

Bunların insanlığına ben , ne ara bu hale geldik lütfen bu hesapları şikayet edin biz nasıl bu hale geldik

• @paşa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba öncelikle tüm ülkemize geçmiş olsun umarım herkes ailesi ve sevdikleri güvenli ve sağlıklıdır. Adana'dan haber vereyim sabaha karşı dört civarında sallandık artçılar gelince aşağı indik aşağısı kıyamet gibiydi. Buradaki tanıdıklarımıza ulaşmaya çalıştık hatlar ya zarar görmüş ya da yoğunluktan ulaşamadık sms ile sorduk/cevap yazdık. Saat altıdan sonra üstümüzü değişip Osmaniye'ye iş yerine gitmek için yola çıktık.. Otoyol ceyhandan sonra polisler eski yola yönlendiriyor yolda çökme olduğuna dair bilgi verdiler. .Osmaniye'ye vardığımızda organize sanayide elektrik ve su kesikti hiç bir hat çekmiyor dışarıyla iletişimi kesilmiş. Sanayi müdürlüğü şu an trafoların patladığını müdahale edecek yeterli personelleri olmadığını söyledi. İş yerine gelen personeller sağ sağlim evlerine gönderildi tüm şartelleri indirdik, Adana'ya döndük. Maalesef trafik yoğunluğu had safhada ana artelleri boş bırakmamız gerekiyor bu hususta polisler anons yapıyor ambulanslara yol açılması için bu durum çok elzem. İnsanlar genel olarak kaygılı evi yıkılan veya zarar gören insanlara yardım etmek için herkes elinden geleni yapıyor. Tüm kış yağmayan yağmur esmeyen rüzgar dün geceden beri varlığını hissettiriyor. Panik yapmayı bırakıp bu krizi mümkün olan en soğukkanlı şekilde yönetmeliyiz. Resmi kurumların açıklamaları ve direktifleri doğrultusunda organize şekilde elimizden geldiğince ihtiyacı olan herkese el uzatmalıyız. Umuyorum hepimiz bu süreci sağ sağlim atlatabiliriz.

Çok çok geçmiş olsun. Umarım bı an önce geçer, biter bu süreç. Allah yardımcınız olsun. Deprem bölgesinde yaşayan herkesi çok merak ediyoruz bilgi verdiğin için çok teşekkürler 🙏

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bunların insanlığına ben , ne ara bu hale geldik lütfen bu hesapları şikayet edin biz nasıl bu hale geldik

Ya gerçekten ağzımdan çıkanı kulağım duymadı bu ne rezalet bunlar insan mi bu ne ya

• @Sabri-FT, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir tanıdığın atığı mesaj ben AFAD görevlisi değilim

Allah hepimizin yardımcısı olsun ...

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu yani gerçekten küfür etmemek için kendimi o kadar zor tutuyorum ki. nasıl bir şey bu ya, insanlarla dalga geçmek belki de hayatlarıyla oynamak nasıl bir acımasızlık

• ⭐⭐

@paşa Allah yardımcınız olsun kardeşim Allah'a emanet olun

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu yani gerçekten küfür etmemek için kendimi o kadar zor tutuyorum ki. nasıl bir şey bu ya, insanlarla dalga geçmek belki de hayatlarıyla oynamak nasıl bir acımasızlık

İnsanlığımi kaybederek ilendim o kişilere...

• Arkadaşlar yazışmaları okuyamadım ama Hatay çok kötü durumda tv de vs de göstermiyorlar. Bazı ilçelerde ayakta kalan ev yok giden ekipte yokmuş sosyal medya da dolsan haber videolarına göre 😢 bizim buradaki arkadaşlardan ulasabildiklerimiz var mi onların aklına gelmeyecektir şuan buraya yazmak ama bir şekilde irtibatta olduğunuz kişiler var mi
    Çok merak ediyorum hepsini deprem olan bölgelerdeki arkadaşlarımızın hepsinin ve ailelerinin sağlık durumu iyidir inşallah 🤲🤲

• ⭐⭐

@Selly hiç birinden ses yok. Kafayı yiyeceğim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Abdullah-1 en kısa sürede doldurmanız önemli.
    süresi geçmiş pass ile de DS260 dolduramazsınız, yenilemeniz gerek.

• @Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar yazışmaları okuyamadım ama Hatay çok kötü durumda tv de vs de göstermiyorlar. Bazı ilçelerde ayakta kalan ev yok giden ekipte yokmuş sosyal medya da dolsan haber videolarına göre 😢 bizim buradaki arkadaşlardan ulasabildiklerimiz var mi onların aklına gelmeyecektir şuan buraya yazmak ama bir şekilde irtibatta olduğunuz kişiler var mi
    Çok merak ediyorum hepsini deprem olan bölgelerdeki arkadaşlarımızın hepsinin ve ailelerinin sağlık durumu iyidir inşallah 🤲🤲

Hiç kimseden ses seda yok hiç bı haber yok bı tek Adana'da olan @Erkand 6saat önce iletimi beğenmiş kendisinin iyi olduğunu düşündüm bu sebeple. Diğer arkadaşların hiç birinden tek bir haber yok deli olmamak elde değil...

• ⭐⭐

Hala hiç birisinden ses yok sinir stres kat sayım tavan yaptı

Hala hiç birisinden ses yok sinir stres kat sayım tavan yaptı

İyi düşünelim iyi olsun tabi becerebilirsek şahsım adına başaramiyorum iyi düşünmeyi 🤦

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan hala haber yok ya 😢 @Lossantosdy @Erkan-Gürsoy @çakıl @dytmelek lütfen bi ses verin aklıma gelenler bunlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |