Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Programmer Peki bu şıkkı işaretleyip seçilen oldu aramızdan hiç

• @Tarkovsky hiçbir şartı yerine getirmeyip kazanan çok var şimdi mülakatta ne olur diye araştırıyorlar.ilkokul mezunu mesleği yok kazanan var pasaportu olmadan başvurup kazanan var ilkokul mezunu ev hanımı olup kazanan var.

• ⭐⭐

@enemy Bu durum diğer kazananlar için bir sorun şartları sağlamayan kişi mülakatta reddediliyor ve şartları sağlamış sırada bekleyen kişilere dolaylı olarak zarar veriyor.

• Evet olmayan şansımız da gitmiş oldu….

‘Adalet Bakanlığı, Green Card başvurularında pasaport şartını kaldıran mahkeme kararına itiraz etmemeye karar verdi.‘

• ⭐⭐⭐

@Tarkovsky Evet, maalesef bu şekilde kazanan çok var. Siz en azından liseye yazılmış ve bitirmeye çalışıyorsunuz. Lise mezunu değilseniz veya mesleki şartları yerine getiremiyorsunuz kesin elenirsiniz.
    Üzücü olan bu şekilde olan kişilerin çekilişe katılması ve de kazanması. Eğer lise bitirme gibi bir şansınız yoksa çekilişe katılmak şartları uygun diğer insanlara büyük haksızlıktır.

• @yenihayaletadam artık elalem 7 sülalesine başvurur ne de olsa pasaport şartı kaldırıldı, seneye de fakir ülkeler telefonu bulamıyor paraları yok başvuru için fotoğraf şartını nasıl yerine getirsinler az biraz insaf diyip dava açarlar fotoğraf şartı da kaldırılır, %1 olan çıkma ihtimali de %0,001 olur, şu green Card çekilişi için ne kadar doğru karar alıyorlarsa hep bozuyorlar arkadaş bizim başvuracağımız senelere bilerek mi denk getiriyorlar anlamıyorum xd

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Evet olmayan şansımız da gitmiş oldu….

‘Adalet Bakanlığı, Green Card başvurularında pasaport şartını kaldıran mahkeme kararına itiraz etmemeye karar verdi.‘

Bu haber hiç iyi olmadı...

• Merhabalar,

Türkiye’de bildiğiniz Amerika’ya göç konusunda deneyimli avukat ya da danışman var mıdır? Ben googleda aratıp birkaç yer ve kişi buldum ama güvenilir olup olmadıklarından emin olamadım. Sizin tecrübe edip tavsiye edebilecekleriniz varsa çok iyi olur.

Teşekkürler.

• Arkadaşlar,çok araştırmamakla beraber Biden greencard sayısını 120.000 e çıkaran teklifi vermiş. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarsak hep beraber çok memnun olurum.

• @abdsimsek hocam bildiğim kadarıyla biden koltuğa oturduğu gün göçmenlik reform yasa tasarısını açıkladı bu tasarıda ki maddelerden birinde yıllık verilecek dv vize sayısını 55 binden 80 bine çıkarmak vardı, sanırım bu yasa tasarısını geçirmek için de senetoda ve kongerede gerekli senetor sayısına sahipler ama taçlanan baş akıllanır diye söz vardır o günden beri herhangi bir gelişme yok...

• @Nkah, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam artık elalem 7 sülalesine başvurur ne de olsa pasaport şartı kaldırıldı, seneye de fakir ülkeler telefonu bulamıyor paraları yok başvuru için fotoğraf şartını nasıl yerine getirsinler az biraz insaf diyip dava açarlar fotoğraf şartı da kaldırılır, %1 olan çıkma ihtimali de %0,001 olur, şu green Card çekilişi için ne kadar doğru karar alıyorlarsa hep bozuyorlar arkadaş bizim başvuracağımız senelere bilerek mi denk getiriyorlar anlamıyorum xd

Aynen öyle anlamıyorum abi daha pasaport çıkartmaya üşenen/maddi gücü olmayan o kadar para bulup nasıl gidecek. Bir yandan da bu Loto diyorum para olması saçma bilmiyorum saçma durumlardan birisi 🥲

• @abdsimsek ben 80k diye duymuştum

• ⭐⭐⭐

Depremi duyan oldumu ben balıkesir ilçesindeydim çok şiddetli hissettik ama allahtan kısa sürdü valla biraz daha uzun sürseydi bilmiyorum da tablo hiç iç açıcı olmazdı.. 🥺

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Depremi duyan oldumu ben balıkesir ilçesindeydim çok şiddetli hissettik ama allahtan kısa sürdü valla biraz daha uzun sürseydi bilmiyorum da tablo hiç iç açıcı olmazdı.. 🥺

çok geçmiş olsun

• @abdsimsek pasaport şartını kaldırmasalar ve şunu 120k'ya çıkarsalar bu yıl ben bile başvururum.

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu çok geçmiş olsun Ahsencim, 4,7 ymiş epey korkutmuştur eminim. Umarım devamı gelmez en çok korktuğum şeylerden biridir deprem 🙁

• Konsoloslukta beyan etmemiz gereken para limitlerinde değişiklik oldumu acaba ben en çok onu merak ediyorum ...

• @nilfersev belirli bir limit yok önceden mülakat deneyimi yaşayan arkadaşlar 10k ile girilmesini daha sağlıklı görüyorlar fakat 10k altı ile geçen bile var tamamen konsolosun inisiyatifine bağlı bir durum.

• ⭐⭐⭐

@dytmelek kandilliden açıklanan 4.9 ama gerçekten çok şiddetliydi kalbim yerinden çıkıcak sandım

• ⭐⭐

Herkese selam, yahu @ayvalik10 'dan hiç ses çıkmadı sonuç gününden beri.
    Var mı hiç haberi olan merak ediyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |