Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells

ds 260 formunu doldururken bir ücret yatırılıyormuş heralde bu ücreti aile bireyleri için tek tek mi ödenmesi gerekiyor acaba 4 kişilik aile için soruyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yesQyes, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells

ds 260 formunu doldururken bir ücret yatırılıyormuş heralde bu ücreti aile bireyleri için tek tek mi ödenmesi gerekiyor acaba 4 kişilik aile için soruyorum

DV icin ucret yatirmak gerekmiyor.

Dediginiz durum aile sponsorlu ya da is sponsorlu Green Card alirken var. Cekilis icin ucret yatirmadan formu doldurabilirsiniz, ucreti mulakat gunu konsoloslukta oduyorsunuz.

• @crazycells
    teşekkür ederim sağolun

• Herkesin hakkında hayırlısı olsun; seçilip, vize alıp gitmek nasip olur inşallah.

• Başlığı görünce ve ilk yazılan bilgilendirmeleri okuyunca ne güzel bilgi paylaşımları başlamış dedim. Sonra bi baktım 3. mesaj kazananları tebrikle başlıyor. Açıklandı herhalde diye kalbime iniyodu. Ne güzel son düzlük rahatlığına girmiştim tam. Teşekkürler bu ufak atağı yaşattığın için @gucarslan , bu da güzeldi 🙂 Ayrıca bilgilendirmeler için de teşekkürler @crazycells @gucarslan Umarım yarın kağıt kalemi alıp tüm her şeyi not alarak tekrar okumak nasip olur 🙂

• Herkese şimdiden hayırlı olsun. Daha biz vizemizi alamadık, acele etmezseniz ve biraz müsaade ederseniz harika olur 🙂 Benim kazandığımı görünce başvuran arkadaşlarım oldu. Umarım en az bir tanesini yarın akşam burada görürüm. Tekrar hayırlı olsun.

• Yerimizi aldık. Kazanan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Çok faydalı bir yazı olmuş. Elinize ve emeğinize sağlık. Yarın "Randomly Selected" yazısını görmek dileğiyle 🙏🏻 🤟

• @crazycells bir sorum olucak AOS ile ilgili, sirket sponsorlugu altinda L1A ile bulunuyorsak dv lottery ile AOS ye basvurulursa sirket degistirilebilirmi?

• Umarım, önümüzdeki bir yıl, bu başlığı tek tek takip edenlerden oluruz🙏

• inşallah yarın güzel sonuç alırız ve bizde bu konvoya dahil oluruz🙏

• Sessizce nöbetteyiz!

• Merhaba arkadaşlar.Öncelikle umarım hepimiz hayallerimize kavuşuruz^^ benim sormak istediğim bir konu var, çekiliş bize çıktığı taktirde DS 260 Amerikaya gidecek her aile üyesi için doldurulurken en baştaki sayfaya çekilişi kazanan kişinin soyismi ve doğum yılı bilgileri girilip ondan sonra mı aile fertlerinin personal bilgilerini gireceğiz?

• @crazycells birşey merak ediyorum gerçek adres derken üniversite okumuştum şehir dışında bu adresleri de yazmalıyım doğru anlamış mıyım şimdiden teşekkürler

• Merhaba Herkese Bol şans dilerim.
    dvprogram.state.gov adresinden kazandiginizi ogrendikten sonra buradan DS-260 formunu kendiniz ve Green Card alacak aile fertleriniz icin ayri ayri doldurmaniz gerekiyor. Eger cekilise basvurduktan sonra bilgilerinizde degisiklik olduysa (evlilik, bosanma, dogum vs.) bilgilerinizi guncellemeyi unutmayin!

ayrı ayrı doldurmaktan kasıt ne anlamadım. biz 4 kişilik aileyiz. 4 ve 7 yaşlarında 2 çocuk.
    ds260 formunu video daki gibi her birey için 4 kez mi doldurulacak.
    Sadece çıkan kişi eş ve çocuk bilgilerini girmesi yeterli değilmi

• @aliv her birey için birer form dolduruluyor. her birey için ayrı ayrı ds-260 doldururken bilgileri formun sahibine göre düzenlemeniz gerekli sadece.

• ⭐⭐⭐

Şimdiden bu gruba yazacakları kıskandım. Emeğinize sağlık.

• 🇺🇸🇺🇸

• Pinned by  crazycells crazycells 
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Barış-Yiğin, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells bir sorum olucak AOS ile ilgili, sirket sponsorlugu altinda L1A ile bulunuyorsak dv lottery ile AOS ye basvurulursa sirket degistirilebilirmi?

AOS sureciniz tamamlanmadan sirket degistirmenizi tavsiye etmem, once Green Card sureciniz tamamlansin (mulakati gecmeniz yeterli), sonra zaten istediginiz sirkette calismaya baslayabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burcuutlu, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle umarım hepimiz hayallerimize kavuşuruz^^ benim sormak istediğim bir konu var, çekiliş bize çıktığı taktirde DS 260 Amerikaya gidecek her aile üyesi için doldurulurken en baştaki sayfaya çekilişi kazanan kişinin soyismi ve doğum yılı bilgileri girilip ondan sonra mı aile fertlerinin personal bilgilerini gireceğiz?

Evet, herkesin DS-260 formu talihli olan kisinin dosyasinin icinde yer alacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aliv, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba Herkese Bol şans dilerim.
    dvprogram.state.gov adresinden kazandiginizi ogrendikten sonra buradan DS-260 formunu kendiniz ve Green Card alacak aile fertleriniz icin ayri ayri doldurmaniz gerekiyor. Eger cekilise basvurduktan sonra bilgilerinizde degisiklik olduysa (evlilik, bosanma, dogum vs.) bilgilerinizi guncellemeyi unutmayin!

ayrı ayrı doldurmaktan kasıt ne anlamadım. biz 4 kişilik aileyiz. 4 ve 7 yaşlarında 2 çocuk.
    ds260 formunu video daki gibi her birey için 4 kez mi doldurulacak.
    Sadece çıkan kişi eş ve çocuk bilgilerini girmesi yeterli değilmi

herkes icin ayri bir form dolduracaksiniz. 4 kisilik bir aileyseniz toplamda 4 adet DS-260 formunuz olacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |