Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@BerkayHacımustafa Merhaba ağustos ayında açıklanacak eylül bülteninde hem eylül hemde ekim ayı bülteni görebileceksiniz. Buradan ilgili adresi görebilirsiniz. Ayrıca Forum telegram kanalı ve excel listesine kayıt için Buradan Form doldurup katılabilirsiniz.

• Selamlar, KCC den evrak istegi beklerken, turist vizemle ABD ye gidip orada evraklar istenene kadar kalmam da bir sakinca olur mu?

• @TuRquality merhaba, Ceac sitesinde DS260 formunu doldurduğumuz yere giriş yaptığımızda karşımıza çıkan ekranda form doldurulan isimlerin hemen yanında yazan mavi renkli completed yazısını kastetmiştim. Aklımda renk yeşil olarak kaldığı için o şekilde yazmıştım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@KERTMEYENKELE öncelikle kcc'nin evrak talep / onay süreci olup olmayacağı belli değil.
    mevcut turist vizenizle abd'ye ne amaçla gideceksiniz peki?

• Merhaba 2023 excel tablosuna nereden ulaşabilirim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pelodi bu başlığın ilk iletisine bakın lütfen.

• Merhaba,

20233 DV Talihlileri sayfasında , Telegram grubuna "Gizlilik ayarlarından dolayı gruba eklenemedi." den dolayı eklenemediğim yazıyor.

Gerekli gizlilik ayarlarını düzenledim. Telegram grubuna dahil olabilmek için ne yapmalıyım?

• @gucarslan teşekkür ederim. Listede kendi adımı bulamadım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pelodi doldurmadıysanız olmamanız normal.

• ⭐⭐⭐

@pelodi Bu başlığın ilk iletinse tarif edildiği gibi formu doldurup kayıt işlemerini yaptınız mı ?

• @Erkan-Gürsoy @gucarslan formu 2 hafta önce doldurmuştum. Acaba bir problem mi oldu 😳

• ⭐⭐⭐

@syilmaz34 Sayın @gucarslan Bey yardımcı olabilir size.

• ⭐⭐⭐

@pelodi, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Erkan-Gürsoy @gucarslan formu 2 hafta önce doldurmuştum. Acaba bir problem mi oldu 😳

Kontrol edip bilgi verirler kesin.

• @gucarslan
    Hocam ben DS260 formlarının kilidini açtırdım. Sadece eşimin ve çocukların. (Mülakata onları dahil etmeyip kendim şansımı dememek istiyorum) fakat kcc'nin attığı mailde diyor ki, açtırdığınız form kilitlerini en kısa zamanda tamamlayıp gönderiniz ki mülakat tarihi verilebilsin. Şimdi ben onların formlarını sumbit etmeden nasıl mülakat tarihi alacağım? Çünkü daha önceden sumbit ettim ve tekrar açtırma talebinde bulundum. Haliyle onlarda düzeltme yapıp tekrar göndereceğimi düşünüyorlar. Bu durumda ben onların formunu sumbit etmeden nasıl mülakat tarihi alacağım? Bu konuda bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

• Merhabalar, bu yıl 3. Kere çekilişe katılmayı düşünüyorum da pasaportumun geçerlilik tarihi 28 Aralık 2022 yenilemeye gerek var mı?

Bazı yerlerde en az 2 yıl süresi olmak zorunda falan yazıyorda bilgi verirseniz sevinirim.

Bir de son olarak ön lisans okuyordum bu yıl mezun olucam ama ne zaman girilir bilmiyorum stajımı yapıyorum başvuruda ne yazayım lise mi üniversite mi?

• @basri-ensari başlık açmış cevap almışsınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basri-ensari insanlar bir kere okudukları zaman anlarlar. Bizi ne zannediyorsun her yere aynı yazıyı yazıyorsun. Sana cevap yazdılar hala ne arıyorsun. Başvuru zamanı senin pasaportun geçerli olduğu için yeni pasaport almana gerek yok. Ön lisans okuğun için üniversite mezunu yazamazsın çünkü 4 yıllık olmadığın için kesin mezun olacaksan 2 yıllık üniversite mezunu olarak yazarsın. Artık başka yere yazma bu 2. cevabı da anlayamıyorsan bence gitme sen amerikaya Bu arada başka siteler yada forumlara gidipte buraya o yalan yanlış bilgileri getirme buradaki insanların beynini bulandırma.

• Şuan bir imkanım var belarusta mülakata girme ihtimali ama korkuyorum ama 34 bin numarada çok geride yani bu süreçte ne yapmam gerekiyor bu konuyla alaklı tecrübeli biri gerçekten bana yardım edebilirmi acayip stress yaptım benim hayalim olan amerikaya gitmem gerekiyor teşekkürler iyi günler

• Merhaba @gucarslan bey. Bir sorum olacaktir. Baska ulkede viza ihlali olursa Amerika disindan bu mualakat zamani sorun olurmu?

• ⭐⭐⭐

Sürecinizi imzanıza taşırsanız daha iyi cevap alabilirsiniz. 2023 talihlisiniz diye tahmin ediyorum. Benim kişisel fikrim 2022 mülakatları aşırı dengesiz gitti Ds260a göre mi case göre mi mülakatlar olucak henüz belli değil. Mali yıl bittikten sonra 2023 talihlilerinin mülakatlarına göre bunu görecek ve size tavsiye vereceklerdir:) @Mert-Ündar

Benzer Başlıklar

• 1
  • 296
  • 57
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |