Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sonermahmut CN'nize göre mülakatınızın 2023 mayıs / haziran'dan önce gelmesi çok ama çok düşük bir ihtimal. o tarihe kadar F1 statünüz gelmez mi sizce?
    1 yıl var çünkü..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@milliondollarsmile zannediyorum ki F1 vizenizi aldınız.
    AOS sürecinizi, numaranız current olduğunda ABD'de yapabilirsiniz elbette.
    numaranız current olduktan sonra, büyük ya da küçük olması, AOS için bir engel değil.
    hatta yüksek numaraların AOS ile sürecini yürütmesi onlar için daha da avantajlı, geçtiğimiz yıllar bunu gösterdi bizlere.

bu başlığı inceleyin lütfen;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/118/aos-adjustment-of-status-ile-green-card-almak?page=1

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@sonermahmut CN'nize göre mülakatınızın 2023 mayıs / haziran'dan önce gelmesi çok ama çok düşük bir ihtimal. o tarihe kadar F1 statünüz gelmez mi sizce?
    1 yıl var çünkü..

Hocam merhaba benim 12k sıralamam var ortalama olarak sizce hangi aylar da görüşmemiz gerçekleşir.
    teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uurse bunu şuan kestirmek zor.
    DV2023 süreci resmi olarka 1 ekim'de başlayacak.
    bülten ve mülakatler başladığında siz de ortalama bir tablo göreceksiniz.

• Referenced by  sanaldeniz sanaldeniz 

• @gucarslan büyük ihtimalle F1 vizem gelmiş olur. Sadece merak ettiğim burda turist vizemi change of status ile f1 e çevirme sürecinde olduğumdan dolayı vize çıkmış olsa da dahil amerikadan çıktığım anda statümü kaybetmemden dolayı Türkiyedeki görüşmede bana bir negatif etkisi olur mu onu öğrenmek istedim. Ayrıca I-94 ümünde bitmesine 4 gün kaldığı için green card hakkını kazandığım andaki statüm mantıken turist olduğu için Türkiyeden DS260 ile ilerlemek daha mantıklı geliyor. AOS ile Uscis e başvursam hem statümün belirsizliği hem de dava numaramın 30k larda olması bana zorlu bir süreç gibi geliyor. Sizin bu konudaki fikirlerinizi almak isterim.

• ⭐⭐⭐

Sayın @gucarslan 3 sorum olacak, ilk önce sabrınız ve hızlı cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Soru 1 Telefon numaraları +90 ile mi 0090 ile mi yazlılmalı
    Soru 2 Amerika adres telefonu +1 ile başlayıp devam ediyor uygunmudur
    Soru 3 İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bunu ingilizceye en doğru şekilde nasıl çevirebiliriz

Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Telegram grubu kuruldu mu acaba?

Ve pasaportumun süresi başvuru tarihinden sonra geçti yeni pasaportumu aldığımda ds260 formunu öyle mi doldurmalıyım? Teşekkürler

• Merhaba, kazandığımı öğrendiğimden sonraki 12 saat içinde DS-260 formunu zor da olsa gönderebildim ancak 29XXX no. çok düşündürüyor. Sıra gelme ihtimali olarak ne söylenebilir? Teşekkürler.

Ben de telegram'a girmeyi bekliyorum 🙂

• Eğitim bilgileriyle ilgili kafama bir şey takıldı, üniversiteye 2017' eylülde başladım 2019' eylülde ise başka bir üniye yatay geçiş yaptım. Bu durumda da üniye başlama tarihini 2017 eylül olarak mı girmeliyim ne önerirsiniz? Bir de pasaportumun süresi 21 Ekimde doluyor, yeni pasaport başvurusunu yaptım ancak ne zaman elime ulaşır bilmiyorum, sizce yenisini bekleyip mi başvuru yapmalıyım?

• Arkadaşlar bu başlığın 1.iletisi çok önemli, okumayanlar lütfen okusun...

• @gucarslan Tesekkurler

• Herkese merhaba 🙂
    5. başvurumda bende 2023 talihlisiyim hakkımızda hayırlısı olsun. Uzun süredir sayfada aşama kaydedemiyorum ve Your request cannot be processed at this time. hatası alıyorum şuan bu normal mi?

• @gucarslan teeşkkür ederim. Mümkünse bir şey daha sorabilirmiyim? Diyelim ki 19500. sıralara kadar mülakat gelmedi bu zaman ne oluyor ? bu reserve visa dediğimiz olay mı gerçekleşiyor yoksa hakkımız tamamen yanıyor mu

• @gucarslan tesekkurler gucarslan
    Birsey sorabilir miyim? Ds260 formuna egitim kismina sadece lise ve universiteyimi yazmaliyim. Yoksa yurtdisi dil okulunu eklememiz gerekir mi?

• mülakattan önce bankada ne kadar para göstermemiz lazım ?

• @ehan93 https://yesilkartforum.com/bulten/ son 3 yıldır tüm case numaralarına sanırım sıra gelmiş ama visa alabilmişler mi bilmiyorum.

• Bilgisi olan var mı

2023EU0000 1000
    0000 2000

0000 9000
    Gibi ilerliyor ya ilk kaç gün hangi grup ds 260 doldura biliyor yada ben mi yanlış algılıyorum çünkü numarası yüksek olanlar dolduramıyor henüz sanırım sistem izin vermiyor

• @mhtbodur pandemiden sonra çoğu kişiye sıra gelmedi.mahkemeyi bekleyenler var 2021lerde. 2022de mülakat bekleyenler var.ekime kadar sıra gelmeyecek diye korkuyor insanlar

• Referenced by  hadi-BE hadi-BE 
  • Referenced by  Erkand Erkand 

• @enemy Umarım hızlandırma olur da herkes dilediğine kavuşur.. Herkesin hakkında hayırlısı.

• Ds260 doğru bir şekilde doldurup mayıs ayı içinde göndermek mülakat sırasının belirlenmesi açısından çok önemli.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 7342
  • 6431
  • 12172
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |