Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba arkadaşlar, ds260 forumuna giriyorum fakat veriniz şuan işlenemiyor hatası veriyor. ne yapmam gerekiyor?

• @gucarslan Teşekkür ederim

• Annem gc kazandı ve ben 26 yaşında abd vatandaşıyım . Annem beni gc başvurusuna eklemedi. Bu bir sorun yaşatırmı ? Telegram grubundaki mesajda bunla ilgili birşey varda.
    Birde kız kardeşimi ekleyip eklemediğimizi hatırlamıyoruz 21.5 yaşındaydı şuanda 22.5 . Eklenmese bile problem olur mu ? Evli değil çünkü

• Merhabalar ben de kazananlar arasındayım, DS 260 forumunu dolduracağım fakat bir iki ayrıntı var sormak istediğim. Pasaportumun süresi 10 Mayıs'ta doluyor formu doldururken şu anki bilgileri girmem gerekiyor anladığım kadarıyla fakat ben formu bugün doldurup yarın pasaportu yenilemek için gün aldım, yeni pasaportum geldikten sonra bilgileri güncellemem gerekecek mi yoksa konsoloslukta durumu izah etmem yeterli mi, adres konusunda da internet üzerinde satılan sanal adreslerden temin edilmeli mi ne kadar güvenli olur ?

• Merhaba arkadaşlar, DV23 için ailemin sırası 32xxx'lerde. Ankara DV22'de tam kapasite çalışamadı bu nedenle farklı yollar denemek istiyoruz. AOS'yi ilk görüşte buldum ama gerçekten hem zor hem pahalı duran bir vize türü. Buna ek olarak daha uygun fiyatlı veya kolay diyebileceğimiz bir yöntem var mıdır? Amerika'dan takip etmek için sizce? Daha önceden babamın 10 yıllık iş insanı ABD vizesi bulunuyordu. Bende DV22 kazananıyım daha mülakatı alamadım ama gidersem benimde onlara bir yararım olabilir mi almaları gereken vizeler için? Yaşları 55+ üzeri ABD Gazetecilik / basın tarzında bir vize türü gördüm babam basın mensubu bu vizeyi önerir misiniz? Son olarak 10 senelik yine turist/ iş insanı vizesi alırlarsa ABD'den süreci takip edip mülakata orada girebilirler mi? Turist vizesinin olayı oturum veya çalıma olmadan konsolosluk görüşmesine giremez mi? Şimdiden tüm önerileriniz için teşekkür ederim.

• @crazycells Merhaba iyi günler sevgilime green card çıktı ve evlenmeyi düşünüyoruz ama formdan öe mi sonra mı yapmak konusunda kararszı kaldı gördüğüm kadarıyla bu konuda bilgilisiniz acaba hangisini tavsiye derseniz bazı yerlerde 260 da değişiklik olursa değişiklik tarihi baz alınır ve randevu alamazsınız yazıyor bazı yerler de formdan sonra evlenmiş değişiklik yapmış ama sıkıntı çıkmamış hangisini önerirsiniz?

• Şimdi araştırmalarım ve internette burada ki arkadaşların da kendi çekip attığı videolardan edindiğim bilgilere göre yüksek sıra numaralarında son 2 yıl pozitif görünüyor 21 ve 22 talihlileri Haziran ayında Visa Bulletin sitesinde CURRENT pozisyonuna geçmişler bu bilgi hepsine randevu verilecek anlamına mı geliyor. Daha geçmiş seneler de 18k gibi rakamlar da da kaldığı olmuş ama son 2 yılda CURRENT bilgisi sevindirici görünüyor.

• @Richmond telegram grubu linki atarmısın

• merhaba
    green card çıktı ama şöyle bir sorunum var
    lise mezunu değilim nasıl ilerleye bilirim bilgisi olan yardımcı olabilirmi rica etsem ?

• @gucarslan onay ne kadar sürüyor? dün form doldurmuştum da.

• @dgenc ben hala hata alıyorum, hiç açamadım formu. siz submit edebildiniz mi?

• @NINJAKEMAL, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Richmond telegram grubu linki atarmısın
    Bu konunun 3. Postunda link var giriş için

• @Richmond link gözükmüyor reis

• ⭐⭐⭐⭐

@NINJAKEMAL 3. iletide nasıl girebileceğinizi anlatıyor.

• @serkan12 hiç uğraşmayın derin boşuna masraf yaparsınız. Başvuru yapıldığı tarihte mezun olmanız gerekiyordu

• This post is deleted!
  • Referenced by  sanaldeniz sanaldeniz 

• Your request cannot be processed at this time. 📀
    halen düzelmedi

• @dgenc hala deniyorum hata veriyor.

• Merhaba. Telegram grubu için bilgileri gönderdim.Onaylarsanız sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |