Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hokkabaz36 ABD adresi formu submit etmek için sizi geciktirmesin

• merhaba,ben de bu senenin talihlilerinden biriyim ancak numaram 33 binlerde

turkiyede yasamiyorum, haliyle konsolosluk randevusunu yasadigim yerden alicam

bu bana pozitif etki eder mi?

faydasi olacaksa qatar da yasiyorum

• @gucarslan o zaman herhangi bir adres bilgisi girmeden devam ediyorum mulakata kadar her turlu hallolur Allahin izniyle ,bu arada telegram grubu icin basvurumu yaptim ne zaman dahil olurum

• @Muhtaradana Mülakat öncesi DS260'ı KCC'den açtırıp güncellemem mi gerekiyor yoksa konsoloslukta adresim bu diye mi belirtmeliyim

• @vecihi mantıklı olur ama Ankara dv vizesi için biraz yavaş ve dengesiz çalışan bir konsolosluk şu anda, bunun için @gucarslan ın tavsiyesindeki gibi bir başta İrlanda seçip sürecin ilerleyişine göre hareket etmek mantıklı.

• @grankart merhaba bende basvuru yaparken ilçe posta kodunu girmiştim ama bölge farklıymıs şimdi basvuruyla aynı kalsın mı duzeltıyım mi?

• Merhaba. Ben ds 260 formunu nereden doldura bilirim? Videolarda linke tikladigimda your request cannot be processed be at this time yaziyor

• @Cauterize tanıdığınız olmasına gerek yok forumda aktif olun insanlar sizi tanır tanışırsınız adres bulursunuz. Şimdilik abd adresini bu başlığın ilk iletisindeki ds260 form doldurma videosunda anlatıldığı gibi doldurup ABD adresi olmadan formu submit edebilirsiniz

• @Djordan023 konsoloslukta yapacaksınız bu işlemi

• @eminonal formu doldurduğunuz andaki güncel bilgileri gitmelisiniz, no seçeneğini seçip ilerleyin lütfen

• @Kubra-Kilicparlar farklı tarayıcıdan sürekli ulaşmaya çalışın, yoğunluktan dolayı genel bir problem var
    Bu arada
    lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• This post is deleted!

• @Muhtaradana teşekkürler bilgi için

• @velid
    Is veren kismina kendi sirketimi ve Amerikadaki is yeri adresimi yazsam acaba herhangi bir sorun ile karsilasir miyim?

Evet yazabilirsiniz

Şirket adresinizi şimdilik kullanabilirsiniz, ilerleyen günlerde daha güvenilir bir adres bulduğunuzda mülakat aşaması veya sonrasında bu adresi değiştirin lütfen.

• @eminonal university degree'yi seçip date attendance to kısmına formu submit etmeden bir önceki günü yazın lütfen

• Site iyice kafayı yedi, sizlerin söylediği için her yaptığımı kaydetmek istiyorum ancak ona bile izin vermiyor direk atıyor sayfadan. DS 260' ı sağlıklı bir şekilde doldurup submit etmek epey zaman alacağa benziyor =(((

• @yigitberberoglu evet hayır işaretleyip ilerleyin lütfen

• @Carl bu dv2022 dönemindeki erken submit etmenin mülakat almadaki avantajından kaynaklanabilir. Bir çok kişi bu durumu sosyal medyada dile getirdi. Bol sabırlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkan-Gürsoy evet, o şekilde girmeniz gerekiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SemihPehlivan evet, hem eşiniz hem de kendi adınıza DS260 doldurmanız gerek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |