Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @vecihi tercih sizin ama İrlandada eğer rahatsanız vizeyi alana kadar pozisyonunuzu korumanız tavsiye ederim. Sn. @gucarslan ın dediği gibi İrlanda konsolosluğunda mülakata girebiliyor ihtimali sizin elinizi güçlendirebilir.

• bu sene ilk kez başvurdum ve çıktı. DS-260daki adres konusu kafamı kurcalıyor. mülakata girmeden önce amerikadan adres bulmam lazım ve hiç bir tanıdığım yok ne yapacağım hiç bilmiyorum valla. önerisi olan yazabilirse sevinirim.

• @Ayhan2023 tebrikler

• 3.Başvurum yine çıkmadı .başka bahara kaldı 😞

• kazanan arkadaşları tebrik ediyorum

• @Muhtaradana tamamdir,evet burdaki konsolosluga mail atacagim bakalim ne cevap verecekler forumu bilgilendiririm.
    Evet burda rahatim acikcasi tum paramo buraya yatirdim ve artik calisip euro kazanabiliyorum.Parada biriktirmem gerekiyor acikcasi.Cok tesekkur ederim bilgi ve desteginiz icin.

• @Djordan023 ABD adresi şimdilik önemli değil bu başlığın ilk iletisindeki ds260 form doldurma belgesi ve videosunda anlatıldığı gibi doldurup şimdilik bir adres vermeyebilirsiniz ama mülakat öncesi bir ABD adresi bulmanız gerekir. Çocuğun pasaport kısmındada other travel documents seçeneğini seçerek ilerleyebilirsiniz. Pasaportu mülakatta beyan edersiniz. Süreçte bol şans

• @vecihi sıkıntı yok ds260 formunu doldurduğunuz andaki bilgilerin doğru olması yeterli daha sonra adresiniz değişse bile formda değişiklik yapmanıza gerek yok

• Merhabalar, önümüzdeki temmuz ayında bedelli askerliğe gideceğim, ds260 formunu doldururken military kısmı için no mu seçmeliyim yoksa yes seçip bedelli askerliğe dair detayları mı girmeliyim?

• @hamitt25 son 3 dönemde çok yüksek case numarası olarak düşündüğümüz numaralar vize aldı. Moralinizi yüksek tutun süreçte bol şans

• @Richmond sadece o yaptığı işi tek iş

• Merhabalar. Green card başvuru sürecinde dün olumlu yanıt aldım ve bugün ds260 formunu doldurmak için gerekli bilgileri girdim ancak Your request cannot be processed at this time. şeklinde bir yanıtla karşılaşıyorum. Bu aşamada ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• @hamitt25 ocak 2023 de

• @Tahsin-Sav hemen doldurun, çocuk ve eş için other travel documents seçeneğini seçerek ilerleyebilirsiniz

• ⭐⭐⭐

Sayın yöneticiler, @Muhtaradana @gucarslan okul bilgileri kısmında kafama takılan bir soru var, ben Meslek Yüksekokulu terkim diploma almadım, kaydım silindi, bilgileri girerken Lise Diploma seçmem gerekiyor diye düşünüyorum. Hatam varsa düzeltirseniz sevinirim. Teşekkürler.

• @Aleister sosyal medyada Endonezya kazananlarının bulunduğu toplulukları bulup tavsiye almanızı öneririrm

• Arkadaslar merhaba, 4. denememde ben de greencard talihlisi oldum. Simdi vakit kaybetmeden ds-260 formunu doldurmak istiyorum, videoyu ve belgeyi inceledim ancak benim durumum biraz farkli, konu ile ilgili bilgi sahibi olan arkadaslardan yardim rica ediyorum.

Sorum adres kismi ile ilgili.

Ben son 2 senedir kendi online isimi yapiyorum ve sirketim USA Delawarede ancak ben Turkiyede yasiyorum ve sadece 1 kez turistik amacli amerika seyahatim oldu. Is veren kismina kendi sirketimi ve Amerikadaki is yeri adresimi yazsam acaba herhangi bir sorun ile karsilasir miyim?

Birde green cardin yollanacagi adres olarak yine kendi sirket adresimi kullanmak istiyorum, ancak bu adreste yasayan kimse yok sadece mesai saatleri icerisinde postalari teslim alan gorevliler oluyor ve postanin iletilecegi gun kimin orda olacagini kestirmem mumkun degil. Acaba bu adresi kullansam ve currently living kismini bos biraksam yada kendi adimi versem sorun olur mu yoksa baska bir adres bulsam daha mi iyi olur.

Simdiden tesekkurler...

• Merhabalar, şu anda üniversite son sınıfım haziran ayında mezun olacağım bu durumda ds260 formunda high school diplomayı mı seçmeliyim yoksa university degree'yi mi ? teşekkür ederim

• @Ediede tebrik ederim, ds260 formunu doldurun mülakat tarihi almadan ds260 formunu açtırmayın, mülakat aldıktan sonra kcc ve konsolosluğa e-mail atıp formunuzu açtırmanızı talep edin. Kcc muhtemelen muhatabınızın konsolosluk olduğunu söyleyecektir. Konsolosluk sizin formunuzu açar sizde eşinizi ekler ve onun içinde ds260 formunu doldurur birlikte mülakata gidersiniz. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki başlığı inceleyin⬇

https://yesilkartforum.com/forum/post/83

• @Ediede https://yesilkartforum.com/forum/post/83 bu başlığa bakın lütfen, risk yok denecek kadar az

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

48

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |