Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @oguzhanozcelik sizin şansınız benden daha yüksek sayı ne kadar düşükse o kadar ihtimal artıyormuş bildiğim kadarıyla geçen yıllar 27000 civarı ile kapattı hakkınızda hayırlısı olur umarım 🙂

• @gucarslan @enemy Malesef sürekli hata alıyorum Your request cannot be processed at this time. Sabah alarmı kurup 5 te mi kalkıp denesem acaba bilmiyorum ki

• Şimdi de ilk girişte request hatasından önce "This site no longer supports the playback for Adobe Flash Videos. For instructions on scanning documents in the IV process, please visit travel.state.gov site." yazısı çıkmaya başladı. Aynı şekilde devam ediyorum ama bir sorun olur mu?

• Herkese merhaba, DS260 formunda yazan daha önce US vize reddiniz oldu mu sorusuna Evet yazmak başvuruyu net olarak etkiler mi? Yaklaşık 12-13 sene önce turistik vize başvurusunda red almıştım. Evet mi Hayır mı yazmam daha uygun olur?

• Bir sorum olacak, DS 260 'a Lise bilgimi girerken aklıma geldi, ben lise 1'i başka bir okulda okumuştum daha sonra lise 2'de başka bir liseye geçip oradan mezun oldum. Lise 1'deki okulu karıştırmalı mıyım yoksa direkt mezun olduğum liseyi mi belirtmeliyim, başlangıç tarihini ve bitiş tarihini de neye göre belirlemeliyim?

• Merhaba. DS-260 formunu doldurmak için giriyorum fakat "Your request cannot be processed at this time." diyor. Bir şeyi yanlış mı yaptım ya da eksik? Fikri olan, aynı durumu yaşayan var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

• Herkese merhaba,

Q. Have you ever used other names?

eşim şu anda kızlık soyadını ve benim soyadımı kullanıyor. bu sorunun cevabında Yes işaretleyip sadece kızlık soyadını mı yazmalıyım? yoksa No mu işaretlemeliyim?

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• @Muhtaradana bizde adanadan kazandık burda adanalıları görmek gerçekten çok güzel.

• @Raşit-Taşdelen Your request cannot be processed at this time. sisteme giriş Yapınca bu yazı çıktı

• iyi akşamlar, tekrar bir sorum olacak 21 gün bedelli askerlik yaptım. Askerlik bilgilerinde 'Branch of Service' kısmına 'topçu birliği' için translate'den baktım ama emin olamadım. 'Artillery Union' yazmam doğru mu? Bir de 'Military specialty' ye yazacak bir şeyim yok. çünkü herhangi bir uzmanlığım yoktu. Ne yapmalıyım?

• private yazabilirsin ben oyle yazmistim turist vize basvurumda ds260 formunu acamadim henuz

• This post is deleted!

• @crazycells, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@guluguluvakvak, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Gece 4.30 gibi ds260 formunu doldurdum fakat hızlı yapayım derken hata yapmışım, kız kardeşim üniversite bitirmişti. Ben hem liseyi hemde Üniversiteyi yazmışım. Fakat ben formu sonradan okuyunca ve videoyu sonradan kontrol ettiğimde sadece lisans derecesini yazmak ve okuduğu bölümü İngilizce olarak belirtmek gerekiyormuş. Ben Türkçe yazmışım. bir de derecenin yanına diploma yazmam gerekiyormuş.
    Sizce ds260 formuna tekrar giriş mi yapmalıyım. veya KCC ye bunun için ne yapılıyordu. yani mail mi atmam lazım güncelleme için?

dedikleriniz cogu hata degil zaten 🙂 bunlar icin formu actirmaniza gerek yok. 👍 surecte bol sanslar.

@crazycells teşekkür ederim. rahatladım ama son bir şey daha var. kardeşim Almanyada erasmus yapmıştı 4,5 ay kadar, onu es geçtik yani form a yazmadık. Çünkü bizim düşüncemiz ara bir dönem idi. Sonuçta diplomayı almış olduğu üniversite olarak düşündük. Doğru mu yaptık bilemedim.
    ve Bu 4,5 aylık süreç için sanırım Almanyadan adli sicil almaya gerek yok, değil mi.? Ben 6 ay sonra için olanlar almalı diye biliyorum.
    Teşekkür ederim

• @EzgiLera bu current olayı nedir yani current olunca bütün sayılar mülakata çağırılana kadar 30 eylül tarihi de gelse bir sıkıntı olmuyor mu? Currentin onemi nedir

• Vallahi verem olucam,bir tanidik vardı amerikada adres istemiştik,ds260 formuna yazmak için,şuan görüntülü arama yaptılar ve neden adres istediğimizi ,greencardın ne olduğunu,onların posta kutusuna gittiğinde sorun olabilirmiymiş .. bunları 2,3 gün araştırıp döneceklermiş...biz sizi tedirgin etmeyelim,teşekkür ederiz dedik kapattık konuyu.hee bu arada kiralar 2000 dolar ne iş yapmayı düşünüyorsunuz diyede bi dokundurdular...😏

• Sürekli başlıkta gördüğünüz hatayı alıyorum bu hatanın bir çözümü yok mu ? formu hala dolduramadım

• Merhabalar. Your request cannot be processed at this time. hatası alıyorum sürekli. opera, firefox, chrome bütün tarayıcıları denedim farkeden birşey olmadı. belki tarayıcıdan ötürüdür diye. sitede aradım bakımdan ötürü olabilir demişler baya eski bir cevapta. hala aynı cevap geçerlimidir? sitedeki bakımdan ötürü mü DS-260 formunu dolduramıyorum?

• @b2cberrak Amerika çok kötü gelmeyin bizim burda düzenimiz var yoksa döneriz dediler mi

• @crazycells fakat green card basvurumu yaparken 21 yasindan kucuk olan cocugumu belirttim bir sorun olur mu yani 2 cocugum var 1 tane yazdim

• arkadaşlar 5 yıl mısırda yaşadım şimdi Green kart cıktı mısır devletinde sabıka kaydı frmu almak zorundamıyım lütfen bilgisi olan cevap yazssın😰 😰 😰 😰

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

156

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.3k

| | | |