Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar bu konuyu uzun zamandır oluşturmayı düşünüyordum, bu başlık altında Türkiye'de Emlak fırsatı olarak gördüğünüz tüm bilgilerden forum üyelerini haberdar edebilirsiniz

Özellikle Türkiye'de yaşayan forumdaşlarımızın günlük hayatta bir çok fırsat gördüğüne eminim,gelişmekte olan, ileride değerlenebilecek, huzurlu, güvenli konut fırsatlarını, yüksek kira getirisi getirecek konut, arsa, villa veya iş yeri vb.. fırsatlarını link, fotoğraf veya konum bilgisi vererek paylaşırsak, tüm göçmenler bu başlıktan istifade etmiş olur

Biliyorsunuz memleketten çok uzak olunca güncel gelişmeleri, doğru fırsatları tam olarak haberdar olamayabiliriz. Bazen eş, dost yada akrabaların bile fırsat olarak gösterdikleri yerlerden zararla çıkabiliriz

Bu konuda tüm forum üyelerinin kendisi yatırım yapacakmışçasına doğru yönlendirmeler yapacağına inanıyorum

Biz Türkiye'dekiler Amerika'daki yaşayanların aktardığı tecrübelerden maksimum yararlanmaya çalışıyoruz, eğer bu şekilde Türkiye'de Emlak konusuna yatırım yapmak isteyen göçmenleri haberdar edersek, eminim birçok kişi yararlanacaktır, hem bu sayede belki bir şekilde foruma vefa göstermiş oluruz

Emlak fırsatlarını paylaşırken detaylarıda paylaşırsanız çok harika olacaktır

• Bölgenin durumu
    • Emlak projesi ise yüklenici veya müteahhit firmanın geçmiş projeleri
    • Güvenlik sorunları
    • Sürekli oturmak için mi yoksa kiraya vermek için mi daha uygun olduğunu vb...

Biliyorum Tebernüş Kireçci gibi bu işin çok iyi uzmanları var ama bizim kendi gözlemlerimizin bazen güzel fırsatlar için çok önemli olacağına inanıyorum

Zaten sadece burada yazılan tavsiyelerle direkt hareket etmeyecek ve diğer kaynaklardan araştıracak kadar bilinçli bir topluluğuz

Küçük bir not: Fırsat ne olursa olsun projeyi üstlenen yüklenici ve müteahhitin o dönemin mevcut hükümetleriyle ilişkisine de bakılmasını tavsiye ederim, çorak bir yer bir cennet bahçesine dönüşebilir

Benzer Başlıklar

• 14
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |