Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @charon, içinde söyledi: Green Card Konsolosluk Görüşmesine Başka Ülkede Girmek

@luqqoo abd elçiliğinin giriş çıkış hesaplaması yaptığını hiç zannetmiyorum.

Bu aralıktaki sıcıl kaydının önemi var sorgulanabilir bence, ya sonuç olarak öğrenilse bile sorun olur mu olmaz mı ?

@crazycells hocam siz ne diyorsunuz bu konu hakkında?

• @luqqoo Ben her zaman dürüst olmayı önermişimdir. Kaçak kalmanızın bir etkisi olacağını zannetmem çünkü lotoyu kazanmışsınız zaten.
    Ha deseydiniz ben x ülkesinde kaçak kaldım turist vizesine başvuracağım, o zaman durum tamamen farklı.
    Burada yasal olarak kazanılmış göçmenlik hakkı var.

• Merhabalar ben MUMBAI, HINDISTAN da mülakata gireceğim. Sizlere sorum olacak.
    1.Evrakların yeminli tercüme yapılması yeterli midir?
    2.Görüşme olumlu geçerse hemen pasaportu teslim ediyorlar mı? Yoksa Hindistanda beklemeye devam mı edeceğim?

• ⭐⭐⭐

Evrakların İngilizceye çevrilmesi yeterli apostile gerek yok. Pasaportlarınız dhl ile gelir muhtemelen ortalama bekleme süresi 4-6 gün. @Oscar

• Merhaba ,
    Ben on altı bin civarı sıralamayla mülakat tarihimi bekleyenlerdenim sıralamam current oldu fakat sorunum şu ki ben pasaportumda yaşanan bir sıkıntı sebebiyle ds-260 formumu 16.06.2022 tarihinde doldurmak zorunda kaldım. Ankarada yaşanan yoğunluk ve mülakatların az verilmesi sebebiyle endişe içerisindeyim. Bunun hakkında da bir kaç sorum var. Dosyamı başka bir ülkeye taşıyabilir miyim? Taşımam için gereken şartlar neler? O ülkede oturumumun olması gerekiyor mu?
    Dosyamı başka bir ülkeye taşımak mülakat tarihimi alma ihtimalimi arttırır mı?
    Eğer böyle bir ihtimalim varsa vizesiz hangi ülkelere müracaat etmeliyim süreç nasıl işler?
    bu konularda beni aydınlatırsanız gerçekten çok memnun olurum. Teşekkür ederim 🥹

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@nnur DV2022 mülakat deneyimlerinde bununla ilgili çokça örnek bulabilirsiniz, lütfen son mülakat deneyimlerini dikkatlice okuyun;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri/4609

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |