Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar herkese biliyorsunuz ki çekilişin sonuçlarının açıklanmasına 17-18 gün kadar bir süre kaldı. Bu sene ilk başvurum olduğu için çok heyecanlıyım. Kendimi kazanamamaya hazırladım hatta bir sonraki senenin planlarını da yaptım 🙂 ama yine içimde ufakta olsa bir heyecan var ve "Has been not selected" yazısı gözümün önüne geliyor ve içim buruklaşıyor. Sizin bu lanetli yazıyı gördüğünüzde ilk tepkileriniz ne oldu ve sonrasında nasıl devam ettiniz bunu paylaşabilir misiniz?

• İlk başvuruda çok büyük bir hayal kırıklığı oluyor çünkü herkes diğer insanlara göre daha şanslı olduğunu düşünüyor.
    Benim 2. başvurum fakat olsa da olur, olmasa da olur..
    Çok şartlanmamak lazım çünkü hayat devam ediyor 🙂

• @TrueLove, içinde söyledi: Greencard çekilişini kazanamadığında neler hissettin?

İlk başvuruda çok büyük bir hayal kırıklığı oluyor çünkü herkes diğer insanlara göre daha şanslı olduğunu düşünüyor.

İmza kısmında bile öylesine yaşıyorum yazıyor bu ülke sana neler etti 😂 bende aynı durumdayım 3-4 senedir. Şunu öğrendim çevrene bahsetmediğin zaman 1-0 önde başlıyorsun. Bahsedersen demoralizen daha yakınlarından başlıyor. Bana oraya gidip cemaatçimi olacaksın diyen oldu, yaşadın mı böyle bir şey?

• @SooLong, içinde söyledi: Greencard çekilişini kazanamadığında neler hissettin?

@TrueLove, içinde söyledi: Greencard çekilişini kazanamadığında neler hissettin?

İlk başvuruda çok büyük bir hayal kırıklığı oluyor çünkü herkes diğer insanlara göre daha şanslı olduğunu düşünüyor.

İmza kısmında bile öylesine yaşıyorum yazıyor bu ülke sana neler etti 😂 bende aynı durumdayım 3-4 senedir. Şunu öğrendim çevrene bahsetmediğin zaman 1-0 önde başlıyorsun. Bahsedersen demoralizen daha yakınlarından başlıyor. Bana oraya gidip cemaatçimi olacaksın diyen oldu, yaşadın mı böyle bir şey?

Hayallerinize başkalarını dahil etmeyin olsun bitsin. Hatta dahası, sizin kararlarınıza saygı duymayan birini mümkünse çevrenizde de tutmayın öyle dostluk mu olur..

• @FreeMen, içinde söyledi: Greencard çekilişini kazanamadığında neler hissettin?

@SooLong, içinde söyledi: Greencard çekilişini kazanamadığında neler hissettin?

@TrueLove, içinde söyledi: Greencard çekilişini kazanamadığında neler hissettin?

Hayallerinize başkalarını dahil etmeyin olsun bitsin. Hatta dahası, sizin kararlarınıza saygı duymayan birini mümkünse çevrenizde de tutmayın öyle dostluk mu olur..

Dostlarla hepimiz aynı durumda olduğumuz için büyük destek oluyor ama işte eski topraklar yoruyor insanı, teşekkür ederim yorumun için. 🙂

• İlk başta insan bi üzülüyor tabi, esc/home page ile tekrar tekrar bakıyor sonrasında sonucu sindirme aşaması başlıyor. 3-5 günde etkisi yavaş yavaş azalıyor ve mecburen iş-güç çalışmaya devam ediyorsun, çünkü masraflar devam ediyor. Başvuru dönemi gelince tekrar bir umutlanma başlıyor ve kendi kendine diyorsun: "bu sene o sene olacak" 🙂 Video izlemeler, forum okumalar tekrar başlıyor ve zaman bir şekilde geçiyor... Umarım bu sene kazananlar, benimle birlikte (:D) bu forumdan çıkar ve güzel bir hayata adım atarız...

• @Yahya-Öztürk, içinde söyledi: Greencard çekilişini kazanamadığında neler hissettin?

İlk başta insan bi üzülüyor tabi, esc/home page ile tekrar tekrar bakıyor sonrasında sonucu sindirme aşaması başlıyor. 3-5 günde etkisi yavaş yavaş azalıyor ve mecburen iş-güç çalışmaya devam ediyorsun, çünkü masraflar devam ediyor. Başvuru dönemi gelince tekrar bir umutlanma başlıyor ve kendi kendine diyorsun: "bu sene o sene olacak" 🙂 Video izlemeler, forum okumalar tekrar başlıyor ve zaman bir şekilde geçiyor... Umarım bu sene kazananlar, benimle birlikte (:D) bu forumdan çıkar ve güzel bir hayata adım atarız...

Umarım kazanırsınız. Bakış açınızı beğendim.

• 2023 acısı unutuldu herhalde 🙂
    Kimseden ses çıkmıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TrueLove kaybedenler zaten bir daha girmiyor ki geçici geliyorlar işleri olana kadar ondan sonra yok oluyorlar

• Valla 13. Oldu bu sene umarım artık şeytanın bacağını kırarız. Her sene bu dönemler Amerika’da ev bakmaya başlarım şahsen 😂 6 Mayıstan sonra normal hayatıma geri dönerim. Liseden veri 20 yılda aralıklı başvurdum bana mısın demedi namıssız. Bari eşime çıksa bu sene 😂

• Muhtemelen seneye için bekleme sürecine girer kendimi geliştirmeye devam ederim. Dün türkiyedeydim yarında buradayım… sonuçların olumsuz olması bir şekilde gidip gitmeyeceğimiz konusunda dahi belirleyici değil benim için… çok eserse kaçak giderim yinede giderim diyorum..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |