Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• hımm
    özel mesaj nasıl atılıyor :S

• @freelander benim profilime girin üç nokta var tıklayın sohbete başla derseniz bana ulaşır mesajınız 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kivooo DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arkadaşlar selam. 2019 kazananlar forumun bilgisi dahilinde bir whatsapp grubu kurduk. katılmak isteyen arkadaşlarımız varsa bana özelden telefonlarını mesaj atabilirler. danışman firma çıkar amaçlılar varsa direk çıkarırız gruptan teşekkürler.

@freelander DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

hayırlı olsun da neden gerek duydunuz burada yeterince paylaşım var zaten?

evet, ben birazdan duyurusunu yaparim. Daha cok sosyal bulusmalarda yer ve zaman tayini, bulusma gunu iletisim icin faydasi oluyor bu tur gruplarin. Onun disinda dediginiz gibi temel bilgi kaynagi hala forum olacak.

• @crazycells hazır buluşma demişken İstanbul buluşması önümüzdeki pazar (02.07.2018) gerçekleşecek mi? hiç konusu geçmiyor malum havalarda kötü gidiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aytac59 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells hazır buluşma demişken İstanbul buluşması önümüzdeki pazar (02.07.2018) gerçekleşecek mi? hiç konusu geçmiyor malum havalarda kötü gidiyor.

Bu hafta pazar gunu 1 Temmuz'da olacak... Sanirim havadurumu haftasonu icin iyi gorunuyor. Genelde bulusmalardan 1 ya da 2 gun once boyle seyler konusuluyor 🙂 o nedenle forumda konusmasak bile planlarda bir degisiklik oldugu anlamina gelmiyor. Eger katilacak arkadaslar boyle bir karar verirlerse ya toplantiyi baska bir yere aliriz (kapali bir alan), ya da erteleriz, hic dert degil 🙂

ilgili konu surada:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/658/istanbul-bulusmasi-1-tem-2018

• ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2019 WhatsApp Grubu

Sevgili DV2019 talihlisi arkadaslar, uyeler arasindaki iliski ve etkilesimi arttirmak amaciyla bir "DV2019 whatsapp grubu" kurulmustur. Gruba katilmak isteyen arkadaslar forum uyemiz @kivooo 'ya ya da DV2019 yesilkart forum facebook grubunda yapacagim duyurudaki arkadaslara ulasip gruba girebilirler.

Lutfen gruba girmek icin bana mesaj gondermeyin. Yukarida belirtilen ilgili arkadaslara ulasin. Bu surecte hala temel bilgi kaynagi ve deneyim paylasma yeri "forum" olacak. Fakat whatsapp gruplari sosyal bulusmalarin yer, tarih ve zaman tayinlerini yaparken ve bulusma gunlerindeki iletisim icin cok faydali oluyor. Bunun disinda grupta tabii ki de DV2019 sureciyle ilgili hem geyik muhabbet hem de bilgi paylasimi yapilabilir.

Whatsapp grubu sadece forumdaki DV2019 talihlilerine aittir. Maalesef hicbir danismanin ya da konuyla alakasiz insanlarin gruba girmesini istemiyoruz. Bu konuda sizin de kendinizi korumaniz gerekir. Danismanlik hizmeti verenler, beraber calistigi kisilere kendilerine daha fazla musteri getirmesi karsiliginda indirim sozunde bulunurlar. O nedenle forumda ya da grupta birilerinin gereksiz yere sizi bir "bilene" yonlendirmeye calistigini hissederseniz, hic beklemeden bu tur kisileri sikayet edebilirsiniz. Zira bu kisilerin forum uyelerinin bilgilerine ulasmamasi onemli. Ayrica forumdaki konularda sureci tek basiniza atlatmaniz icin gereken butun bilgiler ve deneyimler mevcuttur. Bu surecte baska bir kaynak kullanmaniza gerek yoktur.

Forumda ve grupta surdurdugumuz pozitif atmosferi, whatsapp grubunda da tum uyelerimizin surdurmeye calisacagina eminim. Lutfen yorum yaparken baskalarini kusturmeden, yapici sekilde davranin. Ben kisisel olarak whatsapp grubunda bulunmayacagim. Eger bazi konularda anlasmazlik cikarsa gruptaki arkadaslarin kendi aralarinda ne yapacaklarina karar vermesi gerekir. Bu konuda tum uyelerin aktif rol olmasini bekliyoruz 🙂

Simdiden iyi muhabbetler ve herkese sureclerinde bol sanslar!

• @kivooo nasıl girebiliriz gruba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burhankaya55 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@kivooo nasıl girebiliriz gruba

ozel mesajlardan (forumdaki chat sisteminden) sayin @kivooo 'ya numaranizi gonderebilirsiniz.

• @burhankaya55 cebinizi yollarsanız ekleyeyim hemen

• @kivooo selamlar ben 3 noktaya girip sohbeti başlat diyorum fakat saygınlığınız yok diyor 😞 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burhan82 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@kivooo selamlar ben 3 noktaya girip sohbeti başlat diyorum fakat saygınlığınız yok diyor 😞 🙂

tamamdir 🙂 ben o ayarlara aksam bir bakayim. Ustteki iletinizi up'ladim, "sayginlik" kazanmis olmaniz lazim 🙂

• ⭐⭐

bizimde mülakat deneyimleri sayfamız acılmıs ve ben yeni görüyorum 🙂 hayırlı olsun bakalım nasıl bır surec bizi bekliyor!

• @HockeyUmpire2 selam. 2019 mülakat süreci henüz başlamadığı için pek aktif değil. Mülakat tarihinin açıklanmaya başlamasından sonra yada 1 Ekimden sonra buralar değerlenir. 🙂

• ⭐⭐

@roccorocco can't wait 🙂

• @HockeyUmpire2 green card sürecinin tamamı beklemek zaten :)) yapacak hiç bişey yok. Başvur 6 ay sonuç bekle. Sonuç açıklandıktan sonra en az 4 ay yada maximum 15-16 ay mülakatı bekle (case noya göre) sonra sağlık kontrolünü bekle mülakatı geç 3-5 gün pasaport bekle pasaport gelsin sonra gidiş tarihini bekle , git ve Ssn ile geeencard ı bekle ve mutlu son yada hüsran artık sana kalmış . Yazarken bile yordu

• ⭐⭐

@roccorocco 🙂 hiç birsey mücadele etmeden sabretmeden kazanılmaz 🙂 emınım harika olacak . bol sans dilerim.case nonuz kaç?

• ⭐⭐

@aytac59 biz geliyoruz eşimle Aytaç bey . pazar günü hava iyi gbi . görüşmek dileğiyle

• @HockeyUmpire2 whatsapp grubuna eklenmiştiniz değil mi? @kivooo bu akşam istanbul buluşması için ayrı bir grup kuracak kesin buluşma bilgileri oradan paylaşılcak

• ⭐⭐

@aytac59 evet eklendim ama diyaloglar pek hoşuma gitmedi ,grubun ismi değişti yok fotograf değişti ,çok yararlı olacağını düşünmediğim için geri çıktım grubtan.

• @HockeyUmpire2 bir değişiklik olursa ben buradan bildiririm o zaman, mağlum whatsapp gruplarında konu çok fazla dağılabiliyor haklısınız, ayrıca grubun profil resmi ve grubun adı eski şekiline geri çevrildi, yani olması gerektiği gibi oldu... diyaloglarla ilgili olarak kendi şahsınıza ait bir sıkıntı yaşadıysanız, bu konuda rahatsızlığınızı bildirebilirseniz sevinirim, gerekli uyarıları yönetici arkadaşlara bildiririm hemen, şahsım adına kimseye rahatsızlık vermek istemem açıkçası

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |