Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@osimex, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar.
    Mülakatta vize onayı veya reddi tüm yapılan masraflar( sağlık harcamaları,ödemeler vs.)sonrasındamı açıklanıyor?
    Yani kısacası vize vermiyecekleri vatandaşlarıda masraflardan sonramı açıklıyorlar?
    Bilgisi olan varmı ?
    Teşekkürler

Odediginiz hicbir ucret -vize basvurusu reddedilmis olsa bile- geri verilmiyor, bilginize.

• ⭐⭐⭐

@osimex, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar.
    Mülakatta vize onayı veya reddi tüm yapılan masraflar( sağlık harcamaları,ödemeler vs.)sonrasındamı açıklanıyor?
    Yani kısacası vize vermiyecekleri vatandaşlarıda masraflardan sonramı açıklıyorlar?
    Bilgisi olan varmı ?
    Teşekkürler

Vize görüşmesine girebilmeniz için bu ücretleri yatırmanız şart. Diğer türlü giremiyorsunuz.
    Sadece sağlık raporunu görüşmeden sonra alabilirsiniz ama bu şekildede sağlık raporunuz geldikten sonra onaylayacaktır konsolosluk vizenizi

• ⭐⭐⭐

@bolatmali mazallah o kadar masraf yapıpta konsoloslukta red olursa insanın pisikoljisi cidden kötü olur. gidemediğinemi yoksa boşa giden parayamı yansın.

• Slm arkadaşlar en son kaçıncı numara mülakata çağrılmış bilgisi olan var mı.tesekurler.benim sıram 5204 tur

• ⭐⭐⭐

@serdestheval21, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Slm arkadaşlar en son kaçıncı numara mülakata çağrılmış bilgisi olan var mı.tesekurler.benim sıram 5204 tur

Yanlış yerde soruyu soruyorsunuz.
    Daha önce doğru başlıkta sormuştunuz cevaplamıştım. Şuradan bakabilirsiniz;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri/734

• @serdestheval21 Siz 2020 talihlisi iseniz yanlış yerde sordunuz, burası 2019 talihlileri için

• Merhaba, kcc ye evrakları gönderdikten sonra mülakat tarihimizi nasıl öğreniyoruz, tekrar mail mi atıyorlar? dvstatelottery ye girdiğimizde bu yılki çekiliş sayfası çıkıyor sadece.

• @akn eğer 2020 talihlisi iseniz zaten yanlış yerdesiniz. 2020 talihlisi olduğunuzu varsayarak cevap veriyorum, sayfanın aşağısında 2020 için status check bölümü var, tekrar kontrol edin. Mülakat için de durumunuzu sayfadan kontrol edip mülakat tarihinizi öğrenebilmeniz için mail alacaksınız. İmza kısmına bilgilerinizi girerseniz daha net ve sağlıklı cevaplar alabilirsiniz.

• @arkben Yarın gidiyorsunuz galiba hakkınızda hayırlısı olsun deneyimlerinizi bekliyoruz

• @dmrtkn evet gittik 🙂

• Herkese merhabalar. Dv 2019 talihlisiyim aralık ayında giriş yapacağım. Mülakat esnasında GC nin gideceği adresi vermiştim. Fakat farklı yere gideceğim. Girişte bu adresi değiştirmek için herhangi bir dilekçe vs form doldurmak gerekiyor mu yoksa bu beyanımızı memurlara sözlü olarak mı iletiyoruz birde SSN de verdiğim adrese mi gelecek? tecrübeli arkadaşların desteği benim için önemlidir. Dönüşler için şimdiden teşekkür.

• ⭐⭐

@Maybeoneday giriş yaptığınız yerdeki görevliye söyleyeceksiniz o değiştiriyor kendi monitöründen. Değiştirme işleminden sonra gc ve ssn oraya gelecek

• MERHABALAR CASE NO 38 BİN OLAN VİZE ALAN VARMİ TEŞEKÜRLER

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muratozbek_91 geçen senenin bültenini takip etmediğin belli oldu çünkü 50k olanda 70k olanda mülakata gitti çünkü tüm numaralar current oldu ondan kıyaslama yapma bence

• @ayvalik10 GEÇEN SENEYİ TAKİP EDEMEDİM YURT DİŞİNDAYDİM TEŞEKÜRLER CEVAP İÇİN

• @gunesdogdu mecburen gidilen asla uğranmamsı gereken bir yer orası biliyorum.. . ABD konsolosluğu da alternatif bir yer belirtmeli. İnsan yaşamı önemlidir. İlerde herşeyin hesabı sorulur ilgililere dilerim.

• @arnblt çok teşekkür ederim.

• Selamlar
    Amerika'da tır ehliyeti almak isteyenler icin tır okulunda
    Turkce-Ingilizce ders anlatılır.
    Yer: Philadelphia
    Irtibat icin yazabilirsiniz.
    Arkadasimin kanalina abone olursaniz sevinirim

• @crazycells Merhaba,

1. numaralı soruya verdiğiniz cevabı anlayamadım.

Kapsamlı olanı verebilirsiniz dediğinizde, e-devletten alınanı verebilirsiniz mi demek istediniz?

Soru kısaca şöyle, Vukuatlı nüfus kayıt örneği nüfus müdürlüğünden damgalı olmak zorunda mı yoksa e-devle çıktısı yeterli midir?

• @arkypg e-devletten alınan vukuatlı nüfus kayıt örneği yeterli
    en kapsamlısı derken, e-devletten bu belgeyi alma aşamasında seçeneklerden, nufüs aile seçeneğini seçerseniz en kapsamlısını almış olursunuz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |