Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@akn, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhaba, KCC den mailim geldi gerekli evrakları online göndermem konusunda. Askerlik durum belgesi ile ilgili bir sorunum var. 30 kasım tarihinde bedelli olarak gidiyorum. Mülakat tarihi askerde olduğum tarihlere denk gelirse ne yapacağım? İkincisi mülakat tarihim askerden geldikten sonraki tarihlere denk geldiğinde mülakata giderken askerlik durumum değişmiş olacağından bu başıma sıkıntı açar mı? Ne yapmamı önerirsiniz, belgeleri heme şu anki haliyle gödermeli miyim, yoksa askerliği bitirip mi göndermeliyim? Mailde belgeleri bir an önce göndermem gerektiği yazıyor?

su anki durumunuz ne ise ona gore belgeleri gondermelisiniz.

Eger askerlikten dolayi mulakata giremezseniz, yeni bir mulakat tarihi isteyebilirsiniz.

• @crazycells sizin yanıtlarınız olmasa gerçekten çok zor bir süreç, sağolun tekrar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2019 surecini bitiren arkadaslar lutfen cizelgedeki bilgileri guncellemeyi unutmasinlar:

• @crazycells bu vesileyle tekrar tekrar teşekkürler böyle güzel bir oluşumu bizlere kazandırdığınız için...

• @mefese benim arkadaşım forumda yok fakat 32k ile vize aldı bu sene

• @Basak Nezaket gösterip cevapladığınız için teşekkür ederim. Size ve arkadaşınıza mutluluk ve başarılar dilerim..

• merhabalar dv 2019 talihlisiyim. vizemi ağustosta aldım kasım aralık gibi new jersey tarafına gitmeyi düşnüyorum. aynı tarafa gidecek arkadaşlar varsa ortak kullanım için ev düşünülebilir. bu arada 23 yaşındayım. teşekkürler şimdiden.

• Los angeles california tarafina giden varsa görüşelim

• Houston tarafına giden var mı

• This post is deleted!

• @Dscrt New Jersey ve Houston arasında kaldım hocam ikisinde bana uygun düşünüyorum gitmeyi

• ⭐⭐⭐

Sanırım talihlerin çoğunluğu New Jersey- Texas tercihini yapıyorlar.
    Bizimde gitmeyi düşündüğümüz yer New Jersey olacak gibi. Yakın bir arkadaşım orada.
    L.A de arkadaşım var ama ilk başlangıç olarak N.J daha uygun gibi maliyet açısından

• Merhaba arkadaşlar, forumu uzun süredir takip ediyorum fakat bugün yazmaya karar verdim çünkü bir sorum olacaktı, cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Forumda benzer konuları okumuş olmama rağmen emin olamadığım için soruyorum.
    DV 2020 talihlisiyim. Avusturyada yaşıyorum. Başvuruyu yaptığımda evli değildim, erkek arkadaşımla beş yıldır birlikteydik, o da Avusturyada yaşıyor, 2019 Temmuz ayında evlendik. Talihli olduğumu öğrenir öğrenmez heyecana gelip hızla DS-260'ı bekarken doldurdum yolladım, sonradan dosyayı KCC'den açtırırız veya mülakat tarihi belli olduktan sonra açtırırız diye düşünmüştük ve açıkçası numara da baya yüksekti, hatta moralimiz baya bozuldu. Fakat enteresan bir şekilde bugün KCC'den mail aldım. Belgeleri pdf olarak göndermemi isteyen bir mail. Bir değil bir kaç sorum var aslında. KCC'ye ne kadar sürede cevap vermem gerekiyor? , bu mailde eşimin de evraklarını, evlilik belgesini vs. ilişkimizi kanıtlayan fotoğraf vb. herhangi birşey göndermeli miyim? Ya da belgeleri yollamadan bir mail atıp dosyayı açmalarını mı istemeliyim ki eşimi forma ekleyebileyim? Soyadım değişti, kimliklerim değişti, bu konuyla ilgili nasıl hareket etmeliyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Not: forumda yeniyim dediğim gibi, o yüzden aşağıya dosya numarası, tarihler vb. nasıl eklenir bilemedim, kusuruma bakmayın neolur,

İyi forumlar dilerim hepinize

• ⭐⭐⭐

@Deniz-Tarıkahya, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhaba arkadaşlar, forumu uzun süredir takip ediyorum fakat bugün yazmaya karar verdim çünkü bir sorum olacaktı, cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Forumda benzer konuları okumuş olmama rağmen emin olamadığım için soruyorum.
    DV 2020 talihlisiyim. Avusturyada yaşıyorum. Başvuruyu yaptığımda evli değildim, erkek arkadaşımla beş yıldır birlikteydik, o da Avusturyada yaşıyor, 2019 Temmuz ayında evlendik. Talihli olduğumu öğrenir öğrenmez heyecana gelip hızla DS-260'ı bekarken doldurdum yolladım, sonradan dosyayı KCC'den açtırırız veya mülakat tarihi belli olduktan sonra açtırırız diye düşünmüştük ve açıkçası numara da baya yüksekti, hatta moralimiz baya bozuldu. Fakat enteresan bir şekilde bugün KCC'den mail aldım. Belgeleri pdf olarak göndermemi isteyen bir mail. Bir değil bir kaç sorum var aslında. KCC'ye ne kadar sürede cevap vermem gerekiyor? , bu mailde eşimin de evraklarını, evlilik belgesini vs. ilişkimizi kanıtlayan fotoğraf vb. herhangi birşey göndermeli miyim? Ya da belgeleri yollamadan bir mail atıp dosyayı açmalarını mı istemeliyim ki eşimi forma ekleyebileyim? Soyadım değişti, kimliklerim değişti, bu konuyla ilgili nasıl hareket etmeliyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Not: forumda yeniyim dediğim gibi, o yüzden aşağıya dosya numarası, tarihler vb. nasıl eklenir bilemedim, kusuruma bakmayın neolur,

İyi forumlar dilerim hepinize

Öncelikle tebrik ederim. Kcc ye mail atıp formunuzu açtırın. Eşinizin adına da bir form doldurun ve bu sırada kendi bilgileriniz düzeltmeyi de unutmayın. Formları doldurduktan sonra evrak mailini gönderin.

• @Deniz-Tarıkahya Hayırlı olsun öncelikle Cn nizi şimdilik son 3 hanesni xxx yazarak yazabilir misiniz ? Profil kısmından imzanızı düzenlemeyide unutmazsanız seviniriz .

• ⭐⭐

• merhabalar öncelikle, sorumu nereye bildireceğimi bilemediğimden buraya yazmak istedim DV2019 talihlisi olduğum için.

abd vizemi aldım, Aralık - Ocak gibi gideceğim ama gündeme baktığımda içime bir sıkıntı düşüyor. acaba bu tr - abd gerginliğinin bize bir etkisi olur mu? birden giriş çıkışları iptal etme gibi bir durum olur mu? kimseyi telaşa sokmak istemiyorum fakat biraz endişelendim o yüzden sizinle paylaşmak istedim. teşekkürler şimdiden

• ⭐⭐⭐

@umut07, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

merhabalar öncelikle, sorumu nereye bildireceğimi bilemediğimden buraya yazmak istedim DV2019 talihlisi olduğum için.

abd vizemi aldım, Aralık - Ocak gibi gideceğim ama gündeme baktığımda içime bir sıkıntı düşüyor. acaba bu tr - abd gerginliğinin bize bir etkisi olur mu? birden giriş çıkışları iptal etme gibi bir durum olur mu? kimseyi telaşa sokmak istemiyorum fakat biraz endişelendim o yüzden sizinle paylaşmak istedim. teşekkürler şimdiden

Göçmen vize türleri etkilenmesi çok zor.

• @umut07 Rusya, İran baş düşmanı olduğu halde o ülkelerden gelen giden göçmen olan binlerce vatandaş var Abd'ye.

• Merhabalar.
    Mülakatta vize onayı veya reddi tüm yapılan masraflar( sağlık harcamaları,ödemeler vs.)sonrasındamı açıklanıyor?
    Yani kısacası vize vermiyecekleri vatandaşlarıda masraflardan sonramı açıklıyorlar?
    Bilgisi olan varmı ?
    Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |