Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mefese DV 2019 talihlileri excel tablosuna bakabilirsiniz, http://bit.ly/2L0H2pM

• Merhaba arkadaşlar unganlardan sağlık raporu alındığında çocuklar için hangi aşıları istiyorlar bilginiz var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismailcanbolat yanlış yere yazıyorsunuz bir de hiçbir aşı standart değil ondan kesin şunu isterler diye bilemezler sende dışarıda vurdarıyım hiç para vermeyim derdiysen yapma sakın yemezler tekrar aşı yapılıyor

• @ayvalik10 dışarıdan vurdurmak için sormadım aşı kartları var o kart içinde yaptırdıkları tüm aşılar da var bundan dolayı aşı kartı gerekecek mi diye sordum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismailcanbolat çok iyi bir şey aşı kartı olması kesinlikle unganlara götürmelisin

• @miralam Cevabınız için teşekkür ederim. Tablodan anladığım kadarıyla mülakat almış en son 30xxx'ler var.Tablo harici olan ve mülakat almış yüksek numara varsa ve paylaşırsa sevinirim.
    2019DV Mayıs ayı bülteninde 2019DV talihlisi herkes current oldu denince çok mutlu olmuştum. Umarım süreç herkesin gönlünce olur ve herkes için hayırlı olarak geçer..

• Herkese merhaba mülakat tarihi ile alakalı kcc gündemini her gün kontrol ediyorum hâlâ 8 binlerde gündemle alakalı bilgisi olan varsa yazabilir mi ?teşekür ederim şimdiden🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@besimecanbolat her ayın 15 gibi bülten yani mülakata gelecek olanların numaraları yayınlanır. Ondan şimdi bakmana gerek yok 15 ekimde bakarsın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismailcanbolat, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhaba arkadaşlar unganlardan sağlık raporu alındığında çocuklar için hangi aşıları istiyorlar bilginiz var mı

elinizdeki butun asilarin kartlarini goturun.

• Bu tarih official olarak mı öyle, yani 30 Eylül de lottery mülakatları resmen mi bitiyor?

• @somebody 2019 lar için 30 eylül 2019 son gün. 1 Ekim 2020 lerin başlangıcı.

• 2019 herkese hayırlı olsun. Kapattık bir defteri... 2019 da vize alamayan 1 kişi dısından biri oldu mu

• herkese selam, benim bir sorum olacaktı da, gerçi @crazycells 'e belki bıkkınlık geldi bunu cevaplamaktan ama napiyim 🙂

şimdi bugün itibariyle 2019 bitti ya. ve hani bütün numaralar current oldu. benim anlamadığım bi nokta var. bütün numaralar current olunca, bütün numaraları görüşmeye çağırıp vize mi veriyorlar? bu o mu demek? acaba sıra numarası büyük olduğu için görüşmeye çağırılmayan oldu mu bizim takipçilerimizden?

** bütün görüşmeye çağırılan adayların evraklarının tam, mükemmel hazır olduğu senaryoda tabii. ceteris paribus bi nevi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@somebody, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Bu tarih official olarak mı öyle, yani 30 Eylül de lottery mülakatları resmen mi bitiyor?

Evet, yasalarda o sekilde tanimli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mulus, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

herkese selam, benim bir sorum olacaktı da, gerçi @crazycells 'e belki bıkkınlık geldi bunu cevaplamaktan ama napiyim 🙂

şimdi bugün itibariyle 2019 bitti ya. ve hani bütün numaralar current oldu. benim anlamadığım bi nokta var. bütün numaralar current olunca, bütün numaraları görüşmeye çağırıp vize mi veriyorlar? bu o mu demek? acaba sıra numarası büyük olduğu için görüşmeye çağırılmayan oldu mu bizim takipçilerimizden?

** bütün görüşmeye çağırılan adayların evraklarının tam, mükemmel hazır olduğu senaryoda tabii. ceteris paribus bi nevi

Islemleri bitenler vize aldi, islemleri bitmeyenler vize alamadi. Eger KCC size bir mulakat tarihi vermediyse, o durumda numaraniz aktif olsa dahi islemleriniz baslayamaz.

• @crazycells ben mülakata çağrılmadım ve halen bekliyorum. Lottery değil EB-1 vizesi. Current olması bir ümitti, ama halen tarafıma hiç bir mülakat bilgisi ulaşmadı. Dosyam KCC değil NVC de. Yanıtınız için teşekkürler yine de..

• @crazycells anladım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@somebody, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells ben mülakata çağrılmadım ve halen bekliyorum. Lottery değil EB-1 vizesi. Current olması bir ümitti, ama halen tarafıma hiç bir mülakat bilgisi ulaşmadı. Dosyam KCC değil NVC de. Yanıtınız için teşekkürler yine de..

Sizin merak etmenizi gerektiren bir durum yok, Ekimle beraber yeni mali yil basliyor ve kotalar sifirlaniyor, o nedenle konsoloslugun musait oldugu zamana gore yakinda NVC'den not alirsiniz.

• Merhaba, KCC den mailim geldi gerekli evrakları online göndermem konusunda. Askerlik durum belgesi ile ilgili bir sorunum var. 30 kasım tarihinde bedelli olarak gidiyorum. Mülakat tarihi askerde olduğum tarihlere denk gelirse ne yapacağım? İkincisi mülakat tarihim askerden geldikten sonraki tarihlere denk geldiğinde mülakata giderken askerlik durumum değişmiş olacağından bu başıma sıkıntı açar mı? Ne yapmamı önerirsiniz, belgeleri heme şu anki haliyle gödermeli miyim, yoksa askerliği bitirip mi göndermeliyim? Mailde belgeleri bir an önce göndermem gerektiği yazıyor?

• ⭐⭐

@akn mülakat tarihiniz şu anda belli değil. Dolayısıyla şu anki durumunuzla belgeleri göndermeniz bir sıkıntı yaratmaz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |