Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar herkese merhaba
    İdari işlem gerekçesiyle daha önce pasaportu verilip biz size döneceğiz şeklinde cevap alan oldumu. Süreç
    Ne kadar sürüyor ? Eylül sonundan sonra daha işlem yapılmayacak umarım 20 gün içinde hallolabilecek birşeydir..

• @amtylmz Merhabalar,

Benim sürecim geçen Perşembe mülakatta pasaportumla beraber geri verilerek başladı. Mülakatım sabahtı öğlen DS - 5535 formu yolladılar bende akşam formu yolladım.Dün sonuçlandı fakat hafta sonları dahil değil bu sürece. Kısaca 2 güne halloldu benimki.
    Konunun bilgilerine buradan ulaşabilirsin ;
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1567/fy2019-administrative-process-ap-durumu-i̇dari-i̇şlem?page=1

• @Ali1990 Teşekkür ederim. İnş bizimde sürecimiz bukadar hızlı şekilde sonuçlanır.

• Selamlar, yanlış anlamadıysak işlem tamam, bu süreçte destek olan tüm arkadaşlara @crazycells nezdinde teşekkür ederim, birlikteliğimiz yenilere destek olma, eskilerin tecrübelerinden faydalanacak şekilde devam edecek inşallah...kovana kadar buradayız :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arkben, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Selamlar, yanlış anlamadıysak işlem tamam, bu süreçte destek olan tüm arkadaşlara @crazycells nezdinde teşekkür ederim, birlikteliğimiz yenilere destek olma, eskilerin tecrübelerinden faydalanacak şekilde devam edecek inşallah...kovana kadar buradayız :))

rica ederiz, bundan sonraki sureclerde bol sanslar 🙂

• merhabalar, dün itibariyle vizemiz onaylandı. @crazycells nezdinde katkısı olan herkese teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rustynail, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

merhabalar, dün itibariyle vizemiz onaylandı. @crazycells nezdinde katkısı olan herkese teşekkürler.

hayirli olsun, bol sanslar.

• @rustynail tebrik ederim, yeni yaşamınızda mutluluklar

• @rustynail, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

merhabalar, dün itibariyle vizemiz onaylandı. @crazycells nezdinde katkısı olan herkese teşekkürler.

tebrikler 🙂 hayırlı olsun

• Merhabalar, mülakata girip sürecini tamamlayan herkese hayırlı olsun, umarım herşey gönlünüzce olur. Greencard mülakatına girmeden önce Amerika'ya turist vizesi ve ya başka bir vizeyle giden arkadaşlara önceki seyahatleriyle ilgili bir soru soruldu mu, sorulduysa hatırladıklarınız neler paylaşabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

• ⭐⭐

@rustynail tebrikler hangi eyalete taşınmayı düşünüyorsunuz

• ⭐⭐⭐

@rustynail hayırlı olsun tebrik ederim 🙂

• @darülfülfül Asil talihli benim. Esim Amerika'da bulunmustu. Konsolosun bize yonelttigi daha once gittiniz mi sorusuna esim evet dedi. Ne icin gitmistiniz deyince, uluslararasi bi kongre icin gitmistim dedi (arastirma gorevlisi). Gecerli bi Amerikan vizeniz var mi hala dedi, evet dedik ve eski pasaportunu verdik. O vizenin iptali icin pasaportu aldi. Bu kadar. Hic detaya girmedi yani, zaten gerekli detaylari Ds-260 formunda belirtmis olmaniz gerekiyor. (Giris cikis tarihleri, vizenin alindigi tarih ve gecerlilik suresi, bir suca karisildi mi, ssn'iniz var mi vb. sorular.)

• @tesko, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@darülfülfül Asil talihli benim. Esim Amerika'da bulunmustu. Konsolosun bize yonelttigi daha once gittiniz mi sorusuna esim evet dedi. Ne icin gitmistiniz deyince, uluslararasi bi kongre icin gitmistim dedi (arastirma gorevlisi). Gecerli bi Amerikan vizeniz var mi hala dedi, evet dedik ve eski pasaportunu verdik. O vizenin iptali icin pasaportu aldi. Bu kadar. Hic detaya girmedi yani, zaten gerekli detaylari Ds-260 formunda belirtmis olmaniz gerekiyor. (Giris cikis tarihleri, vizenin alindigi tarih ve gecerlilik suresi, bir suca karisildi mi, ssn'iniz var mi vb. sorular.)

• Süreci tamamlayan tüm arkadaşları tebrik ederim.
    Bir sorum olacaktı.
    Eşim ve kızımın Bulgaristan pasaportları var.
    Dv talihlisi benim ve benim TC pasaportum var.
    Vize için eşim ve kızımın TC pasaportu çıkarmasına gerek varmı acaba

• @darülfülfül bana ABD'ni en son ne zaman ziyaret ettiğim soruldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@darülfülfül, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@tesko, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@darülfülfül Asil talihli benim. Esim Amerika'da bulunmustu. Konsolosun bize yonelttigi daha once gittiniz mi sorusuna esim evet dedi. Ne icin gitmistiniz deyince, uluslararasi bi kongre icin gitmistim dedi (arastirma gorevlisi). Gecerli bi Amerikan vizeniz var mi hala dedi, evet dedik ve eski pasaportunu verdik. O vizenin iptali icin pasaportu aldi. Bu kadar. Hic detaya girmedi yani, zaten gerekli detaylari Ds-260 formunda belirtmis olmaniz gerekiyor. (Giris cikis tarihleri, vizenin alindigi tarih ve gecerlilik suresi, bir suca karisildi mi, ssn'iniz var mi vb. sorular.)

Çok teşekkür ederim cevabınız için, sürecinizin bundan sonrası da istediğiniz gibi gider umarım.
    Bahsettiğinz kısımları gerekli şekilde doldurdum ancak ben bir kez work and travel programı ile iki kez de turist vizesiyle gittim, önceki ziyaretimde 3-4 ay gibi uzun bir süre kaldığım için son gidişimde pasaport kontrolündeki bayan '' sen neden bu kadar sık geliyorsun? çalışmaya mı geldin?'' gibi sorularla beni bayağı bi sıkıştırmıştı ve o sefer de 5 ay kadar kaldım. O yüzden aynı tavırla bir daha karşılaşır mıyım diye merak ediyorum. Sayın @crazycells sizde bu konudaki düşüncelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Hayir, boyle sorularla karsilasmazsiniz. Gocmen vizenin amaci zaten kalici olarak ABD'ye yerlesmek. Daha once sizi sikistirmalarinin sebebi gocmen olmayan vizeyi amaci disinda kullandiginizi dusunmeleri.

• @yapay-zeka, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@rustynail tebrikler hangi eyalete taşınmayı düşünüyorsunuz

merhaba, chicago'ya gideceğiz, teyzemizin yanında yaşayacağız, daha sonra da o bölgede kendimize bir yer bakacağız.

• @knnrn, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Çok teşekkür ederim cevabınız için, sürecinizin bundan sonrası da istediğiniz gibi gider umarım.
    Bahsettiğinz kısımları gerekli şekilde doldurdum ancak ben bir kez work and travel programı ile iki kez de turist vizesiyle gittim, önceki ziyaretimde 3-4 ay gibi uzun bir süre kaldığım için son gidişimde pasaport kontrolündeki bayan '' sen neden bu kadar sık geliyorsun? çalışmaya mı geldin?'' gibi sorularla beni bayağı bi sıkıştırmıştı ve o sefer de 5 ay kadar kaldım. O yüzden aynı tavırla bir daha karşılaşır mıyım diye merak ediyorum. Sayın @crazycells sizde bu konudaki düşüncelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Hayir, boyle sorularla karsilasmazsiniz. Gocmen vizenin amaci zaten kalici olarak ABD'ye yerlesmek. Daha once sizi sikistirmalarinin sebebi gocmen olmayan vizeyi amaci disinda kullandiginizi dusunmeleri.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@knnrn, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Bende zaten önceki vizeni amacı dışında kullandınmı diye darlama ihtimalleri var mı onu öğrenmeye çalışıyorum. Bu vizeyle çalışcakmısın diye bir soru tabiki gelmez

Hayır, böyle bir ihtimal yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |