Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @peace8587 daha öce abd vizesi almışsanız ya da süreçişletmişseniz bu çok normal, şifrenizi hatırlamıyorsanız şifre hatırlatma isteyip yeni kayıt diyerek devam edebilirsiniz..watsapp grubu için telefon numaranızı bana özel mesajdan gönde3rirseniz yardımcı olabilirim kolay gelsin,

• @umut07 abd ye ilk giriş tarihi olarak pasaportunuz üzerinde yazılı tarihi geçirmeyin de dünya sizin 🙂 şimdiden bon voyage..

• @caglarcan, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Arkadaslar bir konuda bilginizi rica ediyorum.

Mulakatima ,20 gun kadar var. Bugün esime yeni pasaport cikarttim, dolayisiyla ds260 da girilen pasaport bilgisinden farkli oldu. Ben simdi ais kaydi yapicam, orada pasaport bilgisi istiyor mu ? Eger istiyorsa yeni pasaport numarasina gore mi giris yapayim ? ( WhatsApp grubunda bız eski pasaport ile ais yaptik dediler) Aklim cidden karisti. Lutfen yardim

@crazycells bilginizi rica edeceğim. Ais kaydı yapmaya çalışıyorum ama hata yapmak istemiyorum çünkü Eylül sonu geliyor. Ais içinde alttaki uyarı çıkıyor, sizce nasıl hareket etmeliyim ?

Uyarı: Aşağıda girilen bilgilerin, başvuru sahibinin pasaportuna ve DS-260 Numarası başvurusuna uyması gerekir. Tutarsızlıklar, başvuru sahibinin belgelerinin gönderilmesinde gecikmelere neden olacaktır.

Aşağıdaki bilgileri bir çocuk adına dolduruyorsanız, lütfen ebeveynin değil çocuğun bilgilerini girdiğinizden emin olun.

Başvuru sahibinin bilgileri Latin harfleri kullanılarak girilmelidir.

• @arkben evet sifreyi hallettim,tesekkurler.

• merhabalar ben ap den geçtim pasaportumu istedikleri mail adlım pasaportumu eksik evrak olarak yollayacam pasaportu sarı zarfa mı koyup göndericem ve ek olarak ankara abd konsolosluğu yazmam yetiyor mu yoksa açık adres mi yazayım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caglarcan, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@caglarcan, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Arkadaslar bir konuda bilginizi rica ediyorum.

Mulakatima ,20 gun kadar var. Bugün esime yeni pasaport cikarttim, dolayisiyla ds260 da girilen pasaport bilgisinden farkli oldu. Ben simdi ais kaydi yapicam, orada pasaport bilgisi istiyor mu ? Eger istiyorsa yeni pasaport numarasina gore mi giris yapayim ? ( WhatsApp grubunda bız eski pasaport ile ais yaptik dediler) Aklim cidden karisti. Lutfen yardim

@crazycells bilginizi rica edeceğim. Ais kaydı yapmaya çalışıyorum ama hata yapmak istemiyorum çünkü Eylül sonu geliyor. Ais içinde alttaki uyarı çıkıyor, sizce nasıl hareket etmeliyim ?

Uyarı: Aşağıda girilen bilgilerin, başvuru sahibinin pasaportuna ve DS-260 Numarası başvurusuna uyması gerekir. Tutarsızlıklar, başvuru sahibinin belgelerinin gönderilmesinde gecikmelere neden olacaktır.

Aşağıdaki bilgileri bir çocuk adına dolduruyorsanız, lütfen ebeveynin değil çocuğun bilgilerini girdiğinizden emin olun.

Başvuru sahibinin bilgileri Latin harfleri kullanılarak girilmelidir.

En guncel bilgileri yazmalisiniz. Mulakata bunlarla gireceginiz icin kaydi bulmalari kolaylasir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakanakin, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

merhabalar ben ap den geçtim pasaportumu istedikleri mail adlım pasaportumu eksik evrak olarak yollayacam pasaportu sarı zarfa mı koyup göndericem ve ek olarak ankara abd konsolosluğu yazmam yetiyor mu yoksa açık adres mi yazayım

AIS'ten ptt kaydinizi kullanarak yapmiyor musunuz?

Oradan sizi yonlendirmesi lazim...

• Arkadaşlar merhaba. Benim case no 30xxx de ve ds-260 formunu 13 mayısta gönderdim. Exelden anladığım kadarıyla 30xxx lere mail gelmiş gibi ama bana halen mail gelmedi evrak istemek için. sorun mu var yoksa ben mi yanlış birşey düşünüyorum yardımcı olabilirmisiniz?

• @mrt01 siz 2019 kazananı mısınız ?

• @NeverGiveUP 2020 kazananıyım şimdi fark ettim exel 2019 için heycan yaptım bir an 🙂

• merhaba iyi akşamlar , DS260 formunda amerikada yaşayan bir arkadaşımın adresini vermiştim . ama maalasef kaç gün önce arkadaşım o evden başka bir eve taşınmış . bu durumda sizce ne yapmam lazım ? yardımcı olursanız sevinirim .

• ⭐⭐⭐

@ismail1 DV2019'a mı dahilsiniz DV2020'ye mi? Vize mülakatına girdiniz mi? İmzanıza bilgilerinizi yazmadıkça düzgün cevap almanız zor olacaktır.

• ⭐⭐⭐

@ismail1 Profilinizden baktım DV2020 sürecine dahilsiniz. Kendi sürecinizle ilgili başlıklarda sorunuzu sormalısınız. Sorunuzun cevabına gelince vize mülakatı sırasında yeni bir adres verebilirsiniz. Bunun için DS-260 forumunu açtırmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

• Ben ilk girisimi haziranin 7. de istanbuldan miami direkt ucusla yaptim(thy).Istanbuldan cikis:7 haziran. Miami giris:6 haziran olarak muhur basilmis.yani miamideki gorevli yanlis tarih basmis pasaporta 7 haziran olmasi lazimdi.sonradan farkettim.bu ilerde bi sorun olurmu?

• @crazycells Merhaba ben sponsorluk konusu ile ilgili bilgi alacaktım.Bana sponsor olan kişi daha önceden kendi eşine sponsor olmuş birde yıllık geliri 24.000$ gözüküyor ama banka hesabında 80.000 küsür var yeterli olurmu acaba.

• ⭐⭐⭐

@nahya Belki de orada daha ayın 7si olmamıştır. Aradaki zaman farkını hesaba kattınız mı?

• selamlar, AIS kaydı oluştururken maalesef bir hata yaptım sadece kendi adıma randevu teyidi aldım, eşim ve kızım için de almam gerek... iptal edip yeniden kayıt yaptırmam gerekiyor sanırım, nasıl olduğunu bilen var mı?

• @arkben siz siz olun, uyku mahmuruyken ya da rahatsız edilebileceğiniz bir ortamda bu tip işlemlere başlamayın, bir acele "tık" sonradan bir sürü iş açabiliyor başınıza...benim daha once aynı mail üzerinden kayıtlı başka bir vize türü için başka işlemim vardı , o kafamı karıştırdı ...

• Merhaba arkadaslar an itibariyle vizemiz onaylandı 🙂 sabah 8.30 da idi görüşmemiz. Bizi 8.15 gibi içeri aldılar. (akıllı saatte yasak) sıraya girdik. Yaklaşık 1 saat bekledikten sonra numaramız yandı. Cok tatlı Bi beyefendi vardı. (sarısın Gelicek die tırsmadık deil) Evrakları aldılar (2 tane evlilik cüzdanı fotokopisi istediler. Söyleyen arkadasta Allah razı olsun)
    5dk sonra ödeme için geçtik. (kk ile ödeme oluyor) daha sonra 15 dk geçti tekrar çağırdılar bu sefer mülakat basladı. Baska Bi beyefendi ile yaptık görüşmeyi.önce yemin ederek başladık. Nereye gidiceğimizi sordu. 'Houston deyince sebebini sordu ve ne iş yapıcagımızı? Toplam 5 dk sürdü sürmedi. Onaylandığını söyledi. Biz tabi mutluluktan 32 diş :)) karşılıklı teşekkür ve bitti gitti.
    2 yıllık maceranın sonuna geldik şükür..
    Bütün gruptaki arkadaslara yardım ve destekleri için cok teşekkür ediyorum.
    Ayrıca @crazycells her detayı muazzam bir şekilde açıklayıp bu grubu kurduğunuz için, her sorumuza sabırla cevap verdiğiniz için, bizimle heyecanlanıp bizimle uğraştığınız için yani bir sürü '' için'' çıkarabilirim 🙂 cok ama cok teşekkür ediyorum.. Her işiniz rast gitsin inşallah.. İyi ki varsınız.. Geri kalan herkese bol sans diliyorum

• ⭐⭐⭐

@Dscrt Hayırlı olsun 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |