Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@anestezist DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese Merhaba böyle bir grubun insanlara ne kadar fayda sağladığını görmek beni çok mutlu ediyor herkes birbiri ile ilgileniyor ve ortak akılla bir çözüm bulunuyor Buda samimiyet ve misafirperverligimizden kaynaklandığını düşünüyorum... Ben bir konuda size danışmak ve yardım almak istiyorum Green card 2019 talihlisiyim ve konsolosluk randevusu aldım bir miktar para gosterebiliyorum job Offer letter alabilirsem bununda üstesinden gelebilecegimi düşünüyorum bana yardımcı olabilicek biri varsa çok minnettar ve vefalı kalırım herkese iyi günler diliyorum...

Su bolumdeki ilanlari incelemenizi tavsiye ederim:
    https://yesilkartforum.com/forum/category/111/i̇lan-ve-duyuru

• Merhaba,

Mülakattan sonra sağlık raporunun çıkmasını beklediğimiz 7 haftalık süre sonunda sağlık raporunun çıkmasıyla beraber eksik belgeleri elçiliğe gönderdik. "Belgeleriniz ulaştı" mailinden 3 gün sonra CEAC statüsü "Ready" olarak değişmiş.

Bilgi alanında;
    "Davanız ABD Konsolosluğu bölümünde planlandığı zaman görüşmeniz için hazır. Bir görüşme için zaten bir randevu ayarladıysanız, lütfen belgelerinizi randevu mektubunda belirtildiği şekilde hazırlayın ve belirlenen tarih ve saatte konsoloslukta görünün. Aksi takdirde, lütfen görüşme randevunuzdan haberdar olana kadar bekleyin. Göçmen Vize görüşme randevularının nasıl programlandığı konusunda ek bilgiler şu adreste bulunabilir: http://nvc.state.gov/interview
    Daha fazla bilgi için lütfen ABD Büyükelçiliği Ankara'yı ziyaret edin ." bilgisi yer alıyor.

Tekrar mı mülakata çağıracakalr yoksa bir hata mı?

• @burakdal hayır mülakata çağıtmayacaklar benim bildiğim bundan sonra gelecek olan ISSUED email ini beklemelisiniz umarım bir sorun çıkmaz

• @yılmaz Tekrar kontrol ettim ve yine "AP" sürecine alınmış. Yanlış alarm sanırım. 🙂

• @burakdal benimde önce AP idi sonra işlemler tamam pasaportunuzu gönderin dedi ready yazdılar dün baktım yine AP yazıyordu eksik evrak olmadığı halde AP ye dönmüş bakalım artık yanlış alarm mı doğru mu beklemekten başka çare yok

• @yilmaz Bekleyip göreceğiz o zaman. Umarım olumlu sonuçlanır.

• Belki bu soru sorulmustur .kusura bakmayin.mulakata giderken banka hesap dokumu yaninda imza sirkusu goturmeyen var mi?maas aldigim banka biraz mirin kirin ediyor sadede döküm yeterli midir.degerli yardimlariniz icin tesekkurler simdiden

• Herkese merhaba, bir ay sonra mulakatimiz var. Banka hesap bilgisi göstermek ile ilgili detay sormak istiyorum. 1.5, 2 ay önce dolar hesabı actirdim. Şuan birikim olarak da ailemizden dolar olarak destek alacağız yani bu yeni hesabı kullanicaz . Döküm olarak sadece iki aylık hesap dökümü almamız sorun olur mu? Deneyimleriniz ne yönde ? Ve eşim ve ben iki kişi gideceğiz. Ortalama kaç k yeterli görünecektir ?

• @crazycells banka mali durum dökümünü, mülakattan kaç gün önce almalıyız mesela 10 gün önce alsam sorun olurmu güncel değil diyerek AP kalırmıyım 10 gün erken mi birde 1 ay önce dolar hesabı açmıştım bu hesabımın dökümü ile mülakata gitsem sorun olurmu illede 6 aylık mı olması gerekir hesabın. teşekkür ederim

• @engineer banka neden mırın kırın ediyor anlamadım bu keyiflerine kalan birşey değilki siz istediniz ve veremeyiz gibi bir gerekceleri olamaz zaten bunu vermek zorundalar diye biliyorum, yanlışsam biri beni düzeltsin, o bankada imza sirküleri ile ilgili yetkili kişi yoksa başka şubeye yönlendiriyorlar hatta. Ben şimdiye kadar ayrıca imza sirküsü hiç istemedim herzaman hesap dökümünün yanında verdiler.

• Herbanka ayni olmuyor malasef.

• Değerli forum ailesi dün itibarıyla AP sürecim bitmiş ve vize basılı pasaportumu almış bulunmaktayım süreçte bana yardımlarını esirgemeyen başta @crazycells @bsk @ayvalik10 ve sayamadığım bütün aile bireylerine sonsuz şükranlarımızı sunarız kimse ümitsizliğe kapılmasın umarım herkesin süreci başarılı geçer mülakat alan arkadaşlarada başarılar dilerim bundan sonraki süreçlerimi yazmaya devam edeceğim şimdi sıra abd ye 2 köpeğimiz le giriş yapmak saygılarımla

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yılmaz hayırlı uğurlu olsun sen doğrucu olup evrakların tam olduktan sonra izni koparırsın

Google homesnacks yazıp boşluk bırakıp istediğin eyaletin ismini yazarsan detaylı bilgi bulacaksın

• @ayvalik10 benim zaten orlando da eniştem ablam çocuklar var yani forumda birçok kişiye nazaran gittiğimizde zorluk çekmeyecez kalacak yerimiz işimiz herşey hazır durumda evet istedikleri bütün evrakları doğru eksiksiz ve zamanında gönderdim

• @yılmaz gözünüz aydın darısı diğer süreçte ki bekleyenlerin başına ...

• @nilfersev teşekkür ederim inşallah herkes sorunsuz bir süreç geçirir

• @engineer bankanın böyle bir lüksü yok. Mırın kırın edemez. Her banka da aynıdır, daha doğrusu buna benzer konularda olmak zorundadır. Abd elçiliğine verileceğini sölemeniz yeterli. Bankayı merak ettim açıkçası.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@engineer DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Belki bu soru sorulmustur .kusura bakmayin.mulakata giderken banka hesap dokumu yaninda imza sirkusu goturmeyen var mi?maas aldigim banka biraz mirin kirin ediyor sadede döküm yeterli midir.degerli yardimlariniz icin tesekkurler simdiden

imza surkusu olmasina gerek yok. Banka hesap cuzdani ve hesap gecmisi yeterli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslierdem DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese merhaba, bir ay sonra mulakatimiz var. Banka hesap bilgisi göstermek ile ilgili detay sormak istiyorum. 1.5, 2 ay önce dolar hesabı actirdim. Şuan birikim olarak da ailemizden dolar olarak destek alacağız yani bu yeni hesabı kullanicaz . Döküm olarak sadece iki aylık hesap dökümü almamız sorun olur mu? Deneyimleriniz ne yönde ? Ve eşim ve ben iki kişi gideceğiz. Ortalama kaç k yeterli görünecektir ?

Ne kadar eski olursa o kadar iyi olur, ama dediginiz sekilde yapip sorun yasamayan da kisiler var.

Forum tavsiyelerini ilk iletide bulabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atilla DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells banka mali durum dökümünü, mülakattan kaç gün önce almalıyız mesela 10 gün önce alsam sorun olurmu güncel değil diyerek AP kalırmıyım 10 gün erken mi birde 1 ay önce dolar hesabı açmıştım bu hesabımın dökümü ile mülakata gitsem sorun olurmu illede 6 aylık mı olması gerekir hesabın. teşekkür ederim

Bunun icin idari isleme kalacaginizi sanmiyorum, 10 gun once almaniz yeterli.

Ne kadar eski bir hesap olursa, o kadar iyi olur. Fakat kisa sure once acilan hesaplari da kabul ediyorlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |