Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Merhaba; vize paketi ve göçmen vizesi basılmış pasaportum bugün (14.12.2018) elime ulaştı. 🙂

• Kutlarım, oradaki hayatınızda bol şanslar.

• @cemil59 yeni hayatınızda mutluluklar dilerim, darısı geride kalan bizlerin başına

• @cemil59 Hayırlı olsun. Sonraki tecrübelerinizi buraya yazarsınız.

• @cemil59 Hayırlı olsun, Tebrik ederim.. Darısı başımıza ...

• Sonunda dün vize basılmış pasaportlarımız ulaştı. İki çocuklu bir aile olarak sormak istediğiniz sorular varsa cevaplayabilirim. Aşı konusunu biraz belirsiz gibiydi bizler için, bu konuda çocukların doğumundan beri tüm aşılarını yapan doktorumuzdan bir belge aldık. İngilizce olarak yapılan aşıları, amerikan tarih formatı ile tarihleri ve aşı cinslerini markalarını yazdı, ıslak kaşe imzalı olarak verdi. Bunun çok büyük yararını gördük. İki oğlumuz da 5,5-10 yaşlarında yalnızca grip aşısı oldular. Belgenin bir örneğini paylaşmaya çalıştım ama nereden paylaşacağımı bulamadım, ben de FB de grupta paylaşacağım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kartal DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Sonunda dün vize basılmış pasaportlarımız ulaştı. İki çocuklu bir aile olarak sormak istediğiniz sorular varsa cevaplayabilirim. Aşı konusunu biraz belirsiz gibiydi bizler için, bu konuda çocukların doğumundan beri tüm aşılarını yapan doktorumuzdan bir belge aldık. İngilizce olarak yapılan aşıları, amerikan tarih formatı ile tarihleri ve aşı cinslerini markalarını yazdı, ıslak kaşe imzalı olarak verdi. Bunun çok büyük yararını gördük. İki oğlumuz da 5,5-10 yaşlarında yalnızca grip aşısı oldular. Belgenin bir örneğini paylaşmaya çalıştım ama nereden paylaşacağımı bulamadım, ben de FB de grupta paylaşacağım.

hayirli olsun, bana belgeyi gonderebilirsiniz [email protected] adresinden. foruma aktaririm...

edit: belge surada

alt metni

• @kartal Güzel haberler gelmeye devam ediyor aslında böyle paylaşımlar bizler gibi bekleyen insanları umutlandırıp sizlerle bu heyecanı yaşamamızı sağlıyor Tebrik ederim

• Merhabalar, case number'ım şubet ayı cut-off'u içerisinde (99XX).
    Numaralar açıklandıktan sonra bugün gün içerisinde ;
    Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2019 program will begin in October 2018 and conclude on September 30, 2019. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.
    Diyen bir mail aldım. Bu mailden sonraki süreç nasıl ilerleyecek, bizim ne yapmamız gerekiyor? Vize görüşmesi için randevuyu nasıl alabileceğim?

• @mustafa-yahşi KCC ye mailleri ne zaman atmistiniz?

Bu mailden sonra birşey yapmanız gerekmiyor mulakat tarihi hakkinda bilgi veren maili bekleyeceksiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustafa-yahşi DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhabalar, case number'ım şubet ayı cut-off'u içerisinde (99XX).
    Numaralar açıklandıktan sonra bugün gün içerisinde ;
    Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2019 program will begin in October 2018 and conclude on September 30, 2019. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.
    Diyen bir mail aldım. Bu mailden sonraki süreç nasıl ilerleyecek, bizim ne yapmamız gerekiyor? Vize görüşmesi için randevuyu nasıl alabileceğim?

Sizin sadece beklemeniz gerekiyor. Gonderdiginiz emaile cevap vermisler ve surecin nasil isledigini anlatmislar. Zaten bilmediginiz bir sey yazmiyor email'de.
    Vize gorusmesi bildirimi icin bu ayin sonuna kadar beklemeniz lazim, dvlottery sayfanizdan ogreneceksiniz.

• Biraz önce kcc den attığım doküman mailinin cevabı geldi.. mailde;
    ''Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center." yazıyor..
    Anladığım kadarıyla eksiksiz bir başvuru ve eksiksiz belgeleri sagladiniz diyor..
    Bu arada henüz numaram current olmadı.. bilgilendirme amaçlı paylasayim dedim..

@crazycells şöyle de bir sorum olacak!
    Doküman mailini eşim ve kendim için atmıştım.. gelen bu mailden sonra ds 260 lari yeni doğan bebegim için tekrar açtıracagim.. ayrıca oğlum için ds 260 olusturdum.. bebek için de doküman maili atmalı miyim acaba...

• Bu gelen emailde istenen belgeleri biz yolladıktan ne kadar sonra mülakat tarihimiz belli oluyor ? 14900 lerdeyim 🙂

• @nicely mail geldi mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sfati DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Biraz önce kcc den attığım doküman mailinin cevabı geldi.. mailde;
    ''Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center." yazıyor..
    Anladığım kadarıyla eksiksiz bir başvuru ve eksiksiz belgeleri sagladiniz diyor..
    Bu arada henüz numaram current olmadı.. bilgilendirme amaçlı paylasayim dedim..

@crazycells şöyle de bir sorum olacak!
    Doküman mailini eşim ve kendim için atmıştım.. gelen bu mailden sonra ds 260 lari yeni doğan bebegim için tekrar açtıracagim.. ayrıca oğlum için ds 260 olusturdum.. bebek için de doküman maili atmalı miyim acaba...

Bunu isterseniz formlari guncelledikten sonra KCC'ye sorun, istemeyebilirler bence, eger oyleyse ugrasmaniza gerek olmayacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nicely DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Bu gelen emailde istenen belgeleri biz yolladıktan ne kadar sonra mülakat tarihimiz belli oluyor ? 14900 lerdeyim 🙂

Mulakat tarihinizi o email ile almiyorsunuz, dosya numarasiyla aliyorsunuz. Mulakat tarihinizi ancak dosya numaraniz aktif olduktan sonra ogrenebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/bulten/

• @cemil59 Hayırlı olsun

• @tolga-demir Teşekkür ederim. 11 Kasım da belgeleri göndermişim. DS260 belgemi de 12 Haziran da doldurmuştum.

• @crazycells Teşekkür ederim. Peki mülakat maili geldikten sonra ne yapmam gerekiyor acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |