Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Türkiye de harita teknikeri olan biri ABD de inşaat sektöründe iş bulabilir mi?

• harita teknikeriyim inşaat sektöründe 10 yıldır çalısıyorum. ABD de kendi işimi yapabilir miyim? iş bulabilir miyim ?çalışma saatleri nasıldır?ücretleri nasıldır? bilgi ve tecrubelerinizi paylaşırsanız sevınırım.

• Bu soruyu bende çok merak ediyorum. Amerikada haritacı iş olanağı nedir.inşaat sektörü en çok hangi eyaletlerde. Saatlik ücreti ne kadar.bunlari bende merak ediyorum.bu konuyla ilgili yardımcı olacak arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim

• Bu verileri inceleyiniz.

• us da harita sektöründe çalışan varmı acaba.

• Bende Harita Teknikeriyim ve inşallah GC çıkınca 15 yıllık mesleğime Amerikada devam etmek istiyorum .
    Ama hangi eyalette daha rahat iş bulma olanakları var ona göre eyalet seçimi yapabiliriz.
    Ve Bizdeki Harita teknikerliği ( Harita Kadastro ) orada Surveyors olarak mı geçiyor yoksa Surveying and Mapping Technicians olarak mı geçiyor ?
    Burada 15 yıldır Karayolları müteahhitlerinde çalışıyorum orada da Karayolları tarzı kurumların müteahhitlerinde veya direk kurumda çalışabiliyor muyuz ve güncel fiyatları nelerdir?
    Teşekkürler....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrbye

bu kişi ile irtibata geçersen sana iş bulur

fiyatlar için de

• @ayvalik10 Türkiye de harita teknikeri olan biri ABD de inşaat sektöründe iş bulabilir mi? içinde söyledi:

@mrbye

bu kişi ile irtibata geçersen sana iş bulur

fiyatlar için de

Teşekkür Ederim. İrtibata Geçicem.....

• GIS konusunda kendinizi gelistirmenizi oneririm, orada ekmek cok. posizyonlar yere gore ve ise gore cok degiskenlik gosteriyor. tecrubeyo dahil etmezsek genel range olarak 40k ile 90k arasi bir banttan soz edilebilir... haritaci degilim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |