Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2023 Talihlileri DV2023 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

Green Card Başvurusunda Pasaport Şartının Kaldırılması Kararı (Şubat 2022)

• @SUAT-GUNAY Greencard çekilisi ve sonrasini, ülkemizin acı gerçeği "memur olabilme şartlarından 35 yaş alti" cekilisi ile karistirdiniz belli ki !!! Neymiş Amerika'ya adaptasyonmus... onu da çekilişi kazanan kişi düşünsün bi zahmet... sizde bu zihniyetle 50 yaşından sonra niye buralardasiniz acaba? Amerika üst yaş sınırı koymadı diye mi hala hayal kurabildiginiz için mi? ( Kaçak cevap: vallahi çocuğum için )

• Bence hac kurasında ki gibi katsayılı kura sistemi getirilse, pasaport şartı kalmaya devam etse ve sahte başvuruları daha iyi eleyen bir program ile bu çekiliş yapılsa gerçekten hakkaniyetli bir sistem olur.

• @Utopya okuduğunu anlamaman benim sorunum değil ki. sende bir şeyler sinir yapmış ama çok da önemli değil.
    sen de haklısın birader ne diyim.

• @SUAT-GUNAY he he... Amerika'nin nasıl insanlar istediğini çözen sosyolog ve simdi de bireyleri çözen psikolog AMCA, beynim yetmedi senin düşüncelerini anlayamadım.

• @Utopya hocam belli ki sıkıntılı bir insansın. ne edep biliyorsun, ne saygı. nedenini anlamadığım şekilde de gereksiz tarzlar takınıyorsun.

sana uymayan nedir? yaşın 40 falan mı, o yüzden mi bu kadar agresifsin yarım yamalak okuduğun söylediklerime. boş ver, okumadan geç benim yazdıklarımı.

çok uzatmasak iyi olur ama benden sana bir tavsiye, insanların değer verdiği şeylere alaycı tavır takınma. hele hele konu çocuk ve anne olunca. kendininkiler için istediğini yazarsın, söylersin ama başkasınınki için bu alaycı yorumları yapma. bi' bakayım dedim kimsin, necisin, "acaba ben mi yanlış aksettirdim" diye ama genelde senin tarzın buymuş. birisinin annesine bile haddin olmayan yorumlar yapmışsın. yapma... fikirlere karşı fikrini sun, savun, açıklamanı yap ama bunu edebinle yap. ne alaycı tavır takın, ne de hakaretvari sözler söyle. haa dediğim gibi sadece tavsiye, uyup uymamak sana kalmış...

• @SUAT-GUNAY ...aynen öyle! Senin gibi işi gücü bıraktık sloganiyla kosamadigimiz içindir.

• @Utopya eyvallah hocam.
    şöyle yapalım, ben şimdi sana yazmış olayım. sen de en son cevap ver, ben karşılık vermeyeyim, sen de "susturdum, en son ben yazdım" diye rahatla, başın göğe erip, konu kapanıp gitsin.

• This post is deleted!

• This post is deleted!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

21.1k
Users

4.0k
Topics

281.3k

| | | |