Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

ABD'de telefon hattı en çabuk ne zaman alınabilir?

• Arkadaşlar tekrardan merhaba sayılı günler yavaş yavaş bitmek üzere. Herşeyi adım adım öğrenmek istiyoruz. En büyük sıkıntı ev bulmak diğer bir sıkıntı ise uçaktan ilk indiğimizde telefondan yana çekeceğiz çünkü bizi Amerika'da karşılayacak olan bir Allah'ın kulu yok. Hemen hemen her havaalanın da ücretsiz Wifi mutlaka vardır. Ancak birkaç yerden okudum çok sağlıklı olmadığı yani işimizi görecek kadar bile değilmiş. Doğru mu bilmiyorum?

Uçaktan ilk indiğimizde telefon olayını nasıl çözeriz? Ailemize haber vermek olsun, uber çağırmak olsun telefon hattı mutlaka en kısa zamanda çözülmesi gereken bir olay. (Taksi ücretlerinin çok pahalı olduğu söyleniyor) Telefon hat olayını yada taksi olayını nasıl çözebiliriz. Akıl verecek olan var mı? Deneyim sahibi insanlardan faydalansak iyi olacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burtaç "Amerika'da karşılayacak olan bir Allah'ın kulu yok" bu cümleyi yazdın foruma hakaret etsen daha az acıtır insanları sen önce hangi şehire ineceğine karar verdin mi karar verdikten sonra o şehir de yaşayan kaç kişi ile irtibata geçtin. Yazdığın çok ayıp biz burada aileyiz birbirimize yardımcı oluruz.

• @ayvalik10 lotoyu kazandığımızda bunu zaman gösterecek tabi. Niyetim kimseye hakaret etmek değil kimseye zahmet vermemek. Tabiki zor durumlarda insanların yanında olmayı bende isterim. Yerleşim yeri olarak Orlando'yu tercih edeceğiz gibi duruyor. (Youtube'dan izlediğimiz videolara istinaden). Henüz bu form dışında da kimseyle irtibata geçmedim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burtaç zahmet olmaz tam tersi mutluluk verir birisine yardımcı olmak. @semavi bugün yayınlanan videosunu seyret youtube kadir zora olarak arattır.

• @ayvalik10 eyvallah teşekkür ederim. İzliyorum hemen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Daha amerikaya inmeden telefonunuz esim destekliyorsa Türkiyede uçağa binmeden hattı aktif hale getirebilirsin 15:00 - 16:50 arası özellikle seyredin

• @burtaç, içinde söyledi: ABD'de telefon hattı en çabuk ne zaman alınabilir?

Arkadaşlar tekrardan merhaba sayılı günler yavaş yavaş bitmek üzere. Herşeyi adım adım öğrenmek istiyoruz. En büyük sıkıntı ev bulmak diğer bir sıkıntı ise uçaktan ilk indiğimizde telefondan yana çekeceğiz çünkü bizi Amerika'da karşılayacak olan bir Allah'ın kulu yok. Hemen hemen her havaalanın da ücretsiz Wifi mutlaka vardır. Ancak birkaç yerden okudum çok sağlıklı olmadığı yani işimizi görecek kadar bile değilmiş. Doğru mu bilmiyorum?

Uçaktan ilk indiğimizde telefon olayını nasıl çözeriz? Ailemize haber vermek olsun, uber çağırmak olsun telefon hattı mutlaka en kısa zamanda çözülmesi gereken bir olay. (Taksi ücretlerinin çok pahalı olduğu söyleniyor) Telefon hat olayını yada taksi olayını nasıl çözebiliriz. Akıl verecek olan var mı? Deneyim sahibi insanlardan faydalansak iyi olacak.

Mevcut hattin ile yuetdisi paketi alirsin. ABD ye gelince de herhangi bir operatorden prepaid(on odemeli) hat alirsin. Bazi masraflardan kacinmaya calismak sizi zora sokar. Yurtdisi pakerine vereceginiz miktar, yeni hat alana kadar 1-2 gun size ilac gibi gelecektir.
    Prepaid hatlar icin istene teksey isim ve odeme. Adres sorarlarsa hatti aldiginiz magazanin adresini girin dersin. Zaten onun da pek bir baglayiciligi yok. Normal faturali hat almaya calismayin, hem pahaliya gelir hem de SSN ve kredi skoru olmadan vermezler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sigmoidalmammal Katılıyorum. Türkiye'deki hattınıza yurt dışı paketi tanımlayın. Örneğin Vodafone ile günlük 75 TL'ye mevcut paketinizi (arama, sms ve data) aynı şekilde yurt dışında da kullanma imkanı veriyor. Şu anki kurla 5 dolara falan geliyor, bence gayet uygun. Birkaç günde zaten hattınızı almış olursunuz.

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim.

• @sigmoidalmammal daha faydalı oldu çok sağolun

• @knnrn doğrudur en mantıklısı bu gibi

@sigmoidalmammal, içinde söyledi: ABD'de telefon hattı en çabuk ne zaman alınabilir?

@burtaç, içinde söyledi: ABD'de telefon hattı en çabuk ne zaman alınabilir?

Arkadaşlar tekrardan merhaba sayılı günler yavaş yavaş bitmek üzere. Herşeyi adım adım öğrenmek istiyoruz. En büyük sıkıntı ev bulmak diğer bir sıkıntı ise uçaktan ilk indiğimizde telefondan yana çekeceğiz çünkü bizi Amerika'da karşılayacak olan bir Allah'ın kulu yok. Hemen hemen her havaalanın da ücretsiz Wifi mutlaka vardır. Ancak birkaç yerden okudum çok sağlıklı olmadığı yani işimizi görecek kadar bile değilmiş. Doğru mu bilmiyorum?

Mevcut hattin ile yuetdisi paketi alirsin. ABD ye gelince de herhangi bir operatorden prepaid(on odemeli) hat alirsin. Bazi masraflardan kacinmaya calismak sizi zora sokar. Yurtdisi pakerine vereceginiz miktar, yeni hat alana kadar 1-2 gun size ilac gibi gelecektir.
    Prepaid hatlar icin istene teksey isim ve odeme. Adres sorarlarsa hatti aldiginiz magazanin adresini girin dersin. Zaten onun da pek bir baglayiciligi yok. Normal faturali hat almaya calismayin, hem pahaliya gelir hem de SSN ve kredi skoru olmadan vermezler.

• Moved from Yeşilkart (Greencard) ve Göçmenlik by  admin admin 

• Merhaba,

Baska nerede sorulur bilemedim. Turkiye'den aile gelecek ziyarete ABD'ye. Diyorum ki onlar gelmeden iki tane prepaid plan alayim, ABD'yken Turkiye'den getirdikleri telefonlarina takip kullanirlar Turkiye'deki hatlarini kullanmak yerine. Turkiye'den gelen telefonlar sorunsuz calisiyor degil mi ABD'de prepaid planlar ile? Evet ise prepaid plan oneriniz var midir yoksa google'dan bakayim, ne aklima yatarsa sorunsuz calisir mi?

Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xyz Telefonun bilgilerini girerek o şebekede çalışıp çalışmayacağına bakabilirsiniz. Örneğin Mint için: https://www.mintmobile.com/byop/

Her şebeke için böyle bir "bring your own phone" sayfası vardır, oradan bakabilirsiniz.

Mint, US Mobile, Visible, Straight Talk vs bakabilirsiniz.

• ABD 'ye yeni gelen ve halen en uygun hat arayıṣında olan arkadaṣlar...ṣu an icin en uygun pre-paid hat Mint Mobile.Geçici bir süreliğine ( ayda $15 ) 3 aylik $45 ödeme planlı, sınırsız internet , konusma ve text hakkı vermekte...3 ayın sonunda memnun kalırsanız devam edersiniz kalmazsanız hiçbir yükümlülük olmadan baṣka bir operatore geçebilirsiniz. Ek olarak 3 aylık kullanım sürecinde bir aktif kullanicidan davet alir veya davette bulunursaniz hem siz hem de size referans olan eṣ, dost ve 3. kisilere sonraki hat yenilemelerinde ilave indirim kazanir ve kazandırırsınız....Ayrica TR yönüne gerçekleṣtirilecek aramaların da dakikasi sadece 2.00.-TL/dk (0.09 $/dk) ...Turk operatorlerin ücret tarifesinden %80 daha ucuz (Turk operatorleri konusma dakikası 9,7.-TL...) olduğunu söyleyebilirim.
    Mint Mobile T-Mobile hattı üzerinden hizmet vermekte...Ben Ugur Akcay, yaklaṣık 1,5 yıldır Mint kullanicisiyim ve numaram 470-908-4616 .Msj atarsanız size davet linki gönderebilirim.Hem çok hesaplı hem de taahhut altina girmeden ,saçma sapan aylık ödemeleri olmayan bir hat sahibi olursunuz.Eger telefonunuz yok ise hat ile birlikte sunulan dusuk butceli telefon sahibi olabilmek de mumkun.

• Permanent Residency kartım var, ancak süresi Nisan 2022'de dolmuş durumda. I-90 ve I-551 belgelerim ve pasaportumla gittim Verizon'a. Ancak kimliğinizi doğrulayamadığımız için hat veremiyoruz dediler. Aynı gün aynı belge setiyle banka hesabı açabildim. Acaba kendi adıma, adresimin de olacağı bir hattı nereden ve nasıl alabilirim? Ne önerirsiniz? Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |