Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

• İlk başvuru, son olması umuluyor 🙂

• ⭐⭐⭐

İlk başvuruda çıkmasını hayal edenlerdenim 🙏🏻😅

• Bu sene o sene 🗽🗽

• @dytmelek, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

Umarım olur 🙏🏻

İlk başvurumda çok hevesliydim dolar nerelerdeydi her sene 2x katlayarak çıktı ki önümüzdeki sene 20li rakamlar hiç uzak değil bu sene son artık iyice hevesim kaçtı. Ben bırakıyorum artık nasip buraya kadarmış artık hayat mücadelemize ülkemizde devam edeceğiz yaş 45 oldu hayat enerjim bile söndürdüler artık daha iyi ne varsa elimizden uçtu gitmek isteyen arkadaşlara bol şanslar dilerim bu sene son olur umarım.

• Bu ilk ve son olacak içimde bi his var o la la

• ⭐⭐⭐

@Rüzgar, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@dytmelek, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

Umarım olur 🙏🏻

İlk başvurumda çok hevesliydim dolar nerelerdeydi her sene 2x katlayarak çıktı ki önümüzdeki sene 20li rakamlar hiç uzak değil bu sene son artık iyice hevesim kaçtı. Ben bırakıyorum artık nasip buraya kadarmış artık hayat mücadelemize ülkemizde devam edeceğiz yaş 45 oldu hayat enerjim bile söndürdüler artık daha iyi ne varsa elimizden uçtu gitmek isteyen arkadaşlara bol şanslar dilerim bu sene son olur umarım.

Bir de bakmışsınız bu sene o senedir, kazanırsınız ve bu son başvurunuz olur 🙏🏻 ümitsizliğe kapılmanızı anlıyorum ama pes etmeyin ne zaman nerden şans yüzümüze gülecek belli olmaz. Hem 45 yaş çok da vazgeçecek bir yaş değil ben 37 eşim 38 yaşın içindeyiz ama şimdi çıkmasa bile her sene başvurmaya devam edeceğiz. Tabi başka yolları da araştırıyoruz, bakalım zaman ne gösterecek. Dolar konusunda da diyecek lafım yok kalan her Kuruşu dolara çevirmek en mantıklısı geliyor ama zaten kenara para koymak da çok zor şu zamanlarda 😔 Neyse umarım dediğiniz gibi bu sene sizin de bizim de yüzünü güler 🙏🏻🙏🏻

• İki kere çıkmadı bu sene çift başvuru yaptım bakalım hakkımızda hayırlısı

1. Çekiliş çift başvuru . Kısmet . O sene bu senedir inş . Dv2023

• @katafalk kardeşine vatandaş olmadan greencard alamazsın.5 yıl vatandaşlık için 10-15 yılda greencard çıkması için bekleyeceksin

• 2014’ten beri başvuruyorum.

• 0 kere basvurdum 2023'u kendi hatam yuzunden kacirdim keske basvursaydim

• ⭐⭐⭐

@celica, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

0 kere basvurdum 2023'u kendi hatam yuzunden kacirdim keske basvursaydim

Kaçırmanın vardır hayırlı bir tarafı. Üzülme sen.

• @hadi-BE sagolasin abi. aynen

• This post is deleted!

1. Başvurum yeni Rusya'ya geldim çıkarsa Rotayı çeviririm çıkmasada sorun yok burdada durumlar çok güzel.

• 7-8 kez başvurdum ama hiç yedek için dönüp kontrol etmedim. İlk gün baktım sonra tekrar bakmadım.

• ⭐⭐⭐

@somita Kazanamamışsan yedek liste gibi bir durum söz konusu değil zaten. İlk kontrol ettiğin gün has not been selected ise son günde o şekildedir

• @Emre-Kurtulmuş bazıları yazmış ya formu doldurmayanların yerine başkası çağırılıyor vs.. ben acaba sonradan yedeklere alınıp değişebiliyor mu diye düşündüm. Bişey kaybetmemişim o halde 👍🏻

• Arkadaslar.bu konuyu ben 2018 de acmisim ve bu sene bana cikti😊 umut her zaman var.

• ⭐⭐

@vecihi

Ne kadar sevindim adınıza anlatamam.

Ben de siz konuyu açtıktan sonra dört kere başvurmuşum inşallah beş olmaz diye cevap yazmışım ama seneler geçti diyeceğim o ki dört beş altı yedi hiçbirinin hayrını göremedim. 🙂 8’den devam ediyoruz bakalım ne olacak? İnşallah seneye ben de kazandım yazabilirim bu foruma.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |