Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

• Bana geçen sene 11. başvurumda çıktı. Hayallerinizden vazgeçmeyin.

• @Onder sizi saygı ile selamlıyorum tebrikler.

• Eşimle birlikte ilk kez başvuru yaparak şansımı 2ye katlamış bulunuyorum. Bana çıkmazsa , umarım eşime çıkar.
    İlk kez başvuruyoruz bakalım hayırlısı 🙂 selamlar.

• Bu sene Ekim ayında sanırım ikinci başvurumu yaptım. Yaş oldu bu süreçte 30. Kendim mekanik tasarım uzmanıyım ve bir şirkette çalışıyorum.
    Sağ olsun ailem zamanında yaptığı birikimlerle bize daha iyi bir hayat sunmak için çalışmış didinmiş.
    Eskinin iyi şimdiki dönemin normal gelirli denilebilecek bir yaşam sürüyorum. Yani buradaki hayat standartlarım vs. bir tık normal olabilir.

Bir çoğumuzun kendisine sorduğu soruları bende kendime soruyorum , bu şekilde çok sevdiğim cennet ama cehennemi yaşadığımız vatanımızda daha nereye kadar diye.
    Ben hayatıma burada bu şekilde devam edemeyecektim. + - bir çok şeyi gerçekten düşündüm. Vatanımda kendi mesleğim ile çalışıp stresli hayat süreceğime , başka yere gider hizmet eder daha çok yorulurdum belki ama sonucunda daha iyi bir yaşantı sürebilirdim. Bunun içerisinde stresi macerası heyecanı ve kaosu da yaşamak bir çekici geliyor bana . Sanırım biraz deliyim 🙂

Hiç aklıma gelmezdi buralardan çıkıp gitme fikri ancak şartlar bizleri sürüklüyor.

Sanırım 2. başvurum demiştim. 22 yaşımda bir başvuru yapmıştım 2014 - 2015 yıllarına tekabül eden bir başvuru. Bu öyle çok araştırılmamış , herhangi bir fotoğraf seçilmiş gelişi güzel bir başvuruydu.

Bu seneki başvurumu ekim ayında yaptım . Bir çok kişide ilk başlarda oluşan his gibi çıkacağı konusunda çok ümitliyim 🙂
    Çıkarsa yeni bir sayfa hemen açılır , çıkmazsa seneye nasip bir daha deneriz. Sonunda ölüm yok , sadece boğuluyoruz işte. 🙂

• @AstamRua meslektaşız hangi ildesin dostum

• @Sencerium Ben pendik kavakpınardayım siz kurtköydesiniz sanırım 🙂

• @AstamRua güllübağlarda oturuyorum iş yeri kurtköyde 🙂

• @Sencerium
    yakınız. pasaport işlemlerini halledebildiniz mi ?

Randevu alamıyorum. Yarın izin alıp randevusuz pendik nufus müdürlüğüne gitmeyi düşünüyorum.. Pasaport çıkartmak lazım yeni harçlar 2 katı pahalı oluyor.

• @AstamRua İş için acil yurtdışına çıkmam gerektiği için 3 ay önce ben ve eşim çıkarttık ama gelmesi 40 gün sürdü ben kadıköyde yer bulmuştum oda 2 gün filan her yarım saatte bir boşluk varmı diye bakmamam rağmen.

• 6 Aydır Bana çıkmıyor Açıklanmasını bekliyorum Hala çıkmıyor

• ⭐⭐⭐

@ytrbilgisayar 😂😂 bi 5 yıl devir ondan sonra 6 ay hiçbirşey gibi geliyor 😅😅

• @vecihi Burada da devrecilik var Heralde 10 yıldan fazla başvuranlar üst devre...

• @waterman 121 gün sonra Bu text hakkında görüleşim Kesin sana çıkacak Eminim; Evli, Kız Çocuklu, Lisans Mezunu.
    Her Yıl başvuruyorsundur İnşallah

• ⭐⭐⭐

@ytrbilgisayar bekar lise mezunuyum 🥹

• @waterman Tamamdır Daha önceden yazdığım gibi
    RANDOMLY HAY ALLAH KAZANAMADIN
    diye birşey olduğunu %50 düşünüyorum
    EVLİ %10
    ÇOCUKLU %10
    KIZ ÇOCUKLU %10
    2 - 3 - 4 - 5 Çocuklu %10
    LİSANS MASTER DOKTORA %10

RANDOMLY HAYIRLISIYLA SEÇİLENLERDEN OLDUN

İNŞALLAH Bu forum hep beraber ABD de oluruz

• ⭐⭐

8 sene.

Büyük hayal kırıklığı.

• ⭐⭐

@Chromium 8 yıl inanılır gibi değil 😬 bu süreçte ABD’ye gitmek için hiç başka bir girişimde bulunmadınız mı?

• ⭐⭐

@mikael, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@Chromium 8 yıl inanılır gibi değil 😬 bu süreçte ABD’ye gitmek için hiç başka bir girişimde bulunmadınız mı?

Yatırımcı vizesi alacak maddi gücüm yok. Yoksa istemez miyim gideyim..

• Liseden sonra başladım 21 yıldır karavana :)) Her Nisan Amerika'dan ev bakmaya başlarım. Her Mayıs hüsran :)) Ama seviyorum o heyecanı. Sakın bel bağlamayın. Ama heyecanı benim hoşuma gidiyor.

• @Chromium Çok bel bağlamadan her yıl başvurun. Benim yaşım 43. 50 yaşıma kadar zaman verdim kendime :)) Hele yaşınız 20-30lardaysa yolun daha çoook başındasın. Ense karartmaya gerek yok. Hayada devam, denemeye devam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |