Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar iyi forumlar değerli büyüklerim, yaşıtlarım, ve kardeşlerim.
    Sizlerden yardımdan ziyade bir isteğinizin" amerikaya gitmeye ramak kalmış ama olmamış gibi "yada daha büyük hayallerinizin olmaması gibi durumlarda yıkılmamak için yada yeniden denemek için yada tekrar toparlanmak için neler yapıyorsunuz?

• Her insan yaşamıştır bence küçük büyük bir hayal kırıklığı illaki hayati boyunca. Bizi birbirimizden ayıran da bununla nasıl başa çıktığımız işte kendinize iyi gelen yöntemi ya içe bakarak ya da deneye yanıla bulacaksınız sanıyorum 😞 ama her durumda şunu bir gerçek ki kader motifiniz için "Rota Yeniden Hesaplanıyor..."

• ⭐⭐

Hobi olabilir. Kafanı meşgül tutacak bir şeyler. Biraz zaman geçince unutursun zaten.

• @Rmyss pek olmuyor gibi 😔

• @kemalcapanoglu, içinde söyledi: Toparlanmak için ne yapıyorsunuz

@Rmyss pek olmuyor gibi 😔

Baş edemediğiniz düşünceleri duyguları daha da netlestirirseniz belki daha iyi yardımcı olabiliriz

• @uzaysan keşke işe yarasa hiç biri ile yaramıyor

• @Rmyss 12 yaşında terkedilmiş Bi çocuk, yolunda gitmeyen iş hayatı, ufak bir değişimin tüm yurtdışı çıkışı etkilemesi ve burada mecburi değişmek gerektiği o kadar derin durumlar var ki bazılarını beni o kadar zayıf kılıyor

• ⭐⭐

@kemalcapanoglu, içinde söyledi: Toparlanmak için ne yapıyorsunuz

@uzaysan keşke işe yarasa hiç biri ile yaramıyor

Hiçbiri demek biraz iddalı. Hepsini denemiş olamazsınız. Bir şey hoşunuza gitmediyse başka bir şey deneyin. Ne yaptığınızın önemi yok. Yeter ki kafanızı meşgül etsin. Hatta en iyisi sizi üzen şeyin üstüne gitmek. ABD'ye gidecektin ama olmadı mı? Diğer yollar için uğraş. Yada başka ülkeleri araştır. Bunu söylemesi kolay yapması zor biliyorum ama bu sayede hem umudunuz tükenmez hem de meşgül olursunuz.

• Yurt dışı çıkışlarınızın tamamının kesin bir sekilde engellendiginden eminseniz bunun üzerinde daha fazla düşünme ve üzülmeyin bence çünkü rotanız türkiyede kalmanız için ısrar ediyor olabilir biz şimdi büyük resmi göremiyoruz tabiki resme çok yakından bakıyoruz bu da tamamını göremeyip endiselenmemize sebep oluyor neyseki yalnız değilsiniz hayal kırıklığını atlatmanın aşamalarından geçeceksiniz elbette önce şaşkınlık sonra inkar sonra kabullenme sonra yeniden toparlanma. Kalbinizi dinleyin şuan kendinizi hangi aşamada hissediyorsunuz? Kendinize sorun bu durumdan çıkmak için neye ihtiyacım var? Kendi kendinize yazın, yazmak en iyi duygu düşünce dökümüdür, size iyi gelen insanlar var ise etrafinizda onlardan destek alın, unutmayın yere ne kadar sert düşerseniz yeniden zıplamak için o kadar güç alırsınız dipten. 😊

• @uzaysan açıkcası kanada İngiltere Fransa Almanya gibi dahilinde Bi kaç ülke daha denedik son kurşuna kadar attım tekrar yükselmek için Bi çıkış bulamayacak kadar geriledim

• @Rmyss annem abim ve kız arkadaşım ötemiz yok. Zaten onlar ayakta tutan beni de bu tek çıkış değil genel olarak umutsuzluk trenine binmişim de tren nereye nasıl gidiyor bilmiyorum oraya nasıl geldim onu da bilmiyorum

• @kemalcapanoglu, içinde söyledi: Toparlanmak için ne yapıyorsunuz

Merhabalar iyi forumlar değerli büyüklerim, yaşıtlarım, ve kardeşlerim.
    Sizlerden yardımdan ziyade bir isteğinizin" amerikaya gitmeye ramak kalmış ama olmamış gibi "yada daha büyük hayallerinizin olmaması gibi durumlarda yıkılmamak için yada yeniden denemek için yada tekrar toparlanmak için neler yapıyorsunuz?

Toparlanmak değil ama hayal kırıklığını minimuma indirmek ve hatta mümkünse hiç yaşamamak için yedek planlar yapıyorum. Hayatımı, geleceğimi tek bir seçeneğe bağlamak istemiyorum ve bu şekilde de umudumu diri tutuyorum.

• @JessePinkman umarım her seferinde Bi üst plana geçersiniz 🙏

• @kemalcapanoglu İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim şuanda bekleme aşamasındayım birkaç ay içinde somut adım atmaya başlayacağım seçeneklerimden bir tanesini gerçekleştirdikten sonra geriye kalan seçeneklerin çok bir önemi kalmayacak açıkçası. Umarım gerçekten isteyen herkes bir şekilde hayallerine ulaşır.

• @JessePinkman temenniniz için de çok teşekkür ederim, umarım istediğimiz Bi kaç büyük küçük güzel hayaller gerçekleşirse ilk mesaj hortlatacaklarımdansınız 😊

• Bende Danimarka için kesin olabilecekken ,orada yaşayan akrabalar ,tarafından engel olunması sebebiyle olmadı,önce tabiki insan çok üzülüyor ama sonrasında beni en güzel teselli eden şey o insanların hayatımdan çıkması ve olmamasının hakkımda en iyisi olduğunu düşünmek ve ona inanmak oldu,..

• @ser_gün86 işte hayallerin ölüsüyle umutlanıyoruz, umarım hakettiklerini bulurlar

• merhaba arkadaşlar, bu KCC evrak ne ve nasıl oluyor? bi ikincisi, ankara ya giderken hangi listeleri hazırlıyoruz? kalem kalem yazabilirmisiniz zahmet olmazsa. tam olarak beraberimizde ne hazırlayıp götürüyoruz? yani diploma sabıka kaydı kimlik ,fotokopi, vs vs.

• @inan16 merhabalar konunuz buraya ait değil.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları?page=1 bu başlık üzerinden bakabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |