Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ikizbabasi
    Bende senin bu sene kazanacağına inanıyorum. 👍
    Umarım yanılmam

• @asilcenk forumda sen,@crazycells sağolsun ,@pacavell @smesut @Senay-Sirin bir kaç arkadaş daha bu sene şeytanın bacağını kıracaksınız şeklinde temennilerini hep dile getiriyorlar.
    Şimdiden teşekkür ediyorum.Bir süredir giremiyordum foruma okunacak konu çoğalmış15 Mayıs ta güzel haberler duyacağız inşallah.O gün saat 19:00 dan sonra nöbet başlayacak bilgisayar başında.Gerçi ilk başlarda zor oluyor dv lottery sayfasına bağlanmak gecenin oldukça ilerleyen saatlerine kalıyor.hatta geçen sene gece yarısı 1-2 kalmama rağmen girememiştim.Sonra işe gitmek için kalktığımda öğrenmiştimYani tıpış tıpış işe :)Hayaller bu seneye kaldı.

• @smesut benimde bu sene forumda çıkacak olan arkadaş tahminim şöyle
    @smesut
    @FreeWoRLD
    @gözde

• @ikizbabasi geçen yıl ben ertesi sabah işe gelince bakmıştım, çıktı diye sevinmiştim ama hep buruk bir sevinçti. Burukluk zamanla yerini eklşiliğe bıraktı, yakında acı olacak gibi geliyor. Bir daha da yemem zaten...

Ama siz güzel haberler alacaksınız...

• @asilcenk sen de alacaksın.Merak etme süreç biraz can sıkıcı ama sonunda iyi haberi alacak inşallah tüm bekleyen arkadaşlar.

• Ümidime sağlık diyorum ve umarım sonunda bu sene bana çıkacak 🙂

• @arrow inşallah.
    Aklımızdaki ve gönlümüzdeki hakkımızda hayırlı olsun.

• @asilcenk ağustos ayında mülakattan çıktığınızda bu kadar ay kendimi boşa üzmüşüm diyeceksiniz benden söylemesi .

• @ikizbabasi iyi hisleriniz için teşekkür ederim inşallah hep beraber bütün forum kazanırız da uçak kapatırız giderken 🙂

• GC nin hiç çıkmaması mı daha üzücü yoksa çıktığı halde mülakat sırası gelmemesi mi

• kesinlikle çıkıpta sıra gelmemesi .kıyas bile kabul etmez. şöyleki yılbaşı piyango çekilişi için bilet almak ve kazanamadığını öğrenmek mi yoksa çıkıpta sonra bileti kaybetmek mi? 😃

• @metert 2019 DV Çekiliş Sonuçları (ANKET) içinde söyledi:

kesinlikle çıkıpta sıra gelmemesi .kıyas bile kabul etmez. şöyleki yılbaşı piyango çekilişi için bilet almak ve kazanamadığını öğrenmek mi yoksa çıkıpta sonra bileti kaybetmek mi? 😃

işte o yüzden mayısda gc çıkmayan arkadaşlar bizleri görüp teselli olabilir :))))

• @yekta yahu sen 24bin ile neden korkuyorsun, gönlünü ferah tut, senin hiç bir sıkıntın yok... Sen 24binden korkuyorsan ben ölem şurada 🙂

• @asilcenk öyle deme abi ya hiç güvenim yok yarın eu bitti hadi herkes evine diyecekler diye korkuyorum 🙂

• Çok heyecanlandim şimdi😁

• @yekta zaten gelmiş 20.300'e daha 3 ay ve en ölüsü(azı) 3bin vize var EU için. 20.300 - 25.000 arası aktif 2.000 dosya var buda yaklaşık 2.000 vize demek, yani 24bin çok çok çok rahat... Eğer sen 24bin ile vize alamaz isen ben bir daha GC'nin hiç bir verisine bakmam, gider kırlarda çayırlarda papatya toplarım... 🙂

• @asilcenk hahaha :)) gönlüme su serptiniz abi tesekkürler 🙂 inşallah o kırlar miami de new jersey de falan olur 🙂

• İnşallah çıkar, Tanrı'nın izniyle. Ama yine de çıkamayacağını bildiğim için oyumu kullandım bile 😞

• @asilcenk senin durumuna bakaraktan çıksada insan karamsar olucak hep takipteydim konularındakı yorumlarda çıksada vize için randevu verilmeme riskide var aman diyim çıkıcak arakdaslar planlarınızı ona göre yapın @asilcenk inşallah gönlünden gecen olur bayadır forumda yoktum online sayısı kullanıcı sayısıda artmış maşallah

• @kemalbat bu anket istatistik yapılabilsin diye oluşturuldu afaki olarak oy kullanmasaydınız daha iyiydi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.1k

| | | |