Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba,

Aramızda bu bölgede yaşayan arkadaşlar var mıdır? Sorularım ve mümkünse yardım talebim olacak. Orta yaşlarında bir mühendisim.

Öncelikle kalacak yer hususunda destek olabilecek (ücreti karşılığında) birileri var mı? Çok uzun süreli olmayacak, GC ve SSN işlerini hallettikten sonra vedalaşacağız 🙂 Evime almam ama bahçede çadır alanı açarım diyen arkadaşlar, lütfen çekinmeyin 🙂

Eğer kalacak yer hususunda destek olamayacaksanız, hangi bölgelere bakmamı tavsiye edersiniz? Her şehirde bir Çinçin, Hürriyet Mahallesi vardır diye düşünüyorum ve sırf ucuz yollu olsun diye oralara düşmek istemiyorum.

Araç konusu... Yine kimseye yük olmamak amacıyla araç kiralamayı planlıyorum. Yedek veya boşta aracı olan varsa, yabancıdan kiralamak yerine sizlerden kiralamak isterim.
    Turo gibi sitelerden araç kiralarsam sorun yaşar mıyım, bilgi ve tecrübe de paylaşabilirsiniz...

Bu süreçte mentorluk yapabilecek, deneyimlerini paylaşabilecek her arkadaşa ihtiyacım var. Sevgiler ve saygılarımla dostlar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@marathon merhaba forumda her eyalet için ayrı bir bölüm vardır oraya yazarsanız size yardımcı olacaklardır.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/611/los-angeles-california

• San francisco degil ama silikon vadisinde yasiyorum san jose de. Sorulariniz varsa yardimci olmaya calisirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@marathon su bolumdeki basliklari gozden gecirmenizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/category/18/california

• @ayvalik10 @crazycells teşekkür ederim yönlendirmeniz için. Yeterince detaylı araştırdığımı düşünmüştüm ama yanılmışım, kusura bakmayın kalabalık yarattığım için...
    @yigitsagun üstadım size özelden ilettim sorularımı.

Aldığım bilgilerle elde edineceğim tecrübelerimi en sonunda forumda da paylaşacağım 🙂

• @yigitsagun Hocam selamlar, cupertino da bir arkadaşım yaşıyor. Çok güzel ve güvenli bir bölge olduğunu biliyorum. Ancak yeni gelecekler için başlangıçta paket dağıtımı, sonrasında uber yolcu taşıma gibi uygulamalarda giderleri karşılayabilecek bir kazanç sağlamak mümkün müdür? Konu hakkında destek olabilirsen çok sevinirim. Arkadaşım hanım olduğu için paket dağıtımı ve uber konularına çok halim değil ve kurumsal iş yapıyor.

Benzer Başlıklar

• 290
  • 16
  • 109
  • 98
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

43

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |