Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SooLong, içinde söyledi: İngilizce düşünemiyorum...

@avar Gayet etkili yöntemler uygulamaya çalışıyorum ama nafile keşke 3-5 sene önce kurların biraz olağan olduğu zamanlarda yurtdışında bir dil eğitimi alabilseydik

yaklaşık 50 gün önce sen bu mesajı yazdığında dolar 8,5 seviyelerindeydi.
    şimdi 12,5. artık bence allah sonumuzu hayr etmek istemediğini açıkça gösterdi. sayılı zenginlerin çocuklarının yurtdışında dil eğitimi aldığı türkiye hayaldi gerçek oldu.
    yani görünen o ki her gelen gün geçmişi aratacak.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   hadi-BE hadi-BE 

• @SooLong selam hocam şuan seviyeniz nasıl bu konuyu açalı bir sene olmuş ben yeni gördüm 😕

şimdi böyle bir site buldum bilmiyorum şuan işinize yarar mı

• @Aristoi geçen 1 senenin ardından son durum nedir hocam?

• ....ingilizceyi cevirmeye calisilirsa yolda kalinir....netflix de bir film var adi --burn after read---dun kafam takildi dur bunu turkceye cevireyim dedim cevirince boyle oluyor----yak sonra okuduk....turkcede cumlenin b asina galacak keloime ingilizcede sona gelir. saat kac... what time.....

Benzer Başlıklar

• 5
  • 9
  • 30
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |