Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben soyleyince olmuyor, Trump soylesin o zaman.
    ABD baskan'ina da inanmazlarsa yapacak birsey yok. Umutsuz vaka onlar 🙂

• Belki "kendince " haklı sebepleri vardır ama Trump başkanlığı boyunca da tonlarca yalana başvurmuş bir reis (=

• Kemal bey merhaba, butun politikacilar yalancidir isin dogasindan. Ancak Trump digerlerinden farkli olarak cok basarili pragmatik bir isadami ve burada bir ongoru de bulunuyor, uzerinde dusunulmeli. Yok olacak derken artik kuresel bir imparatorluk olmaktan cikacak demek istiyor. Tipki bir zamanlarin uzerinde gunes batmayan Britanya imparatorlugu gibi bir muddet sonra kabuguna cekilecek. Britanya demisken, birkac hafta once Ingiltere Savunma Bakani Ben Wallece ABD'nin artik super guc olarak tanimlanamayacagini soyledi.

• @newman kuşkusuz öyle bu küresel durumda baktığımızda yarın bile neyin meşhur olacağını bilmeden egemenlik kuruluyor, benim demek istediğim güveni olmuyor. Misal en büyük vergi indiriminden bahsetti ki olmadı ve bir diğer konuda evet iş adamı olarak çok iyi paralara sahip arka planda dönen işlere girmeden söylüyorum diyor ki dışarıdan gelen ürünlerin ek vergileri getirip daha zenginleştik bu durumda evet halk Bi yerde zenginleşti ama şöyle Bi durumda oluşur ki amerika herşeyi kendi üretmiyo ithal ettiği durumlardan da ek vergilerle bu raflarda yansır, pandemi haricinde çokta bi oynama olmazken bazı söylemleri ki ciddi olanlar da varken güven kaybettirdi sadece kendine. Yoksa Trump iyi adamdır 😁

• Bu ileti silindi!

• Amerikanın batması veya süper güç sıfatını kaybetmesi imkansız
    Şuan İnternet bu adamların elinde
    Tüm bankacılık sistemleri bu adamların elinde
    Amerikanın süper güç sıfatını kaybetmesini için bu ikisinin de başkalarının eline geçmesi lazım kı bu da imkansız çünkü swift sisteminin çökmesi demek tüm Dünyadaki ticaretin çökmesi anlamna geliyor

• Amerikanın batması bi çok şeyin batması anlamına gelir acaba neye dayanarak bunu söylemiş batırırsa çinin ticarette uluslararası ilerlemesi batırır onun dışında zor gibi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |