Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba. Ablamın DV2021 vizesinin onaylanmasının ardından ben de B1/B2 başvurusu yapmak istiyorum, kendisini istediğim zaman ziyaret edebilmek için. Ancak ben 2 yıllık örgün bölümümden yeni mezun oldum ve bir açıköğretim lisans bölümüne başlamak istiyorum. Normalde öğrencilerin turist vizesi alması çok zor olmuyor, ancak benim okuyacağım bölüm online olduğu için acaba bu durum benim için ne kadar farklı olur? Ülkeye geri döneceğimi öğrenci belgesi dışında bir şekilde belgeleyebilir miyim? Sınavlarım online değil, yüzyüze olacak. Bu şekilde olması ülkeye geri döneceğimi göstermek için yeterli bir sebep olur mu? Daha önce aynı durumda vize almış olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gokayK başvuru sorun değil mülakat tarihi 2022 bitip 2023 utanmasalar geçecekler ondan 2 yıl sonra gidebilirsin. aşağıdaki linki okuyabilirsin

https://yesilkartforum.com/forum/topic/95/b1-b2-ziyaretçi-vizeleri-i̇ş-turi̇zm-tibbi̇-tedavi̇/1658?_=1630146928112

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gokayK cevremdeki orneklerden gorebildigim kadariyla ogrencilerin vize almasinda sadece ogrenci olmalari degil not ortalamalari da onemli rol oynuyor...

Devam eden okulun disinda o okuldan mezun olup olmayacaginiz da onemli... neticede mezun olmak icin geri donmeniz gerekecek... Vize gorusmesi sirasinda transcript isteme ihtimalleri cok yuksek, eger not ortalamaniz yuksek ise yani basarili bir ogrenciyseniz o durumda geri donup mezun olacaginiza daha cok ikna oluyorlar anladigim kadariyla... bilginize.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |