Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2023 Talihlileri DV2023 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

Kanada Turist Vizesi Başvurusu

• Kanada bizim bildigimiz anlamda pek turistik degil, bu konuda @LordBolton a katiliyorum. Deniz-gunes ve tarih-kultur turizmi olarak dusundugumuzde Turkiye ve avrupanin gerisinde kaliyor. Kis turizmi olark bakildiginda da Vancouver civarinin iyi oldugunu biliyorum. Onun disinda Kanada doga ve av turizmi ile biliniyor. Sonuc olarak Amerika kitasinda turistik olarak dusunuldugunde bayagi bir alt sirada.

• ⭐⭐

kanadaya sadece niagara selalesini gormek icin gidilir.

• Kanada'da yaşayan amcamın kızı var onun daveti üzerine vize almak kolaylaşır mı? Ya da hiç karıştırmamak mı lazım

• kanada da şu an turist vizeleri açık mı? red oranları ne durumda bilgisi olan var mı ?

• Günaydın,uzun bir aradan sonra herkese merhaba..Bu geçen süre zarfında 1 Amerikan vize reddi,1 Kanada vize reddinden sonra nihayet ikinci Kanada vize başvurusunda eşim Study permit,ben de (bir nevi yancı olarak)open work permit,ikizlere de study permitlerimiz onaylandı.Gerek buradan,kendimize bir nevi günlük bizim gibi Kanada hayali olanlarada ayrdımcı olabileceğini düşündüğüm instagram hesabım elelekanada'dan sorularınıza cevaplamaya yardımcı olurum.

• @theruhix, içinde söyledi: Kanada Turist Vizesi Başvurusu

kanada da şu an turist vizeleri açık mı? red oranları ne durumda bilgisi olan var mı ?

Kanada turist vize başvuruları hiç kapanmadı sadece süreçler uzadı.Vize başvurusu yapabilirsin.2021 in vize onay-red istatikleri henüz açıklanmadı.

• @ikizbabasi öncelikle tebrik eder, yeni hayatınızda başarılar dilerim. Biz de eşimle kanadaya gitmeyi planlıyoruz. Sizin için özel değilse yaşadığınız süreçle ilgili bilgi almak isterim. Şehir, okul, danışman, ingilizce sınavı vs. ile ilgili genel olarak

Benzer Başlıklar

• 64
  • 182
  • 8
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

21.3k
Users

4.0k
Topics

282.3k

| | | |