Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

E-2 'ye uygun işletme aranmaktadır.

• E-2 vizesine uygun, 40.000 - 50.000 USD civarında maliyetli işyeri, lokanta, büfe, şirket devir almak istiyorum. Amerika'daki arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

• merhaba. Aynı konu altına girmiş olacagım ama bende max. 80-90 bin dolarla çıkabilecek bütçe ile işletme bakmaktayım. Teşekkürler

• Alper bey uzun arayışlar sonucu bir iki işyeri satan site buldum. bunlara bakarsanız çok sayıda ilan var. maalesef benim turist vizesi olmadığı için ilerleyemiyorum. bizbuysell diye aratırsanız çok seçenek çıkıyor.

• E-2 Vizesine Uygun. Burlington - North Carolina'da Ortalama 12,000 USD Aylık Cirolu ANAHTAR TESLİM Mediterranean (Akdeniz) Healthy Fast-Casual Restaurant. Aylık Ciro Potansiyeli 20-25,000 Dolar Civarıdır. Kendiniz Calıştığınız Takdirde Aylık Net Kazanç Şu An İçin Ortalama 5-6,000 USD Civarındadır. Restoran Şu Anda Aktiftir ve Çalışmaktadır.

Burlington - North Carolina'da Bekarlar İçin Kiralık Evler 500 USD, Aileler İçin Evler 1000 USD Civarındadır.

Devren Kiralık Fiyatı 80,000 USD. İlgilenenler Forum Üzerinden İletişime Geçebilirler.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 14
  • 12
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |