Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2023 Talihlileri DV2023 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

• İyi günler benim sorunum görüşmeye gitmeden önce sağlık muanesinde röntgen filmi çekimiyle ilgili eşim hamile akçiğer filmi çektirmek istemiyoruz çektirmeden sağlık raporu almanın bir olanağı varmı yoksa sadece ben yaptırıp eşime eksik evrak göndersek bizim için avantajı olurmu yoksa doğumdan sonra eylül ayına kalıyoruz visenin çıkması sıkıntı olurmu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@headlong Daha once bu konu tartisildi. Maalesef rontgen filmi olmadan saglik raporu vermiyorlar, rapor olmadan da vizeyi alamiyorsunuz. Ungan'lara tekrar sorabilirsiniz. Eylul ayina kalirsaniz randevu alamayabilirsiniz veya vize kalmamis olabilir.
    Eger gebeligin ilk uc ayi gectiyse akciger rontgeni cektirebilirsiniz. Esinizin karnina kursun onluk konacak, bebege herhangi bir zarar gelmez. 8 yildir radyasyon onkolojisinde calisiyorum.

• @knnrn teşekkürler yardımcı oldunuz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Resmi yonerge de ayni cevabi veriyor, maalesef rontgen filmi olmadan saglik raporunun verilmesi mumkun degil.

• Burada mı sormalıyım emin değilim daha uygun bir konu başlığı da bulamadım. Aylar önce aldığımız sağlık raporunu nasıl renew edebiliriz biliyor musunuz? Malum6 ay geçince artık geçerli sayılmıyor. Forumda yapan var mı acaba.. Teşekkürler! @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@merveyağmur, içinde söyledi: Sağlık raporu akçiğer filmi

Burada mı sormalıyım emin değilim daha uygun bir konu başlığı da bulamadım. Aylar önce aldığımız sağlık raporunu nasıl renew edebiliriz biliyor musunuz? Malum6 ay geçince artık geçerli sayılmıyor. Forumda yapan var mı acaba.. Teşekkürler! @crazycells

Once konsolosluktan yeni randevu almalisiniz, randevu tarihi belli olduktan sonra Ungan'lara ulasip yeni bir saglik muayenesi talep edebilirsiniz.

• Orlando civarı saglık raporu için önerebileceginiz klinik(doktor) varmı? Bulabildiğim en dusuk uvret 500 Dolar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

57

22.8k
Users

4.2k
Topics

293.4k

| | | |