DV2022 Talihlileri DV2022 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

18 Yaşında tek başına gelen biri için eyalet önerisi.

• Bu arada Chicago ve Boston'da üstte saydığım şartları fazlasıyla sağlıyor, iş fırsatları ve mümkün olduğu kadar üniversite için para biriktirme konusunda bu 3'lüden hangisi savaşı kazanır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dontoliver okumayi planladiginiz universiteleri belirlediniz mi?

cunku bir eyalette uzun bir sure yasiyorsaniz (genelde 1+ yil), o eyaletteki okullarda daha ucuza okuma sansini elde ediyorsunuz.
    in-state ogrenci olmak hakkinda suradan bilgi alabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/449/in-state-out-of-state-kavramlari

Eger universiteleri belirlediyseniz, yasayacaginiz sehri de ona gore secmeniz faydali olabilir.

• arkadaslar california'da okul tutionlari inanilmaz dusuk.kimse önermemis cok sasirdim herhalde public transportationun pek iyi olmamasından ve pahalı olmasındandır..

• Kardeşim tebrik eder, güzel bir hayat dilerim. 18 yaşında Amerika'ya gidecek olmana çok özendim. Yaşıtlarına göre birkaç adım önde yaşayacaksın hayatı, tadını çıkar. Ailenin desteği de çok önemli, tebrik ederim.

Chicago olur, Boston olur; birine gidersin, yapamazsın; hiç dert etme. Önünde telafi edecek bol zamanın olacak gibi gözüküyor. Aklı başında birine de benziyorsun, hangisine gidersen yapabileceğini düşünüyorum ben. Tekrar hayırlı olsun, başarılar dilerim.

• @Stiff abi günümü şenlendirdin çok teşekkür ederim

Log in to reply

Benzer Başlıklar

• 45
  • 8
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

47

14.7k
Users

3.2k
Topics

220.0k
| | | |