Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese Merhaba,
    Yeni üye oldum. Bir sorum olacaktı.
    Casenumber kazananlara '' YOU HAVE BEEN CHOSED RANDOMLY '' yazısı ile beraber mi veriliyor yoksa sonra mı veriliyor? Teşekkürler .

• casenumber a ne zaman ulaşıyoruz kazandıgında altta yazar mı?

• ⭐⭐⭐

@izm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@izm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

en durumunu kontrol eder oldum.(Tam 10 günde geldi.) Geçtiğimiz çarşamba gününe kadar bu süreç böyle devam ederken perşembe günü dayanamayıp 199'u aradım ve pasapo

Mayıs ayında düşük bir numara ile kazandığını gör. E hadi 16 Ekim'de de mülakat olsun (Gerçi 2022 mülakatları Kasım'da başlıyor )

Umarım, umarım. Öyle bir şey olursa, case no da düşük çıkıp vizeyi alırsam giriş tarihini 16 Ekim'e denk getirmeye çalışırım tüm bunların üzerine. 😃 Umarım sizin de kazandığınızı görür aynı sevinci paylaşırız. 🙂

Sakın. Vizeyi aldıktan sonra girmek için yaklaşık 6 ayın olacak. Vizeyi al en geç 2 ay sonra git. Oralarda haberleşiriz 😁

• Merhabalar, abilerim ,ablarım ben beden eğitimi ve spor öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim 21 yaşındayım sizlere bir sorum var üniversiteyi bitirip mi greencarda başvurayım yoksa hemen mi başvuru yapıyım ve sağlık mülakatında hangi hastaları genellikle eliyolar ?

• ⭐⭐

amerikalilar I been fired derler, australyalilar I been sacked derler.,amerikalilar round trip derler australyalilar return ticket derler.

• @ibo mayıs ayında kazanırsaniz eğer, mektubun altında Case Number yer alıyor. Kazandığınızi ise check status seçeneğinden görebileceksiniz.

• ⭐⭐

@ibo, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

casenumber a ne zaman ulaşıyoruz kazandıgında altta yazar mı?

Websitesinde yazar. Eğer kazandıysanız altta gözükür. Ayrıca beklemeye yada başka yerden kontrol etmeye gerek yok.

• ⭐⭐

@datanist, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ibo mayıs ayında kazanırsaniz eğer, mektubun altında Case Number yer alıyor. Kazandığınızi ise check status seçeneğinden görebileceksiniz.

Mektup yok. Artık her şey internet üzerinden. Status check yapılan sayfada case number da yazıyor.

• tesekkur ederım ceveplar için.

• Banned

• Kazanmadan her detayı düşünenler var arkadaşlar sakin 🙂

• ⭐⭐

Eğer kazanırsanız ekteki gibi bir ekranlar karşılaşırsınız
    Case Number altta yazar

alt metni

Deniz yazan yerde Ramazan yazacak inşallah

• ⭐⭐⭐

Amerikan vatandaşı olmuş bir youtuber Happynazo ismi. Vay be dedim ne şanslı insanlar var şu hayatta 🙈 Bizim rüyamızı yaşıyorlar. Ne güzel yaaa.

• @uzaysan Mektuptan kastım 1NL. Fiziksel mektup olmadığıni biliyorum. Ben de herkes gibi case number a check status ile kontrol ettiğimde ulaştım.

• herkesin tek başvuru hakkı var. peki isim soyisim aynı olması durumunda bir sorun yaşar mıyız acaba? tüm bilgiler aynı olursa mı diskalifiye ediliyor.

• @crazycells cevap için teşekkürler 23 ile 25 yaşında ki çocuk larım evli ikiside onlar bu evli çocuklur içinde ayrı ds260 formu doldurup göndericegim mi yoksa eşim ben bide 17 yaşındaki oglum var 3 çü mü ds260 formu doldurup göndericegiz

• ⭐⭐

@quikless, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

herkesin tek başvuru hakkı var. peki isim soyisim aynı olması durumunda bir sorun yaşar mıyız acaba? tüm bilgiler aynı olursa mı diskalifiye ediliyor.

isim ve soy isim benzer olabilir ama diğer bilgiler doğum tarihi, pasaport bilgileri, doğum yeri, adres, telefon, e-mail adresi gibi bilgilerde aynıysa diskalifiye olur

• @Serkan-akın evli çocuklarınız için herhangi birşey yapamazsınız,çekiliş sonunda talihliyseniz kendiniz,eşiniz ve 17 yaşındaki çocuğunuz için ds260 formu dolduracaksınız zaten başvuru sırasında da evli ve 21 yaşından büyük çocuklarınızı yazmamalısınız

• ⭐⭐

@Serkan-akın, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells cevap için teşekkürler 23 ile 25 yaşında ki çocuk larım evli ikiside onlar bu evli çocuklur içinde ayrı ds260 formu doldurup göndericegim mi yoksa eşim ben bide 17 yaşındaki oglum var 3 çü mü ds260 formu doldurup göndericegiz

@crazycells'de dediği gibi "21 yaşından küçük olan çocuklarınızı çekilişe ekleyebilirsiniz ve onlar için DS-260 formu doldurabilirsiniz."

Eşinizi ve 17 yaşındaki oğlunuzu eklemelisiniz. Diğer çocuklarınız aile sponsorlu göçmenlik yoluyla green card alabilir. İLGİLİ BAŞLIK

• Pasaportum bu hafta içi gelecek inşallah. Bende yerimi alacayim 🕊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |