Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Doğukan-Gürsoy-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Neredeyse 3-4 senedir Amerika’ya gitmek aklımda ama bu sene başvurmak nasip oldu ilk başvurum ve içimde çok deli bir şekilde kesin çıkıcak gibi bir his var hatta arkadaşlarımla ailemle konuşurken kesin bir yargı ile gidicem diyorum sizler ilk başvurunuzda nasıldınız ?

İlk başvurumda, yani 2 sene önce çıkarsa naparım diye düşünüyordum ve sürekli plan yapıyordum. Hatta mayıs ayı yaklaşırken hiçbir şeye odaklanamıyordum sürekli gc kazanmış kişilerin videolarını izliyordum. Şimdi çıkmayacak gözüyle bakıyorum. Çıkarsa + puan ama çıkmayacakmış gibi diğer planlarımı devrede tutuyorum. Heyecan hissetmek güzel ve normal bir şey tabi, ödül/çaba oranı çok çok büyük olduğu için hiçbirimiz aklından kolayca çıkaramıyor 🙂

• @Doğukan-Gürsoy-0 ben de geçen seneki başvuruda öyleydim 😂

• "Japon Bankası Nomura: Erken seçime karar verilirse, muhalefet kazanacağı için Dolar/TL'de düşüş yönlü pozisyonlara yatırım yapılmasını öneririz." https://t24.com.tr/haber/japon-bankasi-nomura-dan-turkiye-raporu-iktidarin-5-asamali-plani,1000539 / https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/japon-bankadan-dikkat-ceken-dolar-ve-erken-secim-senaryosu-6824841/

• ⭐⭐

Muhalefetin kazanmasına gerek yok. Yeter ki başımızdaki bir gitsin. Boş koltuk bile düşürür doları euroyu. İflas edip moratoryum ilan eden Arjantinde bile para pirimi bu kadar değer kaybetmedi. Bu hükümetin amacını da anlayamadım. Ülkeyi öyle bir batıralım ki muhalefet düzeltemesin 5 sene sonra geri alırız diye mi düşünüyorlar acaba?

• ⭐⭐

Rüyamda önce eşime baktık çıkmamıştı sonra ben baktım uzunca bir sayfa çıktı okumaya çalışıyorum bulanıklaşıyor görüntü göremiyorum case kaç kase kaç derken uyandım bu yıl yesilkartforumla yaptık başvuruyu umutluyum 🥰

• Ah keşke gire bilsem ama yaş yetmiyor.... Bu arada herkese iyi şanslar 🙂🛣

• ⭐⭐

@sonarsokar Japon bankası Nomura’nın Türkiye’de ki seçmen profili hakkında hiçbir fikri yok . Onlar ekonomik duruma falan bakarak seçimi kaybederler diye düşünüyor ama Akp seçmenini tanımıyorlar . Adam çoluğum çocuğum yoluna feda olsun diyor . Böyle bir yobazın muhalefete oy atacağını mı sanıyorlar

• Şöyle beş aylık bir uykuya ihtiyacım var. Gözlerimi açtığım anda sonuçlara gidebilsem keşke.

• @batuhannulusoyy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şöyle beş aylık bir uykuya ihtiyacım var. Gözlerimi açtığım anda sonuçlara gidebilsem keşke.

Ömründen 5 ayı komple vermek bu kadar kolay olmasa keşke ama malesef ülkemizde uyanık kalmak bile çok maliyetli

• Banned

• @avar Ülkemizde her şeyin farkında olarak yaşadığın bir saat bile hayatından neleri götürüyor tahmin bile edemiyorum artık. Kötü şartlarda yaşamakla baş edilir ama umutsuzlukla yaşamak çok zor.

• @batuhannulusoyy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar Ülkemizde her şeyin farkında olarak yaşadığın bir saat bile hayatından neleri götürüyor tahmin bile edemiyorum artık. Kötü şartlarda yaşamakla baş edilir ama umutsuzlukla yaşamak çok zor.

aynı fikirdeyim. Maddi bi sıkıntım yok zaten benimde şuanda.

• ⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@batuhannulusoyy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar Ülkemizde her şeyin farkında olarak yaşadığın bir saat bile hayatından neleri götürüyor tahmin bile edemiyorum artık. Kötü şartlarda yaşamakla baş edilir ama umutsuzlukla yaşamak çok zor.

yani bizim de yok bir maddi sıkıntımız ama yine de paramız günden güne eridiği için üzgünüz ileride maaşlar düşük kaldığı için maddi problemler yaşayabileceğimiz kanısındayım

• Banned

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

yani bizim de yok bir maddi sıkıntımız ama yine de paramız günden güne eridiği için üzgünüz ileride maaşlar düşük kaldığı için maddi problemler yaşayabileceğimiz kanısındayım

Ben 2013 den beri ayni sirketteyim. 2013 de ki maasim su ankinin 2 katiydi alim gucu olarak. (En az)

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

birönceki mesajımda ilgili arkadaşa "...uyanık kalmak bile çok maliyetli" yazmıştım. Bahsetmiş olduğum maliyetin safi paradan ibaret olmadığını belirtmek için yazdım aslında. Yoksa herkesin parası kendine tabi. Umarım kimse sıkıntı yaşamaz.

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ben 2013 den beri ayni sirketteyim. 2013 de ki maasim su ankinin 2 katiydi alim gucu olarak. (En az)

ben 2012 de memurluğa girdiğimde 29 gr altın alabiliyordum sosyal denge tazminatımız vardı, şimdi kaldırdılar kurumumuzdan ayrıca maaşımla şu anki kurla sadece 6 gr altin alabiliyorum geldiğimiz noktada refah seviyesini siz hesap edin

• Siteye fon lazım üyeler arasında çıkanı Yollucaz altın günü gibi😁

• ⭐⭐⭐

breeh 2 ay girmedik 100 sayfa olmuş, hepsiinee bakacağım en kısa sürede ne olmuş ne bitmiş diye.. :)) e ne var ne yok

• Merhabaaaa

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |