Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

sizde bekleme durumları nasıl gidiyor,benim aklıma bu ay şans eseri beklediğim aklıma geldi yazayım dedim.Kaç ay başvurmak için beklediğim şeyi unutmak bi garip geldi 😃

Bir kaç ay unutsak, mesela Mart'ın sonu gibi aklımıza gelse, ne güzel olur 😊

• Bazen aklıma geliyor foruma girip bakıyorum geçen seneler hergün gün sayardim bu sene artık içimde ki heyecan biraz kayboldu hakkımızda hayırlısı zaman geçse biran önce netlik kazansa.

• Bu yıl başvuramasam da youtube kanallarını ve forumu her gün kontrol edip okuyorum/izliyorum. Forumda yoktum bu aralar tekrar kendimi göstermeye geldim 😃 . Diğer başvuruları bekliyorum hadi bakalım..

• Forum yine sessizlik dönemine girdi. Anormal bir durum yaşanması haricinde mart sonuna kadar hep aynı isimleri göreceksiniz a dostlar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sonarsokar şu anda forumda yaratıcı yada sürülleyici bir durum yada haber yok ki herkes gelsin yoksa korda ki ateş gibi herkes 2 yelpazeye bakar

• Neredeyse 3-4 senedir Amerika’ya gitmek aklımda ama bu sene başvurmak nasip oldu ilk başvurum ve içimde çok deli bir şekilde kesin çıkıcak gibi bir his var hatta arkadaşlarımla ailemle konuşurken kesin bir yargı ile gidicem diyorum sizler ilk başvurunuzda nasıldınız ?

• ⭐⭐⭐

@Doğukan-Gürsoy-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Neredeyse 3-4 senedir Amerika’ya gitmek aklımda ama bu sene başvurmak nasip oldu ilk başvurum ve içimde çok deli bir şekilde kesin çıkıcak gibi bir his var hatta arkadaşlarımla ailemle konuşurken kesin bir yargı ile gidicem diyorum sizler ilk başvurunuzda nasıldınız ?

1. Başvurum. En az 5'inde gittim 😂
  • Banned

Neredeyse 3-4 senedir Amerika’ya gitmek aklımda ama bu sene başvurmak nasip oldu ilk başvurum ve içimde çok deli bir şekilde kesin çıkıcak gibi bir his var hatta arkadaşlarımla ailemle konuşurken kesin bir yargı ile gidicem diyorum sizler ilk başvurunuzda nasıldınız ?

İlk başvurunun günahı olmaz. Hepimiz aynıydık. 😂

• @sonarsokar selam, ben ısrarla canlı tutacağım burayı bu görevi kendi kendime verdim :))

• @Doğukan-Gürsoy-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

benim ve eşimin adına; bizim de ilk basvurumuz. aynı duyguları yasıyorum ama bazen gelgitler olmuyor değil. "oğlum nicky fazla havalanma" diyerek kendimi dizginliyor hayatın "gerçeklerini" de düşünüyorum. kötü sonuca da kendimi hazırlamaya çalışıyorum. sonucta bu bir çekiliş. şans, kısmet, tesadüf ne dersen de. çok fazla kaptırmamak gerek. çok fazla kaptırdığında "has not been selected" tokadının ağırlığı fazla olur diye düşünüyorum 🙂

dozajı yerinde bir şekilde beklemek gerek. ilk başvurunun emareleri mi bilemiyorum ama beklemek ve hayal kurmak bile çok güzel.

• ⭐⭐⭐

Yıllardır greencarda başvurmayı düşünmeme, Ankara anlaşmasını araştırmama rağmen eşim istemediği için bir adım atmıyorduk. Bu sene artık eşim de heveslenince hemen pasaport çıkartıp ilk başvurumuzu yaptık. Ben de bunun bir şans olduğunu, çıkmama ihtimalinin daha yüksek olduğunu bildiğim ve çoğu kişiye ona göre konuştuğum halde içimdeki 'sen şanslısın, olacak' diyen sesi duymazdan gelemiyorum 😬😅 Bakalım kısmet mayısta umarım güzel haberler alırız 🙏🏻🙏🏻
    Beklerken de hergün foruma girmek, bu senenin talihlilerinin güzel haberlerini görmek, mülakat deneyimlerini okumak çok zevk veriyor. O yüzden çok yazmasam da her fırsat bulduğumda girip yeni bir şey var mı diye bakıyorum, böyle böyle güzel geçecek bu aylar umarım🙏🏻

• 1 $ = 14.28 TL

Umutlarımız dakika dakika azalıyor sanki 😞

• @Doğukan-Gürsoy-0 kardeşim inan aynı his bendede var. neden bilmiyorum ama öyle. kendimi bi kaç sene içinde orada görüyorum

• @Hopasej bu ülkede neye heveslensek yarıda kalıyor. 😿

• Başvuruda 4.senem.Hayal kurmakla bir adım ileri gidemediğimi anlayınca geçen sene Ankara Anlaşmasına başvurdum.O olmayınca şimdi Almanca A1 bitirdim.B1 alırsam hemşire olarak gidicem inşallah.Ama için için dua ediyorum grencard çıksında Almanyaya gitmiyeyim.

• 1 ocakta pasaporta %36 küsür zam gelecek diyorlar. Söylenilene göre randevu vermiyormuş devlet baba bu sebepten ötürü. https://www.birgun.net/haber/stokculara-savas-acan-devletten-zamdan-once-pasaport-stokculugu-369167 Ne kadar doğru bilemem

• Evett ben de yıllarca düşünüp bu yıl ilk defa başvuranlardanım 🙂 Tek seferde çıkacağına inanıyorum ve evrene de doğrusu bu şekilde mesaj veriyorum. Kusura bakmayın ilk talihli kesin benim :)))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sonarsokar fiyatlar belli oldu ki

Adsız.jpg

• @ayvalik10 Defter bedeli de var

• benim de bu sene ilk başvurum, hakkımızda hayırlısı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |