Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Ben aslında yohum

• ⭐⭐⭐⭐

300 de baktıydım en son 400 yapim diye geldim gidiyom ben aslında yohum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@neo @emine06 internetten indiriğim bir resmi koydum. kontrol sitelerinden en son paylaştığım bir tane vardı bu site visafoto sadece kontrol edebilirsiniz devam tuşuna basmayın para istiyor. Orada göreceğiniz gibi kılavuzda hangi ölçüler var ise ona göre resme bakıyor yani @neo dediği gibi bu ölçülere göre evet yada hayır diyor siteler.

www.visafoto.com
    111.jpg

• arkadaşlar sıradaki çekilişte bana çıkacağını söylemek için geldim, açıklandığında tekrar yazarım selametle...

• ⭐⭐

@arifaydin, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@arifaydin, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Pazartesi günü 25/10/2021'de pasaport başvurusu yapacağım, sizce 9 Ekime kadar pasaport elime ulaşır mı? Pasaport ulaşmasa bile e-devlet üzerinden pasaport numaramı öğrenebilir miyim?

Pazartesi günü (25.10.2021) pasaport randevusu yaptım, Pasaportum 2 gün dolmadan basılmış kargoya dahil verilmiş. E-devlet'ten pasaport numaramı görebiliyorum. Pasaport normalde 14 gün içinde geliyormuş, lakin benimle ilgilenen genç birisiydi. Greencard dolayısıyla dilekçe yazdırdı ve işlem çok hızlı sürdü bilginiz olsun. Umudunuzu yitirmeyin hiç bir şey için geç kalmadınız 🙂 Bu sene olmazsa elbet bir gün!

Aynı gün başvurmuşuz ama benimki hala basım öncesi kontrol aşamasında gözüküyor. Ben konyadayım. Siz hangi şehirdesiniz acaba?

• @uzaysan Ben 14 ekimde başvurumu yapmıştım. Hala basılmamış. E devlette kontrol sürecinde görünüyor. Şanslısın

• ⭐⭐

@cgrmetin, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan Ben 14 ekimde başvurumu yapmıştım. Hala basılmamış. E devlette kontrol sürecinde görünüyor. Şanslısın

Benimki de basılmadı. Hala kontrol aşamasında. Ama alıntı yaptığım kişi şanslı baya. Benimle aynı gün başvurmuş ve iki güne çıkmış pasaportu. Siz hangi şehirdesiniz acaba?

• @uzaysan Ben kayseride yaşıyorum. Çok fazla pasaport başvursunun olduğunu sanmıyorum. Can sıkıcı bi durum oluştu sinirlerim bozuluyor. Bakıyorum bakıyorum hala yok. Yatıyor resmen memurlar.

• ⭐⭐

@uzaysan Ben kayseride yaşıyorum. Çok fazla pasaport başvursunun olduğunu sanmıyorum. Can sıkıcı bi durum oluştu sinirlerim bozuluyor. Bakıyorum bakıyorum hala yok. Yatıyor resmen memurlar.

İnşallah bir an önce çıkar. 199'u arayıp hızlandırma falan yapmış mıydınız? Yada twitter nvi üzerinden?

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan Ben kayseride yaşıyorum. Çok fazla pasaport başvursunun olduğunu sanmıyorum. Can sıkıcı bi durum oluştu sinirlerim bozuluyor. Bakıyorum bakıyorum hala yok. Yatıyor resmen memurlar.

İnşallah bir an önce çıkar. 199'u arayıp hızlandırma falan yapmış mıydınız? Yada twitter nvi üzerinden?

herhangi biyeri aramadım. Ama arayabilirim. Hızlandırsınlar.

• ⭐⭐

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Deneyebilirsiniz. Ben dün iletişime geçtim. En geç kasımın ilk haftası lazım daha sonra gelirse işime yaramaz dedim. Hızlandırma talebini oluşturdum dedi. Ama ne kadar etkili bilmiyorum. Daha çıkmadı mesela. Hızlandı diyen de var.

• ⭐⭐

Şimdi tekrar baktım. Pasaport basılmış dağıtıma hazır diyor. Numarasını da görebiliyorum. 15 dakika önce yoktu bu. Şansa bak. Siz de 199'u kesin arayın. Hızlandırma talep edin. İşe yarıyormuş demek ki.

• Bu sene kesinlikle rekor başvuru olacak.☺

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şimdi tekrar baktım. Pasaport basılmış dağıtıma hazır diyor. Numarasını da görebiliyorum. 15 dakika önce yoktu bu. Şansa bak. Siz de 199'u kesin arayın. Hızlandırma talep edin. İşe yarıyormuş demek ki.

Teşekkür ederim aradım bende. Talep oluşturdum dedi. Hızlanacak inşallah.

• ⭐⭐

@adnnf, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

arkadaşlar sıradaki çekilişte bana çıkacağını söylemek için geldim, açıklandığında tekrar yazarım selametle...

Mayısta görürüz 🙈 🙉 🙊

• Banned

• @adnnf, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

arkadaşlar sıradaki çekilişte bana çıkacağını söylemek için geldim, açıklandığında tekrar yazarım selametle...

Avm çekilişinden araba kazanmış bir talihli olarak ilk başvurumda kazanacağıma inancım oldukça yüksek. Mayıs'ta mutlaka haberleşiriz 🙂

• arkadaşlar selam,
    Yeni boşanmış arkadaşımın kimlik ve pasaport soyadı farklı, başvuruyu yaptıktan sonra pasaport değişikliği yapmak mümkün mü?

• ⭐⭐

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Avm çekilişinden araba kazanmış bir talihli olarak ilk başvurumda kazanacağıma inancım oldukça yüksek. Mayıs'ta mutlaka haberleşiriz 🙂

Her çekilişi de kazanacaksın diye bir kural yok, papaz hep pilav yer mi

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Her çekilişi de kazanacaksın diye bir kural yok, papaz hep pilav yer mi

Valla temennim o doğrultuda ama bilemedim =))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.2k

| | | |