Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Cancan Merhaba, sorunuzun cevabından önce şunu belirtmek gerekiyor; imla ve yazım kurallarına uymak. Lütfen kelimelerinizi tam ve doğru şekilde yazınız. Paragraflara da dikkat ediniz. Telefondan da olsa kelimeleri düzgün bir şekilde yazabilirsiniz.
    Sorunuzun cevabına gelince; Does this job require at least 2 years of training or experience ? (Bu iş en az 2 yıllık eğitim veya deneyim gerektiriyor mu?). Bu soruda istenilen cevap bu mesleği yerine getirmek için bir eğitim aldıysanız veya stajerlik, çıraklık gibi bir dönem geçirdiyseniz eğer, Duties kısmında bunu anlatacaksınız. Bu dönemde yaptığınız işleri, görevleri anlatacaksınız. Tarih bölümünde ise bu eğitime/stajerliğe başlama ve bitiş tarihlerini yazacaksınız.

Sürecinizi İmzanıza Taşıma için tıklayın

• ⭐⭐⭐

@cumhur-kutlu Bildiğim kadarıyla sadece turistik gezileri yazmanıza gerek yok. Bunun dışında iş amaçlı gittiğiniz ülkeleri yazmanız gerekiyor. Bunun amacı doğru beyanda bulunmak.

• ⭐⭐⭐

@cumhur-kutlu Aşı kartınız yoksa hayır diyeceksiniz.

• Merhaba, bugün eşim kendim ve 2 oğlum icin formu doldurup gönderdim, Confirmation maili gelince baktım ki oğlumun ismi yerine eşimin ismi yazılmış asla böyle bir yanlış yapmam kontrol da ettim hepsini, sanırım klavye hatası vs. Bir şey oldu, sonra eşimin telefonunu alıp mail attım [email protected] adresine, doğru adres mi bilmiyorum, buraya mail attım, ve eşimin maili de dosyaya eklemedigim bir mailmis bana söylemeyi unutmuş. Şimdi çok ama çok üzgünüm ne yapmam gerekiyor, hem eşimin hem oğlumun dosyalarını açtırıp düzeltmem gerekiyor, bu yanlışlıklar kazanmamı da etkileyebilir degil mi? Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

• @NergisSW hocam bu başlıkta değil, diğer başlıkta soracaksınız. Başlık sayfanın en üstünde yazıyor...

• Öncelikle selamlarımı iletiyorum dv-2023 talihlisiyim ds 260 formumu sumbit ettim ama yeni bir hatamın olduğunu fark ettim annemim doğum ülkesini turkey yerine tunus yapmışım, birde formu doldururken açık üniversitede öğrenciydim önümüzde ki haftalar işe girecem formu açtırma süresi ne kadar ya da mülakata tarihim belli olunca mı açtırsam şimdiden teşekkürler.

• bende yerımı alayım şöyle. cay varmı cay 🙂

• @benhayo burada değil, dv2023 ... aşamaları başlığında sorunuz...

• @bekleyenadam, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

bende yerımı alayım şöyle. cay varmı cay 🙂

Yanlış yeri almışsın ama. Buranın SKT si doldu.

• @Pasha hocam anliyorum sizi ben sadece arkadas icin soracagima soz verdigim icin sordum bende 2019 talihlisiyim 3 yildir usada yasiyorum bazen insanlara birsey anlatamazsiniz ama ne olacagini tahmin edersiniz iste boyle bir durum

• @hadi-BE Ve bu yorumunuzu günler sonra görmem ahh 😞 üzgünüm pardon

• Banned

Selam arkadaşlar. DV 2023 talihlisiyim. Kazanan tüm arkadaşları tebrik ederken bu sene şansı yaver gitmeyen tüm dostlarıma da sakın yılmayın diyorum. Benim tecrübeli arkadaşlara sorum şöyle olacak: DS-260 formu doldurulduktan sonra bu sene için beklenen 2. aşama KKC'den evrak talebi için gelen emaili beklemek mi olacak yoksa case number current olana ve elçilikte vize görüşmesi için randevu emaili gelene kadar hiçbir ses seda duymayacak mıyız? Geçen yıllarda pandemi sebebiyle uygulamada bazı değişiklikler olmuş, o sebeple soruyorum. Bu seneki genel beklenti nedir acaba?

• ⭐⭐⭐

@Asher_Adler Tebrikler öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız.

Eğer DS formunu doldurduysanız şu anda yapacağınız şey beklemek olacak. Belgeleri KCC mi isteyecek yoksa yine geçen seneki gibi mülakata götürün mü diyecek bilinmiyor onun için şu an beklemeniz gerekmektedir

• Banned

@Emre-Kurtulmuş Teşekkür ederim

• Iyi Akşamlar DS-260 Forumunu Doldururken Bizden Lise Bitirme Tarihi Soruyor Normalde Bizde Lise 14 haziran biter ama koronadan dolayı ben lise diplomamı 21 ağustos ta aldım şimdi ben DS-260 formunda 14 haziranmı 21 ağustosmu yazmam gerek?

• @tommy Acele et acele. Mayıs çıkmadan gönder, yoksa sıra gelmeyebilir. İKİ Önerim daha var. 1- Bu odada artık yazma, çünkü burası seçilinceye kadar olan sayfa, sen seçilmişsen greencard dv2023 aşamaları sayfasında sorman lazım. 2-Sorularına cevap almak için sürecini imzana taşıman lazım. Bunun için sağ üst köşede isminin baş harfine tıkla, ayalara gir profile gir imzana benim imzamdaki gibi 2023EU24xxx şeklinde yaz...

• @tommy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Iyi Akşamlar DS-260 Forumunu Doldururken Bizden Lise Bitirme Tarihi Soruyor Normalde Bizde Lise 14 haziran biter ama koronadan dolayı ben lise diplomamı 21 ağustos ta aldım şimdi ben DS-260 formunda 14 haziranmı 21 ağustosmu yazmam gerek?

Bu tarih olayı çok da önemli değil. Önemli olan mayıs bitmeden senin ds260'ı göndermen. Yoksa ağzınla kuş tutsan sıra gelmeyebilir...14 haziran yaz...

• @tommy https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları burada sor. Buranın 1. sayfasının 1. iletisinde video var. İstersen onu izleyebilirsin...

• @sanaldeniz çok teşekkür ederim

• Ir 5 anne baba için yapılan başvur kaç ayda sonuçlanır bilgisi olan varmı yakın zamanda sonuçlanan birileri varmıdır
    Herkese tşklr

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |