Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @istanbuladami

şu aralar bayağı yogunluk var 1 haftada gelmıyor ancak e devletde eger pasaport no ve gecerlılık tarıhı cıkarsa zaten bu ıkı bılgı yetıyor .

• @ibrahimasar Teşekkürler cevapladığınız için

• Öncelikle daha evvel cevap verilmişse şimdiden özür dilerim saçma sorularım için 🙂 Başvuru formunu Türkçe karakter mi yoksa İngilizce karakter mi başvuracağız ?
    Eğer İngilizce karakter başvuracaksak adres kısmını da mı İngilizce yazacağız ? Ve büyük küçük yazmak fark etmez değil mi ve son olarak Rıza Çevik benim ismim. İsmimin İngilizce yazılmış versiyonu nedir ?

• Öncelikle daha evvel cevap verilmişse şimdiden saçma sorularım için özür dilerim 🙂 Başvuru formunu İngilizce karakter mi olarak başvuracağı yoksa Türkçe karakter olarak mı ? Eğer Türkçe karakter olarak başvuracaksak adres kısmını da mı Türkçe karakter olarak yazacağız ? Büyük küçük olarak başvuru formunu doldurmak bir sıkıntı yapar mı ? son olarak Rıza Çevik İngilizce versiyonu nedir ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Riza-Cvk riza cevik

• ⭐⭐

@Riza-Cvk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Öncelikle daha evvel cevap verilmişse şimdiden saçma sorularım için özür dilerim 🙂 Başvuru formunu İngilizce karakter mi olarak başvuracağı yoksa Türkçe karakter olarak mı ? Eğer Türkçe karakter olarak başvuracaksak adres kısmını da mı Türkçe karakter olarak yazacağız ? Büyük küçük olarak başvuru formunu doldurmak bir sıkıntı yapar mı ? son olarak Rıza Çevik İngilizce versiyonu nedir ?

ingilizce karakter kullanarak türkçe yazılacak adres. örneğin Kadıköy yerine kadikoy yada KADIKOY yazacaksınız

Rıza Çevik'in ingilizce karakter ile yazılmış hali RIZA CEVIK

• ⭐⭐⭐

@Riza-Cvk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Öncelikle daha evvel cevap verilmişse şimdiden özür dilerim saçma sorularım için 🙂 Başvuru formunu Türkçe karakter mi yoksa İngilizce karakter mi başvuracağız ?
    Eğer İngilizce karakter başvuracaksak adres kısmını da mı İngilizce yazacağız ? Ve büyük küçük yazmak fark etmez değil mi ve son olarak Rıza Çevik benim ismim. İsmimin İngilizce yazılmış versiyonu nedir ?

İngilizce karakter kullanın, büyük ya da küçük harf farketmez. İsminizi riza cevik şeklinde yazın🙂bol şanslar

• @uzaysan Ben ismimin ve yazdığım her şeyin baş harflerini büyük sonrakileri küçük yazdım bir sorun olmaz değil mi?

• @Atlantis00 Sorun olmaz.

• Yeniden başvuru yaptık ama bu sefer hiç heyecanım yok bu sene 3.başvurum inşallah hayırlısı olur

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ertevl Pasaport işlemleri çok uzun sürmüyor artık. Önce harç ödeyip sonrasında randevu alırsanız hızlıca 1 haftayı geçmez gelmesi. Arkadaşların dediği gibi en azından denemedim demezsiniz.

Tekirdağda 10 gün sürdü

• Pasaport defteri yokmuş İstanbul'da, Eskişehir'de de randevu sırası yokmuş pasaport için. Millet pasaport'a yüklenmiş herhalde 😂🤣😂🤣

• Başvurumu yaptım. Bu sefer farklı olsun diyelim 😉 Herkese bol şans heyecanlı bir bekleme süreci olacak yine :))

• @gkhanfeez Yakın zamanda bir siyasetçi çıkıp da önceden tüp kuyrukları, yağ kuyrukları gibi yokluk kuyrukları vardı şimdi pasaport kuyrukları, varlık kuyrukları var derse şaşırmayalım 😃 😃

• @JessePinkman "siz 2020leri görmediniz chip krizi vardı pasaport sırasında beklerdik aylarca nankörlük etmeyin"

• Herkes merhaba, lütfen gerçekten emin olanların soruma cevap vermesini rica ederim. 2023 için başvuru tamamladım ve numaramı aldım fakat yüklediğim fotoğraf bir türlü içime sinmedi bu nedenle tamamlanmış başvuru formumda değişilik yapabiliyor muyum? Eğer cevap “ hayır “ ise yeni pasaport başvurusunda bulunsam malum pasaport numarası değişmiş olacak, yeni pasaportum ile yeni başvuru yapsam sorun olur mu? Şimdiden teşekkür ederim.

• @sga Pasaport numarası değişse de girmiş olduğun TC numarası ve kimlik bilgileri aynı olacak. Riske girmemeni tavsiye ederim. İstersen fotoğrafı kontrol edelim paylaşabilirsen 🙂

• Arkadaslar Merhabalar,
    Ben sadece internet explorer dan mi green kart cekilisine katilabilirim, yoksa google ya da firewoork'ten de kabul oluyor mu?

• @kirik her ikisinde yapabilirsiniz

• @sga Şimdi baktım fotoğrafına. Greencardphotocheck sitesinde gözlerin kırmızı alanın içerisinde olmuyor ama yüzün net göründüğü için bir problem olacağını sanmıyorum. Bende çok taktım kafama yanlış mı oldu fotoğraf acaba diye ama zaten artık başvurmuşsun. Herhangi bir sorun olmaz dediğim gibi inşallah kazanırız hepimiz bu sene hayırlısıyla

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |