Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Başvuru hala yapmadım gelecek hafta yağacağım şimdiden bütün forum üyelerine başarılar dilerim, bu sanırım 6 ci olacak benim için .

• @Berkay-Seymen Darısı başıma onaylanırsa şafak 20 inşallah

• @serkanist, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Başvuru hala yapmadım gelecek hafta yağacağım şimdiden bütün forum üyelerine başarılar dilerim, bu sanırım 6 ci olacak benim için .

İnşallah çoğumuz kazanırız,1/100 ihtimale ümit bağladık çoğumuz kazanirsak en azından kafa rahatlar

• Türkiye sınırları içerisinde yardımlaşmanın, hoşgörünün ve iyi niyetin en üst seviyede olduğu yer benim gördüğüm kadarıyla burası. Çok yazık güzel ülkeme, iyi insanlar için yaşanması çekilmez bir yer haline geldi. Umarım hepimiz hedeflerimize ulaşarak hak ettiğimiz yaşantıya ulaşırız ve yine umarım ki bir gün bu güzel ülke de dünyadaki güzel insanlar için ulaşılmak istenen bir hedef, bir rüya haline gelir.

• @crazycells Çok teşekkür ederim☺

• @muhammed01 Benim özel durumumda Eylül ayında büyük iki planlı değişikliğimiz olacağı için sonradan açtırmaktansa geç doldurmayı tercih ettim.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@muhammed01, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@muhammed01, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

değerli greencard isteklileri , iki husus daha var sormak istediğim : 1- bu sene talihli sayısı 80.000 e çıkacak yasa hazırlanıyor deniliyordu noldu o iş ? 2- Joe Biden'in 10 sene üst üste GreenCard başvurusu yapıp şansı dönmeyenlere GreenCard vereceği gibi bir haber okuduğumu hatırlıyorum böyle bir şey var mı ya da bu konuda ilgi sahibi olan varmı ?

1.Bu bi hayaldi. Hayal olarak kaldı.
    2.Bunu bizim diyanet hacı çekilişi için 7 yıl olarak yapmıştı. Umarım bidende imana gelir. 10 yıl çok 🙂
    (ikincisi bence arkadaş arasında yapılacak bi şaka. Hayal olarak bile fazla sanki)

Şe olsa nasıl olur Joe Biden dese '' ben kimim Başkanım . bu sene greencarda başvuran herkesi Amerika'ya alıyorum . var mı itirazı olan !! '' ne güzel olur be 😃

Onlardaki başkan ile bizdeki Başgan ın yetkileri aynı olmadığından olmuyo işte. Ama olsa ne güzel olur di mi?

Valla bana kalırsa hiç iyi olmaz. Biden bizdeki başkanın yetkilerine sahip olurda bu şekil bir karar verye gücünü kendinde bulursa, 2-3 yıla kalmaz Amerika'nın bizden hiç bir farkı kalmaz. Dünya üzerinde hiçbir kişide ülke bazında böyle bir güç olmaması taraftarıyım.

• hayırlısıyla yaptık başvurumuzu , herkese bol şans diliyorum. başvuruda sayfa bi gitti bi hata verdi bi öyle oldu bi böyle oldu korkuttu ama sonunda confirmation numaramızı aldık . vira bismillah 😃

• @crazycells hocamın yardımları sayesinde bende ilk başvurumu bu sene göndermek için gerekli tüm evraklarımı hazırladım (Yeni Lottery fotoğrafı) - (Okul Diploması) - (10 Yıllık Pasaport) şimdi pasaportun gelmesini bekliyorum tek kaygım inşallah son günden bikaçgün önceye gelir

• Bende başvurumu haftaya yapmayı düşünüyorum. bu 4.cü başvurum olacak inşallah çıkar. Yarışmacı arkadaşlara başarılar 😁

• Merhabalar. Bu yıl 4. yılım olacak başvuruda ancak merak ettiğim bir husus var. 2016 yazında WAT ile Dallas.TX a gitmiştim. Dönerken de Bank of America banka kartımı kapattırmadan dönmüştüm ve Türkiye'ye dönünce de içinde kalan son 100 doları çekmiştim ancak çekerken banka benden 5-6 dolar gibi bir komisyon ücreti almıştı. O zamanlar zaten geri gidemem diye çok sallamamıştım. Muhtemelen o süreçten beri eksiye doğru faiziyle şişiyor. Olur da talihli çıkarsam bunun bana bir eksisi olur mu ? Veya borcum hala duruyor mudur yoksa uzun süre hareket olmadığı için hesap kapanmış mıdır ?

1. başvurumu yaptım, temmuz ayında üniversiteden mezun oldum gecen sene ekimden mayıs' a kadar vakit gecmedi, bu sene mezun olunca sırf vakit gecsin diye decathlon'a girdim part-time sırf vakit gecsin diye umarım çabuk geçer su 7 ay.

• @İsveçCadısı aynen öyle valla gemileri çok kötü yaktım kafamda deli planlar var her an büyük bi risk alabilirim şu önümdeki 3 ay içinde 🙂

• Başvuru yaparken pasaport son kullanma tarihini ay ve günün yerlerini tam tersi yazmak elenme sebebi olur mu?

• @İsmail-Babalık Edevlet üzerinden pasaport bilgilerini öğrenebilirsiniz. Başvuruda gerekli şeyler zaten pasaport numarası ve son kullanma tarihi sadece.

• This post is deleted!

• Merhabalar ben Türkiye doğumlu belçika vatandaşıyım pasaportum belçika pasaportu green card için başvurabilirmiyim belçika pasaportu ile

• @datanist Cevap için teşekkürler. Evet, Açıköğretim Fakültesi Lisans mezunu olduğum yazıyor. Şimdi şu halde "University Degree" seçeneğini mi işaretlemeliyim ?

• @Furkan21 Evet olabilir ama süreç ilerlerse pasaportta ne yazıyorsa onu yazdım resmi evrakta bu gibi konuşursanız belki anlayış gösterirler. son kullanma tarihinin günü 12 den büyük olsaydı yaptırmazdı sistem zaten. O yönden biraz şansızmışsınız.

• @Timitus lisans mezunu iseniz, university degree olarak işaretleyebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |