Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimasar Bizim ve amerikanin sistemleri farkli oldugundan bunu anlayisla karsiliyorlarmis. Daha once dogum yerinde ilce yaziyor olmasina ragmen il yazan ve kazanan birisini buldum icim rahatladi. Bu konu da bir sikinti olmuyormus.

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek evet Kadirliliyim

• ⭐⭐⭐

@zencipsikiyatr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Fotoğrafı bir türlü ayarlayamadım. Fotoğrafı gerekli formata nasıl uyduracağız? Önceki sene daha kolay halletmiştim bunu..

• Kimlikte ismim Umut Can, name kısmına mı girmem lazım yoksa "can'ı" middle name' mi girmem lazım

• Herkese selamlar. Benim aklıma takılan konu e-mail adresi. Benim e-mail adresimde "i" harfi var ama Türkçe karakter kullanmamamız gerekiyor. "İ" yerine "I" yazarsam doğru olur mu? Kazanırsak KCC bizimle yazdığımız e-mail adresinden iletişim kuracak diye biliyorum. Bu durumda "i" yerine "ı" yazdığımda bana ulaşamama durumları olur mu? Veya sıfırdan içinde Türkçe karakter olmayan yeni bir email adresi alsam daha mı garanti olur?

• @Blunk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese selamlar. Benim aklıma takılan konu e-mail adresi. Benim e-mail adresimde "i" harfi var ama Türkçe karakter kullanmamamız gerekiyor. "İ" yerine "I" yazarsam doğru olur mu? Kazanırsak KCC bizimle yazdığımız e-mail adresinden iletişim kuracak diye biliyorum. Bu durumda "i" yerine "ı" yazdığımda bana ulaşamama durumları olur mu? Veya sıfırdan içinde Türkçe karakter olmayan yeni bir email adresi alsam daha mı garanti olur?

Onu bilmiyorum ama yine de Türkçe karakter içermeyen e posta açın telefon numaranızı ve kurtarma e postanızı girin açtığınız maile. şifrenizi unutursanız vs. bu şekilde kurtarabilirsiniz.

• @hadi-BE Bunlarda okey veriyor. Sorun yok fakat Başvuru sayfasındaki kontrol sayfasında sürekli compression ratio 20:1 hatası veriyor.

• @Blunk Küçük harflerle mail adresinizi yazınız. İngilizce de küçük i var.

• Selamlar,
    Pasaport çıkış tarihimin üzerinden 6 ay geçmedi henüz. Orada olan fotoğrafımı uygun boyutlarda kullanıp başvurumu tamamladım . Bu herhangi bir sorun yaratır mı ?

• Formu şu an doldurdum. "Submission In Progress" yazıyor, yaklaşık 20 dakikadır bu şekilde... "Success" yazısını alabilmek için ne yapmam gerekli?

• ⭐⭐⭐

@zencipsikiyatr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

compression ratio 20:1 hatası

Çözünürliük çok mu düşük acaba. Bilemedim. 😔

İstersen bir de burada yazılanları oku.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4303/dv2023-sohbet-odası/5561?page=279

• Middle name bizde yani T.C vatandaslarinda yok. O isim, daha cok Ortodoks Slav ulkelerinin vatandaslarinda oluyor ve kisinin babasinin adi oluyor.

Mesela Bojan Dimitrov IVANOV gibi bir isim soyisim kombinasyonunda middle name burada "Dimitrov" oluyor buradan Bojan adli kisinin babasinin adinin Dimitar oldugunu anliyoruz.

Kadinlar icin de mesela Mariya Dimitrova IVANOVA gibi bir kombinasyonu ornek verebiliriz.

Eger sizin isminiz Ahmet Can Albayrak ise, Ahmet ve Can isimleriniz First Name olarak gecer ve oyle girilmeli.

@canulusoy

• @İsveçCadısı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

r içermeyen e posta açın telefon numaranızı ve kurtarma e postanızı girin açtığınız maile. şifrenizi unutursanız vs. bu şekilde kurtarabilirsiniz.

i harfi turkce karakter degil. zaten turkce karakter iceren email acamazsiniz. ı harfi turkce karakter oluyor.

@Blunk

• @kebabdefender, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@İsveçCadısı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

r içermeyen e posta açın telefon numaranızı ve kurtarma e postanızı girin açtığınız maile. şifrenizi unutursanız vs. bu şekilde kurtarabilirsiniz.

i harfi turkce karakter degil. zaten turkce karakter iceren email acamazsiniz. ı harfi turkce karakter oluyor.

@Blunk
    Doğru ben orayı kaçırmışım 😃

• Merhaba ben bugün greencarda başvurdum. Okul bölümüne daha üniversiteden mezun olmadığım için "some university courses" işaretledim. Bir videoda ise lise mezunu diye işaretleme yapmam gerektiği söyleniyordu. Bu konuda kafam çok karıştı. Doğrusu nedir acaba?

• @Crisp hocam lise yaz geç.

• ⭐⭐⭐

@Blunk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese selamlar. Benim aklıma takılan konu e-mail adresi. Benim e-mail adresimde "i" harfi var ama Türkçe karakter kullanmamamız gerekiyor. "İ" yerine "I" yazarsam doğru olur mu? Kazanırsak KCC bizimle yazdığımız e-mail adresinden iletişim kuracak diye biliyorum. Bu durumda "i" yerine "ı" yazdığımda bana ulaşamama durumları olur mu? Veya sıfırdan içinde Türkçe karakter olmayan yeni bir email adresi alsam daha mı garanti olur?

Hiçbir email adresinde Türkçe karakter olmaz zaten olduğu gibi yazın gitsin🙂bol şanslar

• arkadaşlar bu case number ne oluyor yüksek çıkarsa ne oluyor düşük çıkarsa ne oluyor ve yüksek çıkarsa gidemiyormuyuz anlamadım mesela 40xxx lerde

• Sitede yoğunluk var sanırım

• @Resp3xt, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

arkadaşlar bu case number ne oluyor yüksek çıkarsa ne oluyor düşük çıkarsa ne oluyor ve yüksek çıkarsa gidemiyormuyuz anlamadım mesela 40xxx lerde

Ne kadar yüksekse o kadar sıkıntı galiba max 50 55 bin kişi ise 50 ve 55 bin sıkıntı oluyor 40 falan iyi ama ne kadar düşük o kadar iyi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |