Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@theyek İş yerinin size bir iş referans mektubu tarzında yazı yazması gerekir. Bu kişi x yerde, şu şu işleri yapacaktır. Haftada şu kadar çalışacaktır. Şu kadar saatlik ücret alacaktır. Şu tarihte iş başlangıcı olacaktır vs gibi bir iş teklifi yazısı gibi düşünebilirsiniz

• Merhaba
    En son bültendeki cut off a göre numaram current olmasına rağmen ceac.state e baktığında
    “Your Case is currently at: kcc” görünüyorum
    1 Mart itibari ile mi “ Ankara “ görmeyi beklemeliyim ?

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz Mülakat almadığınız sürece dosyanızın yeri değişmez orada KCC görürsünüz ancak mülakat aldığınızda o kısım Ankaraya veya ilgili konsolosluğa döner

• @Emre-Kurtulmuş
    Tşk ederim

• Selamlar bi sorum olucaktı

• Merhabalar. Dv2022'ye göre çok az vize dağılımı oldu Mart ayında. Dv2022'de Mart ayında 12000 cn dağıtılırken şu an dv 2023'te 6000 cn kaldı. toplu bir mülakat dağıtımı olur mu?

• Nakit bakiye gösterme için mülakat maili sonrası hamle yapmak mantıklı mı acaba
    Yani mail aldıktan sonra banka hesabına para atsam sorun olur mu acaba
    Genel bakış açınız nedir

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz genel olarak her ay azar azar bence miktarı arttırın

• ⭐⭐⭐

@Fatih-Taş 2023 talihlilerine tek umudumuz bu geçen yılda toplu bi mülakat dağıtımı yapmışlardı

• @waterman
    4 kişilik bir aileyiz
    15000 dolar, ev ve araba yeterli midir
    Forumdaki paylaşımlara göre düşünceniz nedir

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz forumdaki öneri 15 bin dolar + kişi başına 5 bin dolar olarak gözüküyor.

• @waterman
    Bizim planımız bende 15000 , eşimin hesabında da 15000 olması
    2 oğlumuz var
    Ev ve arabamızı da göstermez
    Sizce bu bir sorun olur mu
    Hepsi benim hesabımda mı olmalı

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz hepsinin tek hesapta olmasına gerek yok , ev araba değerlerini gösteren belgelere de bazen bakıyorlar bazen bakmıyorlar ama yanınızda olması gerekli bence ne olur ne olmaz burda önemli olan hangi eyalete gitmek istediğinizi söyleyeceğiniz.

• @tolgasatir
    Eşimin şirketi olduğu için orda olan nakite kendi aracımla hesabımıza almak zor
    Bu yüzden durumumuz 15000 ben de 15000 eşim de gibi
    Bir de ev ve arabamızı göstermek
    Bu durum beni çok tedirgin ediyor da
    O yüzden sordum
    Söylediğinizden anladığım hepsi ben de olmasına gerek yok
    Doğru muyum
    Biz card teslimi için California da adres gösterdik
    Ama gideceğimiz yeri Arizona diyeceğiz
    Bir sorun olmuyormuş farklı adres söylemek formda okuduğum kadarı ile

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz aynen ayrı hesaplar sorun değil sonuçta birlikte gideceksiniz ve ortak paranız. ev araba neden tedirgin ediyor onu tam anlamadım. Ev araba konusunda konsolosluğunda dediği vizeyi pasaportunuza almadan uçak bileti bile almayın bırakın mülk yada araç satmayı sonuçta vizeyi almanız garanti değil hiç bir zaman. Evet green card ı teslim isteyeceğiniz yer ile gideceğiniz yer aynı olmak zorunda değil.

• @tolgasatir
    Tşk ederim

• ⭐⭐

This post is deleted!

• merhabalar. case number nisanda aktif olmuş olacak gibi duruyor ama şuana kadar herhangi bir mail almadım. acaba siz de nasıl oldu süreç ek bilgi için mesela civil documents istendi mi?

• ⭐⭐⭐

@mfd35 evrak talebi bu sene yok gerekli evrakları toplayıp mülakata götüreceksiniz mülakat aldığınız zaman

• ⭐⭐

@mfd35 eğer DV2023 kazananıysanız, sürecinizi lütfen imzanıza taşıyın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |