Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

@datanist iyi yüreğim ferahladı...😎😁😁

• Banned

@datanist bizde öyle bir şans var ki tam benim case number gelecekken 2-3 iranlı önüme geçer sonra kontenjan doldu derler.😎😁😁😁

• Banned

Neyse iyi haber Dsö Maymun Çiçeği hastalığı şu anda küresel acil bir sağlık durumu olmadığını açıklamış...😎
    İyi bari mülakatları etkilemesin şu hastalık...Corona'dan sonra tahammül kalmadı artık kapanmaya filan...😎

• Yillar boyu abd ankara buyukelciligi iran vatandaslarina hizmet veriyordu. Yeni birsey degil ki bu

• Merhaba ben lotoya yazılırken soyadı kısmına adımı yazmışım isim kısmınada soyadımı yamışım bu sıkıntı olurmu ? Ds260 formunu doldurabilirmiyim bu şekil

• @nryoz Emin olmamakla beraber, DS-260 formunda düzgün bir şekilde doldurun ve mümkün olan en hızlı şekilde gönderin. Mülakat aldığınızda Konsolosluktaki çalışana durumu anlatırsanız anlayışla karşılarlar diye düşünüyorum. Fakat dediğim gibi emin değilim eğer başka bir şey yapılması gerekiyorsa adminlerimiz cevap yazacaktır. Ayrıca lütfen sürecinizi imzaya taşıyın

• Merhaba, forumu okumaya ve anlamaya çalışıyorum ama KCC tarafından mail gönderilen biri var mı? Gelen mail ile verilen randevu tarihi ne zamandır? gibi konulara hangi başlık altında bakmalıyım bulamadım. Yeri değilse de sormuş olayım, mail gelen var mı?

• ⭐⭐⭐

@Murat-Kaplan Merhaba, DV2023 kazananı iseniz lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız ayrıca telegram grubuna dahil olarak daha güncel olarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz. İmza düzenleme ve telegram kayıt için lütfen "DV2023 aşamaları" konusundaki ilk sayfadaki mesajları okuyunuz oradaki yönlendirmeler doğrultusunda bu iki adımıda tamamlayabilirsiniz.

Henüz bir mail alan yok beklemedeyiz

• @Emre-Kurtulmuş Cevabınız için teşekkür ederim. En kısa süre içerisinde imza düzenlemesi yapıp telegram grubuna katılacağım.

• ⭐⭐

@fener18 böyle bir ihtimal yok merak etmeyin. Onlar Asya kontenjanından katılıyor.

• Benim case numberım 22..0 benden daha yüksen numaralı case numberlara randevu maili geldi ama bana gelmedi.Ds 260 formunu doldurup evraklarımı göndermiştim ve onaylanmıştı.Neden gelmediğini bilen veya buna benzer problem yaşayan var mı ? YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

• ⭐⭐⭐

@Baki-K cevap alabilmeniz için sürecinizi imzanıza taşımanız lazım bunun hakkında bir çıkarımda bulunabilmek için çünkü DS gönderim tarihleriniz vs de etken oluyor

• @Baki-K Yanlış başlık altındasınız

• Herkese selam, DS-260 formunu dolduramıyorum. Her bilgiyi doğru yazıp kaydettikten sonra en son kısımda yani “Sign” kısmında submit edemiyorum. Yani o kutucuğa tıklanmıyor. Sebebinin bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

• @theonuraydin Hocam kutucuğu işaretlememiş olabilir misin? Ayrıyeten lütfen sürecini imzaya taşı alt metni

• @NINJAKEMAL hocam 3 tane yazılması gereken yer var zaten onları yazıp submite tıklıyorum fakat tıklanmıyor. İşaretlenmesi gereken başka bir yer mi var?

• ⭐⭐⭐

@theonuraydin sol taraftaki başlıkları kontrol edin farklı renkte olan bir başlık var mı hepsi mavi mi. Ardından review kısmında bütün sayfaları tek tek geçin lütfen üst menü kısmından review bölümünü atlayıp direk signa geçerseniz imzalatmıyor

• @Emre-Kurtulmuş merhaba hocam, hepsini kontrol ettim hepsini tek tek kaydettim. Bu sefer submit kısmına tıklayabiliyorum fakat her şeyi doğru yazmama rağmen submit e tıkladığımda kısa süreliğine sayfa git gel yapıp yine sign kısmına geliyor ve case number da kırmızı ok çıkıyor. Doğru yazıyorum ama çok sinir bozucu.

• @Emre-Kurtulmuş hocam kusura bakma bu konu hakkında başlık açılmış sıfırlar olmadan girmemiz gerekiyormuş :/. Hakkını helal et.

• Arkadaşlar merhaba Case number numarasının aktif olup olmadığını nasıl öğreneceğiz nereden bilgi alacağız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |