Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim

Merhabalar, Ben 5 yıldır dijitalleşme üzerine çalışarak yazılım geliştiriciliği yapıyorum.
    Ancak henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi bir gencim ve ben de green card üzerinden başvuru yapmak istiyorum.
    sorumlarım şunlar:

1- Sanırım son günlerde yeni açıkladı greencard sonuçları, bir sonra ki başvuru ne zaman yapılabilecek
    2- Eğitimin herhangi bir artısı var mı?
    3- Yaptığımız iş üzerindeki portföy ve Referansların bir artısı olur mu?

Green card dışında başka hangi yolları uygun görürsünüz?

• @M-Turk Hiçbir alakası yok kura tamamen ama şu dediğin olaydı keşke 🙂

• Hem eşime hem de bana 2022 has not been selected.
    2023 de görüşürüz arkadaşlar
    Dip not: hayal kurana cikmiyormus

• Malesef bu sene çıkmadı. Seneye görüşürüz diyeceğim ama bir yanda zaman o kadar hızlı geçerken bir yandan da ömür azalıyor. Bakalım kader bize nasıl yön çizecek. Hayırlısı demekten başka çare yok...

• rez aldık ustam

• @imsemihk 1- ekim kasım arası yapılıyor başvurular
    2- bildiğin loto bu sistem. yani herhangi bir şeyin artısı yok.
    3- çekilişe hiçbir yararı yok ama eğer kazanırsan belki mülakatta olabilir onun da çok etki edeceğini düşünmüyorum.

• Ek çekiliş olur mu acaba bu yıl..?

• ⭐⭐⭐

@Fazlı-Ölmez, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir 2023 başvuruları ne zaman acaba ben ilk ke başvuru yapacağım yeşil pasaportumu yeni aldım

Takvim henüz belli değil bildiğim kadark ile ekim kasım aylarında toplam 2 aya yakın bir zaman oluyor

• @yldrmmm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Haç kurasına başvursaydım çıkardı oysa bu sene çok istemiştim olmadı ne yapsam dil okuluyla veya sertifika programı için gidebileceğim bi ülke var mı bilenler bilgilendirebilir mi

Sayın @Mst'nin yazmış olduğu yazı👇
    2018 yılında arkadaşım Avustralya'ya dil okulu ile gitti ve 1 yıl kurs aldı. Yarı zamanlı çalışıyordu ve okula düzenli gidiyordu zira devamsızlık durumunda katı kuralları varmış. Sonrasında bir üniversiteden 1 yıllık liderlik ile ilgili bir sertifika programına kaydoldu. Kuzey eyaletinde farklı yerlerde çalışıp çiftçilik yaparak hükumet tarafından +1 yıl vize aldı o arada sponsorlu bir iş bulup orada kaldı.
    Avustralya'ya bakabilirsiniz.

• Günaydın bu forumun uygulaması yok mu?

• ⭐⭐⭐

@physicismagister günaydın henüz yok ama ana ekrana ekleyerek app gibi kullanabilirsin

• @this-time89 ben tarihi kaçırmazsam başvururum bir daha nerede olursam olayım fotoğraf işini çözdüm bu defa 2 gün önce fotoğrafla ilgili bir iki şey okuyunca içimden kesin çoktan elenmişimdir demiştim

• This post is deleted!

• Ekime kadar bütün YouTube kanallarını silip Ekim’de yeniden eklemek bir ritüel oldu bana . Şimdi beni hayallere tutan tek şey İngilizce çalışmak. İngilizce çalıştıkça daha bir yakın hissediyorum çıkacağına . Ne bilim işte … züğürt avuntusu gibi birşey

• Az önce Twitter da gördüm adamın birine çıkmış ekran görüntüsünü almış bu ne ben anlamadım diyor hadi tamam dil bilmiyorsun insan bir çekilişi nasıl kazanıp kazanamadığını anlayacak kadar bilgisi olmadan neden girer ki bir çekilişe her şeyi ayarladın gittin diyelim Türkçe falan mı konuşuluyor sanıyor orada ya da şimdi sayfaları direkt çeviren eklentiler var dünden beri ilk kez buna sinir oldum

• @aysberg34 hiç öyle düşünmeyin İngilizce bilmek nerede olursanız olun büyük avantaj dünya dili sonuçta size de böyle bir güzelliği olmuş çekilişe girmenin bu hevesle dil öğreniyorsunuz bu harika bir şey

• @physicismagister hoş ben kime yakınıyorum eğitim sistemimiz sağolsun başka ülkelerin çocukları ilkokulda ikinci dile başlıyor biz üniversite bitiriyoruz şayet kendimiz bir şeyler yapmazsak dil falan öğrenemiyoruz

• @physicismagister haklısınız zaten bu sürecin bana en büyük katkısı bu oldu en azından okullarda öğrenemediğimiz dili bu şekilde öğreniyoruz . Sizede forumda gerçekten isteyen herkese bol şans .

• @katafalk, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Belki 10. başvuruda çıkar.

Hedef 🎯 2023.

Yerimizi alalım.

images - 2021-05-09T095633.827.jpeg

• @aysberg34 ben çok dizi film izlerim müziği çok severim bu şekilde öğrendim sonra evde sadece İngilizce konuşulan kanalları açtım uzun bir dönem o şekilde geliştirdim İngilizce düşünmeyi öğrendim böyle böyle gelişiyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |