Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@istavrit, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Drywall, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@istavrit Hakları saklı kalmıyor. Ancak 2020 kazananların yarısı gidebildi, yarısı ise mahkeme, dava falan bayağı zahmetli bir yola girdiler ve sonuç bekliyorlar. 2021 ise ise daha ne giden var ne de bir ihtimal görünüyor. Konsolosluklar kapalı ve ne zaman açılır kimse bilmiyor.

O zaman işimiz zor gözüküyor normal şartlarda 27XXX sırası olana ne zaman sıra gelirdi o zaman pandemi biter mi bilemiyoruz...Sevinsen mi üzülsem mi bilemedim şimdi...

Bu başlığı takip edip sorularınızı orada sormalısınız👇Burası 2023 bekleme odası
    Tebrik ederiz sürecinizde bol şanslar🙂

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları/77

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hascerob 12 mayıstaa kaçta bakıcan abla hemen gellelim o saatlerde

Doya doya oğluşumun doğum gününü kutlayıp uyutunca bakmayı düşünüyorum... çünkü çıkmaması durumunda günü kendime zehir ederim 😞

• @Fatih-Öztürk, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Yerimizi alalım. Ömürden 1 sene daha su gibi akıp geçer.

Kayıp yıllar diyelim biz ona..

• @bidünya Çok Teşekkür Ederim. Sağ Olasınız.

• Nasipte varsa oluyor yoksa kıçını da yırtsan olmuyor. Zaten ABD'ye bel bağlamayı bırakalı epey oldu. Ya çıkarsa mantığı da insanı hoş ediyor etmiyor değil. O sebeple bende buraya bir not bırakayım. Zamanı gelirse başvururuz.

• neyse 2023 için biz de bu başlıkta yerimizi almış olalım. herkese geçmiş olsun 🙂 🙂 darısı 2023' de bizim başımıza inşallah 🙂

• @hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Doya doya oğluşumun doğum gününü kutlayıp uyutunca bakmayı düşünüyorum... çünkü çıkmaması durumunda günü kendime zehir ederim 😞

yapmayın öyle şeyler ya, neden zehir olsun? yıpratmayın kendinizi.. hem madem 12sine kadar bakmayacaksınız, yüksek tutun enerjinizi..

• Selamlar yerimizi alalım.

• Bu Sene ilk Defa Başvuru yapacağız Eşimle beraber İnşaAllah Allah Hepimizin Kalbine Göre verir.

• Benden de selam olsun o zaman herkese 🙂 Bu yıl ilk defa başvuracağız eşimle, ilk başvuruda çıkacak diyorum, başarılar diliyorum herkese 😃

• Haç kurasına başvursaydım çıkardı oysa bu sene çok istemiştim olmadı ne yapsam dil okuluyla veya sertifika programı için gidebileceğim bi ülke var mı bilenler bilgilendirebilir mi

• Yerimizi alıyoruz...

• @hayallerabd, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

yapmayın öyle şeyler ya, neden zehir olsun? yıpratmayın kendinizi.. hem madem 12sine kadar bakmayacaksınız, yüksek tutun enerjinizi..

30 kere de başvursam hep aynı heyecanla bekler aynı çöküşü yaşarım yüksek ihtimalle... 2-3 gün sürünürr sonra dobarlanırım. Huyum pis 😞

• ⭐⭐

Yerimizi alalım 🙂

Çalıştığım şirketten bir arkadaşa çıkmış, bir tuhaf hissettim valla.

• Bu yıl ilk defa yakın arkadaşımla beraber başvuracağız, hayallerimizin gerçekleşmesi temennisiyle...

1. Başvuru yine olmadı 😔 2023 için yerimizi aldık.

• Hayırlı geceler herkese , o kadar güldük konuştuk bilgilendik ama şıp oturuverdik . Sağlık olsun , şuradan bir koltuk da ben alayım. Sonbaharda başvuruda görüşmek dileğiyle tekrar esen kalın abiler ablalar kardeşler 🙂

• Yine unutanlara vesaire çıkmış o kafaya nasıl ulaşırım bileni var mı? Başvurduktan sonra kafamıza kürek mürek vursak unutur muyuz?

• ⭐⭐⭐

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

30 kere de başvursam hep aynı heyecanla bekler aynı çöküşü yaşarım yüksek ihtimalle... 2-3 gün sürünürr sonra dobarlanırım. Huyum pis 😞

Valla ne bileyim düşününce çok çok düşük bi ihtimal peşindeyiz, hani %70 şansta kaybediyo yada 30 çok koyardı ama şansımız zaten %1.5 gibi bşey o da en iyi ihtimal kısmet diycez artık

• Merhaba arkadaşlar, vardır bunda da bir hayır. Hepimiz için en güzeli nasip olsun. Amin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

28

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |