Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serkanist, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Yaşın bir önemi yok ne hissediyorsun o var. 🙂

Öyle deme hocam. O zaman daha kötü inan ki.

• @Corona2023, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@İsveçCadısı Yeğenler başvuracaktı, dedim "ne işiniz var, oturun oturduğunuz yerde" 🙂

Çok iyi yapmışsın 😃

• @stardium 7. Senemde çıktı bıkmadan usanmadan devam

• ⭐⭐⭐

Geri sayıma başlayalım artık... Lütfennn

• @Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba ilk başvurumu bu yıl yapacağım totem olsun diye ilk ben açmak istedim umarım çok isteyene çıkar. iyi forumlar

• ⭐⭐⭐

Screenshot_20210927_132727.jpg

Elbet bir gün bu gökyüzünün altında nefes alıcam ve dövmesini yaptırcam vallahi Selected 😁 olursa 🙏

• @Hyller 🙂

Sol koluma yazdırayım '' WALLAHI SELECTED ''

• Aekadaşlar benmi yanlış girdim dvlottery yazınca 4 adımlı bir sekme gördüm sistem yenilendimi? Payment en son adımdı başvurular başladımı? Bilgi alabilirmiyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemb bu site değilya ondan yanlış kısma gitmişsin ikinci linkten de kılavuzu takip edersin daha başlamadı

dvprogram.state.gov

• Bu nedü ya?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemb SAKIN UZAK DUR sonu com ile bittiği için aracı kurum bu gerçek resmi site değil gerçek resmi site de com olmaz resmi site bu
    dvprogram.state.gov

• @ayvalik10 ah pardon,düzeltiyorum hemen 🙂 teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@gizemb, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu nedü ya?

Ücretli danışmanlık. Daha öncede bu linki paylaşan olmuştu.

• herkese selamlar. aklıma çok garip bi soru takıldı, baya şüphelenmeye başladım, belki siz yardımcı olabilirsiniz bana.
    şimdi resmi sitelerde başvuru adresini -- ttps://dvlottery.state.gov -- olarak gösteriyor. fakat bu site hata veriyor ve açılmıyor.
    google a dv lottery yazıncada karşımıza çıkan site şu: -- https://dvprogram.state.gov/ --

iki site arasında çok ufak bir fark var. biri lottery diye başlıyo diğeri program diye.

hangisi doğrudur? gerçi ilki doğru olsa bile açılmıyor 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Murat-Şengül geçen sene önceye kadar ilk site ile başvuru yaparken geçen sene itibaren yazdığın ikinci siteden başvuru yapacağız eğer tekrar site değişirse açıklanacak kılavuzda çok detaylı yazacak ancak şimdilik değişmez ise dvprogram.state.gov

• @ayvalik10 iyi bari rahatladım biraz. korktum boş yere başvuruyapıp sonrada olmayan başvurunun sonucunu beklerim diye :DDD

• @Barsamagic, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@stardium 7. Senemde çıktı bıkmadan usanmadan devam

Ya benim aklıma takılan asıl konu ne kadar para göstermeliyim banka da ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İsveçCadısı herkesin özelliğine göre para miktarı farklıdır. Standart bir miktar yoktur. Çünkü los angeles giden bir kişi ile dallas gidecek farklıdır. Konsolosluk şuna dikkat ediyor. Sen amerikaya gidince en kısa zamanda delivery hariç para kazanacak mesleğin var mı daha sonra ehliyet alana kadar senin yaşam masraflarını karşılayacak kadar paran var mı los angeles california da bir et ile texas dallas para olarak fiyatları farklıdır. ondan dolayı standart kesin bir miktar yoktur. Ne kadar para olursa okadar çok rahat edersin sonuçta parasız kalıp devlet yardımı yada homeless kalmanı istemiyor. Kısacası seni senden çok düşünüyor konsolosluk bu arada sadece para değil araç ruhsatı yada evin tapusu da geçerli oluyor.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@İsveçCadısı herkesin özelliğine göre para miktarı farklıdır. Standart bir miktar yoktur. Çünkü los angeles giden bir kişi ile dallas gidecek farklıdır. Konsolosluk şuna dikkat ediyor. Sen amerikaya gidince en kısa zamanda delivery hariç para kazanacak mesleğin var mı daha sonra ehliyet alana kadar senin yaşam masraflarını karşılayacak kadar paran var mı los angeles california da bir et ile texas dallas para olarak fiyatları farklıdır. ondan dolayı standart kesin bir miktar yoktur. Ne kadar para olursa okadar çok rahat edersin sonuçta parasız kalıp devlet yardımı yada homeless kalmanı istemiyor. Kısacası seni senden çok düşünüyor konsolosluk bu arada sadece para değil araç ruhsatı yada evin tapusu da geçerli oluyor.

Mesela ben alkol sigara vs. kullanmam 6bin dolar göstersem yeterli olur mu ?

• @İsveçCadısı Bende bunu merak ediyorum. Nakit olarak pek bişeyim yok ama bikaç ev arsa araba bişeylerim var. Eğer kabul edilirsem bunları paraya çevirmeyi düşündüğümü söylesem kabul görür mü acaba konsoloslukta.
    Ya da şu var. Elimdeki mekul gayrimenkul hepsinin ederi kadar parayı hesabıma yatıracak galerici emlakçı arkadaşlarım var. Malların değeri kadar parayı hesabıma yatırsam eğer kabul alırsam malları almazsam parayı versem geri. bu da sanki bi işler çeviriyormuşum gibi gözükücek muhtemelen.
    Bide sanırım hesabın son bir yıldaki hareketlerine ve paranın ne kadar zamandır sende olduğuna bakıyorlarmış. Son dakka hesaba yatmış 100bin dolar konsoloslukta nasıl karşılanır???
    Hep sorular 🙂
    Çekiliş çıktı bitek derdim bu kaldı. (illa bunu düşünen arkadaş vardır şimdiden cevap vereyim istedim) 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |